موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی
شماره ثبت : ۱۴۳۷۱

اهداء گوشت قربانی در عید قربان

اهداء گوشت قربانی در عید قربان

راهنمای اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست

 با اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست و اهدا گوشت قربانی از طریق موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  لبخند شادی را در  این عید باشکوه بر لب کودکان بی سرپرست مان ایجاد کنیم. با همدلی و یاری هم می توانیم در این مسیر موفق باشیم. نیکوکاری را در عید ها از یاد نبریم. با نیکی در این ایام بدون تردید آثار معنوی آن نیز نصیب احوال شما خواهد شد. در شرایط فعلی به دلیل شیوع یافتن بیماری کرونا و  تورم  شدید در اقتصاد کشورمان نسبت به هر ایام دیگر نیازمند کمک و یاری شما برای نیکوکاری به کودکان بی سرپرست و ایتام  از طریق اهداء گوشت قربانی در عید قربان و اهداء گوسفند قربانی هستیم.

پرداخت انلاین


!!!توجه داشته باشید مبالغ باید بصورت اعداد انگلیسی وارد شود.!!!
جهت پرداخت آنلاین می توانید از طریق تکمیل فرم زیر اقدام نمایید.
فیلد هایی که با ستاره مشخص شده پر کردن آنها ظروری است
دقت کنید تمامی مبالغ به تومان میباشد.
مبالغ اهدایی شما باید بیش تر از 1000 تومان باشد.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در یک فعالیت گسترده برای اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست  و گوشت قربانی برای ایتام  در صدد آن است که بتواند تعداد وسیعی از کودکان بی سرپرست را پوشش دهد. شما می توانید کمک های خود را از طریق وب سایت ما یا مراجعه حضوری برای اهداء گوسفند قربانی  به نیازمندان برسانید. مطمئن باشید با همان دستی که می دهید با همان دست خواهید گرفت، مگر پاداش نیکی جز نیکی نیست؟ خداوند متعال در قرآن کریم بارها و بارها به اهمیت نیکوکاری و کمک نیازمندان تاکید کرده است.

اهداء گوسفند قربانی و گوشت قربانی برای ایتام  دارای اهمیت و فضیلت بسیار زیبا است که در ادامه مورد بررسی اهداء گوشت قربانی در عید قربان توسط موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی قرار خواهیم داد. روایات بسیاری از پیامبر اکرم و امامان در کمک به کودکان بی سرپرست و ایتام آمده است. در این عید باشکوه بیایید با کمک همدیگر بتوانیم ایتام را  با اهدا گوشت قربانی برای ایتام  شاد کنیم. این شادی بدون تردید در بخش های مختلف زندگی ما، میتواند جاری یابد. گذشته از ثوابی که قرار است از این کار به دست آورید، نیکی کردن آرامش روحی و معنوی ویژه ای را در افراد نیکوکار ایجاد می کند. اگر به دنبال سعادت دنیوی و اخروی هستید، نیکی کردن را از یاد نبرید. کمک به دیگران می تواند ریشه های بدی را از شما از بین ببرد. 

دریافت گوشت قربانی از درب منزل

فضیلت اهداء گوسفند قربانی و گوشت قربانی برای ایتام

اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست  و گوشت قربانی برای ایتام  توسط موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی هر ساله با پوشش تعداد وسیعی از کودکان بی سرپرست و ایتام صورت می گیرد. ما برای موفق شدن در این مسیر به شدت نیازمند یاری نیکوکاران عزیزمان هستیم. هر مبلغی که شما برای کمک و اهداء گوسفند قربانی پرداخت می کنید به نحوه کامل در راستای خرید گوشت قربانی و سایر مواد غذایی در عید قربانی صرف شده و در اختیار ایتام قرار می گیرد. شما می توانید برای اهداء گوشت قربانی در عید قربان و اهداء گوسفند قربانی  به صورت حضوری در کنار موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  باشید زیرا برای پروسه ی انتقال کمک ها به نیازمندان یاری شما می تواند بسیار مفید باشد. اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست  و گوشت قربانی برای ایتام  در حال حاضر به دلیل شرایط موجود در اثر شیوع یافتن بیماری کرونا  بسیار مهم است.

گرانی موجود در کشورمان سبب شده است که افراد بسیاری حتی برای ماه ها نتوانند یک وعده گوشت را میل کنند. ممکن است بپرسید آیا با یک گل بهار می شود؟ آیا فقط با اهداف و کمک های  موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با اهداء گوسفند قربانی  می توان  همه ی کودکان بی سرپرست را پوشش داد؟ آیا به تنهایی با اهداء گوشت قربانی در عید قربان و اهداء گوسفند قربانی می توانیم درد ایتام را از بین ببریم؟ بدون تردید  پاسخ این سوالات منفی است ولی ما نا امید نیستیم زیرا بر این باوریم که با تلاش های مستمر و حضور شما نیکوکاران گرامی می تواند قادر باشد روزی  همه ی ایتام و نیازمندان را یاری کند.

اهدا گوشت قربانی برای ایتام  و اهداء گوشت قربانی در عید قربان  در چند روز مانده به عید قربان بعد از جمع شدن همه ی کمک های شما عزیزان آغاز می شود. شما می توانید با حضور در موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی ما را در این امر  باشکوه یاری کنید. قربانی کردن در عید قربان اگر چه نمادی برای یادآوری داستان حضرت ابراهیم است ولی ما در صدد آن هستیم به میمنت این روز، بتوانیم کودکان بی سرپرست مان را از طریق اهداء گوسفند قربانی شاد کنیم. امید به زندگی را در آنها مجدد یادآور سازیم.

اهدا گوشت قربانی برای ایتام به چه صورتی انجام می شود؟

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی شرایط ایده آل  برای اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست  و گوشت قربانی برای ایتام  ایجاد کرده است. شما می توانید در هر جای کشور که هستید به صورت آنلاین و اینترنتی کمک های خود را به ما ارسال کنید. شماره کارت موسسه در وب سایتمان موجود است. به راحتی می توانید کمک های ملی خود را از طریق حساب موسسه برای اهداء گوسفند قربانی به ما ارسال کنید. عزیزان همچنین می توانند اهداء گوسفند قربانی خود را به صورت حضوری با مراجعه به مرکز اصلی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به دست ما برسانند.

اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست و گوشت قربانی برای ایتام  در روز عید قربان فراموش نکینم تا بتوانیم در این عید با نیکوکاری و خشنود ساختن کودکان و ایتام، رضایت خداوند را به دست آوریم. در این دنیای بی ثبات و ناپایدار چیزی جز اعمال نیک و بد در آخرت کنار ما نخواهد بود. با یک عمل نیکوکاری از جمله اهداء گوسفند قربانی  می تواند نه تنها ثواب آن را به دست آورید. بلکه  یک مسیر دیگر در زندگی خود آغاز کنید تا بتوانید به سعادت اخروی و دنیوی دست یابید. اهدا گوشت قربانی برای ایتام  و اهداء گوسفند قربانی هر ساله توسط مجریان و مسئولین موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی دنبال می شود.

ما در تلاش هستیم هر ساله لیست وسیعی از ایتام و کودکان را در اولویت قرار دهیم. ما را به دوستان و آشنایان خود براي اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست  معرفی کنید. ما زمانی می توانیم در این مسیر موفق باشیم که همه با هم در نیکوکاری در اهداء گوشت قربانی در عید قربان سهیم شویم. اهداء گوشت قربانی در عید قربان  و اهدا گوشت قربانی برای ایتام در کشورمان همواره مورد توجه بوده است و نیکوکاران بسیاری در این نیکوکاری ارزشمند از طریق موسسات مختلف از جمله موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی سهیم هستند. اندک اندک جمع کردن وانگهی دریا شود. با پول هایی که توسط شما نیکوکاران جمع می شود ما می توانیم با تهیه ی و اهدا گوشت قربانی برای ایتام  و اهداء گوشت قربانی در عید قربان موفق باشیم.

 

 

اهداء گوشت قربانی در عید قربان و گوشت قربانی برای ایتام

اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست و اهدا گوشت قربانی برای ایتام تنها یکی از فعالیت های موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی می باشد که هر ساله اجرا می شود. ما در روزهای مختلف در عید های گوناگون با ارائه ی مشارکت کلی برای اهداء گوسفند قربانی در تلاش برای یاری رسانندن به نیازمندان هستیم. اگر تا امروز موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  توانسته در مسیر اهداء گوشت قربانی در عید قربان  موفق شود  و یارای کودکان و نیازمندان بسیاری باشد بدون تردید مهمترین عامل و کلید اصلی شما خیرین نیکخواه بوده و هستید. اهداء گوسفند قربانی و گوشت قربانی برای ایتام می تواند روز عید را برای نیازمندان و کودکان بی سرپرست به یک روز شاد تبدیل کند. خداوند  بخشنده است و بخشندگی را دوست دارد. بی شک زمانی که ما را واسطه ای برای رساندن به نیکی به  دیگران بندگان خویش می باید، از ما راضی خواهد بود.

اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست  و گوشت قربانی برای ایتام  می تواند رضایت خدا را برای شما به ارمغان بیاورد و گام مهمی برای حضور شما عزیزان در امور خیرخواهانه باشد. هیچ یک از ما قرار نیست درهمی از اموال خود را با خود از این دنیا ببریم ولی اگر همان درهم در امور نیکوکارانه ای خرج شود ثوابت ان همراه ما خواهد بود. اهداء گوشت قربانی در عید قربان بسیار با ارزش است. کودکان بی سرپرست به خاطر دلایل مختلفی والدین خود را از دست داده اند و در این دنیای بی رحم مجبور به ادامه ی حیات هستند. همه ی ما به خوبی می دانیم نداشتن سرپرست و والدین تا چه اندازه ای می تواند شرایط را برای یک کودک سخت کند.

بیایید از طریق موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  با اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست و اهداء گوشت قربانی در عید قربان  در عید قربان امسال در کنار کودکان بی سرپرست باشیم. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی هماهنگی های لازم برای دریافت اهداء گوسفند قربانی  و اهدا گوشت قربانی برای ایتام را انجام خواهد داد. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر برای اهداء گوشت قربانی در عید قربان  و دریافت راهنمایی کامل تردید نکنید با ما در تماس باشید.

 

اهمیت اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست و اهداء گوسفند قربانی

ثواب اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست و گوشت قربانی برای ایتام  بسیار زیاد است. هر فردی با تعلیمات دینی  و فرهنگی که دریافت کرده است به خوبی می داند تا چه اندازه نیکوکاری می تواند ثمره ی مطلوبی داشته باشد. لازم به ذکر است که حتی اگر ما آموزه های دینی لازم برای کمک به دیگران را یاد نگرفته بودیم باز به گونه ای در تحقق این امر سهیم می شدیم زیرا انسان به صورت غریزی با کمک به دیگران احساس خوبی به دست می آورد.   اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست  و گوشت قربانی برای ایتام  می تواند احساس خوبی در روحیه ی شما ایجاد کند. انسان به نیکی کردن به دیگران در موقع درهای موفقیت را به سوی خود باز می کند. خداوند در قرآن کریم فرموده است که پاداش نیکی، بی پاسخ نخواهد نماند.

اهداء گوشت قربانی در عید قربان و اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست در عید قربان یک فرصت دیگر برای کمک به نیازمندان  از طریق موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  باشد. ما فرصت های پیش آمده را جدی میگیریم و سعی داریم یاری نیازمندان باشیم. آیا میدانید ایجاد یک روزنه ی امید در دل یک کودک بی سرپرست تا چه اندازه ای می تواند برای او مهم باشد. اگر ما امروز یارای کودکان بی سرپرست مان نباشیم بدون ترید د در آینده ای نه چندان دور با جامعه ای بسیار وحشتناک مواجه خواهیم بود زیرا کودکی که بی سرپرست است برای تامین معاش زندگی خود به راحتی بازیچه ی دست افراد شرور و شیطان صفت قرار خواهند گفت.

آیا می دانید امروزه تا چه تعداد از کودکان بی پرسرست به گدایی، دزدی و … وادار می شوند. این کودکان بعد از بزرگ شدن به عنوان یک فرد از جامعه ی ما، برای سایرین نیز می توانند مشکلات زیادی به وجود آورند. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با اهداف والا  از جمله اهداء گوشت قربانی در عید قربان  در تلاش نجات کودکان بی سرپرست است. ما با توجه به یاری خداوند در تلاش هستیم در این مسیر بتوانیم کمک رسان بسیاری از کودکانمان باشیم.

حضور در اهداء گوسفند قربانی

اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست و حضور در اهداء گوشت قربانی در عید قربان  از طریق موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی یک فرصت بی نظیر برای شما خواهد بود.  اگر بودجه ی کافی برای کمک ندارید می توانید با حضور خود در موسسه برای فعالیت ارسال و انتقال کمک ها یاری ما باشید قابل ذکر است که برای کمک و حضور در  اهدا گوشت قربانی برای ایتام و اهداء گوسفند قربانی با  هر مبلغی بیشتر از 1000 تومان می توانید سهیم باشید. اگر بودجه ی کافی ندارید تصور نکنید که برای اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست  و اهداء گوشت قربانی در عید قربان  مجبور به پرداخت هزینه های گزاف هستیم زیرا با  جمع شدن مبلغ جزیی می توانیم در خرید گوشت قربانی برای ایتام و اهداء گوسفند قربانی برای تعداد زیادی از کودکان بی سرپرست مان موفق باشیم.

توصیه ی پیامبر در مورد گوشت قربانی برای ایتام و اهداء گوسفند قربانی

برای اهداء گوشت قربانی در عید قربان و اهداء گوسفند قربانی روایت بسیاری از پیامبر اکرم و امامان موجود است. پیامبر اکرم همواره کمک به خصوص کمک به کودکان بی سرپرست را مد نظر خود قرار داده و همه ی ما را نیز تشویق کرده است. با بهره مندی از سیره ی پیامبر می توانید با فضلیت اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست  به خوبی آشنا شوید. کمک به دیگران و نیکوکاران نه تنها در دین اسلام مورد تاکید قرار گرفته است بلکه در ادیان دیگر نیز برای کمک به نیازمندان بسیار  سفارش شده است. الگوی ما پیامبر و امامان است، پس لازم است مانند آنها در کمک و یاری برادران و خواهران نیازمند خودمان تلاش کنیم. تا خداوند نیز در سختی ها یارای ما باشد.

اهداف  موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی اهداف والایی دارد بدون تردید برای رسیدن به همه ی اهداف نیازمند شما عزیزان هستیم. در اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست و اهداء گوشت قربانی در عید قربان  شما عزیزان می توانید کمک های مالی خود را از طریق حساب بانکی موسسه به ما ارسال کنید یا اینکه گوشت قربانی برای ایتام و اهداء گوسفند قربانی تامین شود. 

حق شما است که اطلاعات کامل و دقیق در مورد مبلغ جمع شده برای اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست را به دست آورید و به طور دقیق بررسی کنید که این کمک ها به چه تعداد از خانوارها ارسال شده است. به همین دلیل به صورت سالیانه لیست کاملی از کمک ها در وب سایتمان در اختیار شما قرار می گیرد. می توانید برای دریافت راهنمایی کامل با همکاران ما در موسسه در تماس باشید. با اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست در عید قربان 1400 در نظر داریم در این روزهای سخت در کنار ایتام و کودکان بی سرپرست مان باشیم. شما می توانید در عید قربان امسال با ما همراه بوده و از ثواب این کمک بهره مند شوید.

 

اهداف با موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی چیست؟

 اهداء گوسفند قربانی و اهداء گوشت قربانی در عید قربان تنها يكي از اقداماتي است كه براي اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست توسط موسسه ي ما دنبال مي شود. ما اينجا هستيم تا كودكان بي سرپرست بتوانند در اين عيد با شكوه با يك سفره ي رنگين خوشحال گردند.  براي اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست مي توانيد هم كمك هاي نقدي خود را به ما ارسال كنيد و هم از طريق اهدا گوسفند شريك باشيد. ما مفتخر آن هستيم كه توانسته ايم در همه ي اين سال ها با ارائه ي خدمات عالي در راستاي كمك به نيازمندان موفق باشيم. اميد آن را داريم روزي به طور كامل فقر ريشه كن شود. اگر خيرين بتوانند در كمك به نيازمندان دست و دل باز باشند. اگر به فكر كودكان بي سرپرست خود باشيم. اگر اشتغال زايي كنيم  مي توانيم به جامعه اي به دور از فقر دست يابيم.

اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست در عيد قربان توسط موسسه ي ما دنبال مي شود تا بتوانيم در اين عيد شادي را به خانه ي كودكان بي سرپرست مان ببريم. آيا شما نيز مي خواهيد در اين نيكوكاري با ما همراه باشيد؟ همين اكنون با شماره هاي موجود در تماس باشيد. با هر بودجه ای كه داريد مي توانيد به ديگران كمك كنيد. به اين فكر نكنيد با كمك به نيازمندان ممكن است روي سرمايه و اموال خود را از دست  مي دهيد زيرا اگر حسن نيت در اين كار باشد، شما مي توانيد به آساني سود اين ثواب را از راه هاي ديگر به دست آوريد.

 

سوالات رایج در مورد اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست

  • اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست در موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به چه صورتی دنبال می شود؟

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به منظور ایجاد رفاه و شرایط مطلوب برای دریافت کمک های شما عزیزان و گوشت قربانی برای ایتام  و اهداء گوشت قربانی در عید قربان  علاوه بر ایجاد شرایط مطلوب برای مراجعه ی حضوری شما در موسسه  با ارائه ی حساب بانکی موسسه در تلاش است که شرایط مطلوبی را برای دریافت  کمک های مالی شما برای شرکت در اهداء گوسفند قربانی به وجود آورد. می توانید از طریق شماره های موجود در وب سایت رسمی ما با ما در تماس باشید و اطلاعات لازم  برای اهداء گوشت قربانی در عید قربان  را به دست آورید.

  • برای اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست چه هزینه ای می توان پرداخت کرد؟

برای حضور در گردهمایی اهدا  گوشت قربانی برای ایتام  و اهداء گوشت قربانی در عید قربان مبلغ خاصی توسط موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی مشخص نشده است. شما می توانید هر مبلغی را به منظور شرکت در اهداء گوسفند قربانی پرداخت کنید. مبلغ بالغ بر 1000 تومان از طریق حساب بانکی موسسه دریافت می شود و در نیکوکاری برای اهدا گوشت قربانی در نظر گرفته خواهد شد.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

 

  • برای اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست فقط با اهداء گوشت قربانی در عید قربان انجام می شود؟

اهداء گوشت قربانی در عید قربان  و اهداء گوسفند قربانی تنها از طریق اهدا گوشت قربانی برای ایتام  صورت نمی گیرد. شما می توانید کمک های خود را به صورت نقدی به  موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی ارسال کنید. مبلغ جمع شده برای خرید گوشت قربانی برای ایتام  و اهداء گوشت قربانی در عید قربان  پرداخت خواهد شد.  ما در تلاش هستیم یک سفره ی رنگین یا یک وعده ی غذایی با گوشت برا برای ایتام و کودکان بی سرپرست به وجود آوریم. البته هدف ما تنها همین امر نیست زیرا در تلاش هستیم با ایجاد همکاری بین شما خیرین و موسسه، بتوانیم کمک های خود را گسترش دهیم.

  • تا چه بازه ی زمانی می توانیم در اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست سهیم باشیم؟

برای اهدا گوشت قربانی برای ایتام  و اهداء گوسفند قربانی می توانید تا روز عید قربان کمک های خود را از طریق حساب بانکی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی برای ما ارسال کنید. به منظور دریافت اطلاعات بیشتر  برای اهداء گوشت قربانی در عید قربان  می توانید با مسئولین و همکاران ما در تماس باشید. اهداء گوشت قربانی در عید قربان تا روز عید قربان  توسط موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی دریافت می شود.

  • آیا برای اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست می توانیم به صورت حضوری به موسسه مراجعه کنیم؟

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی شرایط ویژه ای را برای اهداء گوشت قربانی در عید قربان و اهداء گوسفند قربانی  تا روز عید قربان در نظر دارد. خیرین عزیزمان می توانند برای اهداء گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست و اهداء گوسفند قربانی  به صورت حضوری با مراجعه به موسسه با ما در این امر نیکو همراه باشند. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی هرساله لیست کاملی از کمک های جمع شده را به صورت آنلاین در وب سایت رسمی در اختیار شما نیکوکاران قرار می دهد. با بررسی وب سایت رسمی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی می توانید اطلاعات کامل در مورد اهداء گوشت قربانی در عید قربان  را به دست آورید. همه ی کمک های ارسالی به موسسه ی ما از طریق وب سایت مان، برای شما ارائه می شود. ما در تلاش هستیم با ایجاد شرایط مناسب، کمک های شما عزیزان را به نیازمندان برسانیم. امید به روزهای قشنگ و بی درد در جامعه ما را در این مسیر پایدار ساخته است.

 

پرداخت انلاین


!!!توجه داشته باشید مبالغ باید بصورت اعداد انگلیسی وارد شود.!!!
جهت پرداخت آنلاین می توانید از طریق تکمیل فرم زیر اقدام نمایید.
فیلد هایی که با ستاره مشخص شده پر کردن آنها ظروری است
دقت کنید تمامی مبالغ به تومان میباشد.
مبالغ اهدایی شما باید بیش تر از 1000 تومان باشد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مارا حمایت کنید.
عضویت
از اینکه در یاری رساندن به کودکان بی سرپرست همراه ما هستید سپاسگزاریم.
close-link