موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی
شماره ثبت : 14371

تشکر از حامیان گرامی

تشکر از حامیان گرامی

 تشکر از حامیان موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی :

تشکر، واژه ی کوچکی است در برابر لطف بزرگ افرادی که گاه سرپناه یک خانواده شدند، گاه گرسنه ای را سیر کردند، گاه عریانی را پوشاندند، گاه دختری را به خانه بخت فرستادند و گاه بیماری را از خطرات مختلف ولو مرگ، نجات دادند. بدین منظور موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی قصد دارد با تشکر از حامیان گرامی، هرچند خیلی کوچک، گوشه ای از لطف آنان را جبران نماید.

 

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

 

چرا وجود خیرین ضروری است ؟

بدون حامیان مالی، بسیاری از برنامه ها، رویداد ها و کمک های انسان دوستانه، قابل اجرا نیستند. لیست سازمان هایی که به حامیان مالی نیاز دارند بی پایان است. از سازمان های خیریه گرفته تا فعالیت های آموزشی و مدارس مناطق محروم.

حجم و تعداد این حمایت ها ممکن است تعیین کند که آیا برنامه ای به کار خود ادامه می دهد یا خیر. از این رو تشکر از حامیان که وجودشان به برقراری یک مجموعه کمک می کند؛ الزامی است.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی چه فعالیت هایی انجام می دهد؟

موسسه خیریه وایتام بنی هاشم رضوی، با هدف حمایت از زنان سرپرست خانوار، حمایت از ایتام و کودکان بی سرپرست، کمک به بیماران نیازمند، تهیه جهیزیه دختران خانواده های کم بضاعت، و کمک مالی به مستمندان تشکیل شد و از آغاز راه تا کنون حامیان و همراهان بسیاری به این جمع پیوستند که هر روز بر تعداد آن ها افزوده می شود و با تکیه بر کمک این بزرگواران می توان افراد بیشتری را تحت سرپرستی گرفت.

با تشکر از حامیان و خیرینی که در طول این مدت با تلاش های خود در موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی، باعث شدند دل های بیشتری شاد شود و قسمتی از غم های همنوعان برطرف گردد.

تاثیر تشکر از حامیان در بر انگیختن احساسات جامعه :

تشکر از حامیان جنبه ی دیگری نیز دارد و آن هم تشویق به شرکت مجدد در امور خیریه و همچنین ترغیب دیگران به پیوستن در این امر خداپسندانه است.

چه بسا با مطالعه همین جملات دلی به تشویش افتد و یک سرپناه جدید برای نیازمندان فراهم شود.

اگر خیرین نباشند ….

در جامعه ای که روز به روز بر تعداد نیازمندان افزوده می شود و زندگی برای عده ای دیگر سخت و دشوار می گردد؛  تکدی گری نیز به شدت افزایش می یابد. هدف موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی و دیگر مراکز مشابه، کم کردن این تعداد است و به نوبه ی خود سعی دارد این ناهنجاری اجتماعی را کاهش دهد؛ چراکه هر تکدی گری مساوی با تخریب چهره عمومی و انسانی یک جامعه است. در چنین شرایطی نیاز به حضور خیرین و نیکوکاران بیشتر از همیشه احساس می شود.

 

تشکر از حامیان

 

جمع بندی متن تشکر از حامیان موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی :

به عنوان یک انسان دغدغه مند از وجود شما متشکریم. حمایت شما به ما اجازه می دهد تا تلاش کنیم زندگی همنوعانمان را تغییر دهیم.موسسه خیریه وایتام بنی هاشم رضوی به عنوان یک موسسه مستقل از نظر مالی، اذعان میکند که وجود حامیان مالی برای کمک به بهبود زندگی جوانان در جامعه بسیار حیاتی است.

ما می خواهیم با تشکر از حامیان مالی خود قدردان آنان باشیم؛ زیرا این کمک های سخاوتمندانه آن ها است که راه توانمند سازی کودکان و جوانان را برای موفقیت در ارزش های تحصیلی و ایجاد یک جامعه مثبت هموار کرده است. ما معتقدیم که همه کودکان و جوانان سزاوار فرصت یکسان در زندگی هستند و به لطف حمایت سخاوتمندانه حامیان و اهدا کنندگان، می توانیم به کار خود در مناطق محروم ادامه دهیم.

جا دارد با تشکر از حامیان گرانقدر که به برپایی و حفظ موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی کمک نمودند؛ بگوییم که آنان یار امروز و یادگار فردا هستند.

ذکر این نکته ضروری است که تشکر از حامیان نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان موضوعی مهم تلقی می شود و به نوبه ی خود تاثیر بسیاری در فرهنگ سازی و تقویت روحیه ی کمک رسانی دارد.

 

پرداخت انلاین


!!!توجه داشته باشید مبالغ باید بصورت اعداد انگلیسی وارد شود.!!!
جهت پرداخت آنلاین می توانید از طریق تکمیل فرم زیر اقدام نمایید.
فیلد هایی که با ستاره مشخص شده پر کردن آنها ظروری است
دقت کنید تمامی مبالغ به تومان میباشد.
مبالغ اهدایی شما باید بیش تر از 1000 تومان باشد.

حمایت

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مارا حمایت کنید.
عضویت
از اینکه در یاری رساندن به کودکان بی سرپرست همراه ما هستید سپاسگزاریم.
close-link
حمایت
close-image