موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

شماره ثبت : ۱۴۳۷۱

گزارش عملکرد کمپین اهداء بخاری و وسایل گرمایشی

گزارش عملکرد کمپین اهداء بخاری و وسایل گرمایشی

گزارش عملکرد کمپین اهداء بخاری و وسایل گرمایشی

گزارش عملکرد کمپین اهداء بخاری و وسایل گرمایشی به خانواده های تحت پوشش موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با توجه به شروع سرما و درخواست ۲۳ خانواده از ایتام برای تهیه باقالی و ۲۱۰ خانوار پوشاک زمستانی و مواد غذایی به کمک خیرین عزیز تعداد لوازم گرمایشی شامل بخاری و لباس گرم تحویل خانواده های ایتام و بی سرپرست گردید.

 

خونه خوبه گرم باشه توی هوای سرد با پدرت که گرمابخش خانواده است که کنار بخاری بنشینی و چایی بخوری بعضی خونه ها سر دادند بخاری ندارند و سر تر از اون نبود پدر گرمای خانواده را ازشون گرفته اما مشکل گرمای خونه رو میشه حل کرد خداروشکر تونستم با کمک شما خیرین عزیز با خریدن وسایل گرمایشی ضروری براشون ما کمی از این گرمای از دست رفته را به خونه هاشون برگردانیم تا زمستون سرما دستشون و دلهای نرمیشون را آزرده نکنیم.

گزارش عملکرد کمپین اهداء بخاری و وسایل گرمایشی

 

شاید اهداء بخاری و وسایل گرمایشی در مقیاس زیاد هزینه بسیاری برای یک فرد باشد اما اگر گروه زیادی از افراد هر کدام به اندازه یک وسیله یا حتی بخشی از هزینه آن را پرداخت کنند، به راحتی می‌توان میزان مناسبی پول برای تامین تعداد زیادی وسایل گرمایشی برای اهداء را فراهم کرد. به عبارتی قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود.

در شرایطی که جامعه هدف سازمان با مشکلات زیادی در زمستان به ویژه در خرید و تهیه وسایل گرمایشی مواجه هستند با همراهی و لطف خیرین عزیز توانستیم گاهی هر چند کوچک برای بهبود مشکل این قدم برداریم .

 

گزارش عملکرد کمپین اهداء بخاری و وسایل گرمایشی

 همچنین با اهدای لباس گرم و بخاری سرمای زمستان را برای اعدام به گرمای دل انگیز تبدیل کنیم خداوند با دستان تو دست انسان گرفتاری را گرفته است وقتی دست افتاده ای را میگیری و لبخند را مهمان قلبش می کنیم و این چه زیباست نازنین دستان تو نورانی و بوسیدنی شده اند ای که دستت میرسد دستی بگیر مهربانی سخت نیست انشا الله کمک های شما خیلی نه عزیز گرمابخش وجود اتمام باشد و دعای خیر این عزیزان پشت و پناهتان

گزارش عملکرد وسایل گرمایشی

 

 

من هم میتوانم کمک کنم

برخی از کودکان بی سرپرست نیازمند حمایت های شما

حمایت

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مارا حمایت کنید.
عضویت
از اینکه در یاری رساندن به کودکان بی سرپرست همراه ما هستید سپاسگزاریم.
close-link
حمایت
close-image