موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

شماره ثبت : ۱۴۳۷۱

گزارش عملکرد جهیزیه و مهربانی سال 1400

گزارش عملکرد جهیزیه و مهربانی سال 1400

گزارش عملکرد جهیزیه و مهربانی سال 1400

 

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی موسسه ای است مرم نهاد با شماره ثبت14371 که به همراه شما خیرین در رفع نیازهای ایتام می کوشد.خیریه بنی هاشم رضوی با مجوز از پلیس امنیت در زمینه های کمک های نقدی و غیر نقدی(درمانی(بستری و دارویی) ،خوراک و پوشاک،اثاثیه منزل، تحصیلی ،مسکن ، جهیزیه ، سیسمونی و…)فعالیت دارد.

گزارش عملکرد جهیزیه و مهربانی سال 1400

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

هر ساله در سال نو,کمپین ویژه جهیزیه اجرا می شود. در این کمپین با کمک های شما خیرین عزیز برای نو عروسان یتیم اقلامی خریداری می شود.امسال هم با یاری شما خیرین شریف توانستیم برا ی16 نفر لوازم برقی(یخچال,لباسشویی,آبمیوه گیری سه کاره,کتری برقی,جاروبرقی,پلوپز(بخارپز),اتو بخار کف سرامیک,زودپز استاندارد,آون توستر اقلام جانبی:(دو تخته فرش6متری,سرویس قاشق چنگال,سرویس تفلون درب پیرکس7پارچه,سرویس اوپال12نفره (2کارتن6نفره), سرویس کارد آشپزخانه,سرویس کفگیرملاقه,پارچ ولیوان,بندرخت,پتودونفره,سینی چایخوری,فلاکس,کتری,قوری(لعابی)سرویس بلورسرویس چینی,سرویس جاادویه) تهیه و توزیع کنیم.

پرداخت انلاین


!!!توجه داشته باشید مبالغ باید بصورت اعداد انگلیسی وارد شود.!!!
جهت پرداخت آنلاین می توانید از طریق تکمیل فرم زیر اقدام نمایید.
فیلد هایی که با ستاره مشخص شده پر کردن آنها ظروری است
دقت کنید تمامی مبالغ به تومان میباشد.
مبالغ اهدایی شما باید بیش تر از 1000 تومان باشد.

یکی از اهداف این کمپین آشنا کردن مردمی که قصد شرکت در امور خیر دارند,با مشکلات نو عروسانی است که به سبب نداشتن جهیزیه و وجود مشکل مالی در تهیه آن,ماه ها و حتی چند سال دوران عقدشان به طول می انجامد.
برای نو عروسان و نیازمند تحت پوشش استان های تهران و البرز و شهرستانن های پاکدشت(قیامدشت و حصارامیر)پردیس,بومهن,رودهن,و مناطق محروم کشور تهیه و تقدیم کنیم.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به همراه حمایت‌هایی که از جانب خیرین در جهت کمک به ایتام برای جهیزیه و خرید جهیزیه برای نیازمندان شده است با اهدای جهیزیه به ایتام سعی دارد تا بتواند نیازهای این دوستان را تامین کرده و به حداقل برساند. این موسسه  از شما مردم عزیز که همیشه در صحنه حضور دارید و با دل های مهربان خود مشتاق  رساندن کمک به همنوعان خود و همچنین کمک به ایتام برای جهیزیه و اهدای جهیزیه به ایتام هستید، دعوت به عمل می‌آورد که در امور خیریه با ما همراه شده و با این کار هم در راه خیر قدم برداشته و هم به نیازمندان جامعه کمک شایانی کرده باشید.

 

گزارش عملکرد جهیزیه مهربانی 1400

 

کمک به نیازمندان نوعروسان ایتام 

طریقه شرکت کردن در این کمپین و کمک به ایتام برای جهیزیه و خرید جهیزیه برای نیازمندان

فعالیت این کمپین جزو خدماتی می‌باشد که، هر ساله با کمک خیرین و مددکاران در جهت کمک به ایتام برای جهیزیه برگزار می‌شود . کمپین جهیزیه مهربانی این موسسه با کمک به ایتام برای جهیزیه و خرید جهیزیه برای نیازمندان وظیفه ی خود را در قبال این عزیزان انجام می‌دهد. این موسسه در زمینه ی خرید جهیزیه برای نیازمندان و اهدای جهیزیه به ایتام، آنها را در فراهم آوردن امکانات لازم برای امر مهم ازدواج یاری می رساند. کمپین جهیزیه مهربانی اغلب اوقات در ماه مبارک رمضان و اعیاد و مراسماتی که در طول سال وجود دارند برای اهدای جهیزیه به ایتام برگزار می شود.

برای شرکت در این کمپین نیاز به شرایط خاصی  ندارد و حتی نیاز نیست برای  اهدای جهیزیه به ایتام کمک‌های نقدی خیلی سنگین پرداخت کنید بلکه می‌توانید برای شرکت در کمپین جهیزیه و  مهربانی با معرفی کردن افراد نیازمند جامعه به موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی دین خود را ادا کرده و در این کارخدا پسندانه و خیرخواهانه که اهدای جهیزیه به ایتام است شرکت نمایید.

 

گزارش عملکرد جهیزیه مهربانی 1400

بسته بندی اقلام 

کمپین جهیزیه و مهربانی این موسسه  در زمینه اهدای جهیزیه به ایتام هر گونه کمک نقدی و غیر نقدی را از خیرین محترم می پذیرد و شما می‌توانید با رجوع به سایت این موسسه کمک های نقدی خود را پرداخت نمایید.

در مورد کمک‌های غیرنقدی کمپین جهیزیه مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی و خرید جهیزیه.برای نیازمندان لیست کاملی شامل سرویس‌های جدیدی تهیه نموده ایم بدین صورت که خیرین عزیز در صورت تمایل می‌توانند طبق آن  هدایای غیر نقدی خود را ارائه دهند.یکی از رسالت های مهم زندگی هر انسانی کمک به نیازمندان و گرفتن دست آنهاست، به فرموده ی پیغمبر اسلام هر کس بتواند یکی از نیازهای مومنی را تامین کند خداوند مهربان حاجت های فراوانی برای او در نظر می‌گیرد که کمترین آن بهشت است.یاری رساندن به نیازمندان یکی از بزرگترین کارهای خیر و ثوابی است که انسان پاداش آن را در دنیا و آخر دریافت می‌کند.با تمام این تفاسیر یاری رساندن و کمک کردن به جوانان دم بختی که قصدشان شروع یک زندگی جدید است پاداشی هزاران برابر بیشتر نزد خداوند متعال دارد. بنابراین چنانچه قصد یاری رساندن دارید چه عالیست که در این زمینه اقدامی هرچند بسیار کوچک انجام دهید

گزارش عملکرد جهیزیه و مهربانی سال 1400

همدلی مردم در کمپین جهیزیه و مهربانی 

تقاضای موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

از افرادی که قصد شرکت در امور خیر را دارند این است که با شرکت در کمپین جهیزیه و مهربانی قرار بر 24 نفر کمک بوده اما برای 16 نیازمند، تهیه شده و 8 نفر نو عروسان یتیم منتظر کمک شما خیرین می باشند. با توکل به خداوند و توسل به ائمه اطهار بتوانند قدمی در جهت مشکل گشایی از امر ازدواج تعدادی از نوعروسان یتیم این دیار بردارند. دختران یتیم و بی بضاعتی که معمولا به دلیل مشکلات مالی از ازدواج صرف نظر می کنند و این تصمیم علاوه بر اینکه آینده این افراد را تحت تأثیر قرار می دهد، می تواند سبب بروز آسیب های اجتماعی شود که چه بسا جبران آن در آینده نیازمند صرف هزینه های بیشتری خواهد بود.

 

گزارش عملکرد جهیزیه مهربانی 1400

کمپین جهیزیه و مهربانی 

بسیار خرسندیم که در این کمپین هم سعادت این را داشتیم که در حمایت از نو عروسان یتیم و نیازمند با شما هم قدم باشیم.قدردان محبت شما عزیزان هستیم.

  • راه های برقراری ارتباط و پرداخت کمک های مالی به موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

گزارش عملکرد جهیزیه مهربانی 1400

راه های مشارکت در کمپین جهیزیه و مهربانی

  • پرداخت کمک های نقدی به صورت آنلاین

اگر هر کدام از شما مردم عزیز تمایل دارید که در کمپین جهیزیه و مهربانی شرکت کنید و کمک کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی اهدا کنید، از طریق فرم زیر میتوانید در این کمپین شرکت کنید و نوعروسان ایتام را حمایت کنید و مورد لطف و مهربانی خود قرار دهید.شما در این فرم باید اطلاعات هویتی و شخصی خود مثل نام و نام خانوادگی و میزان کمک نقدی یا غیر نقدی را اعلام کنید. بدون شک مردم عزیز ایران مردمی مهربان و با سخاوت هستند و هرگز راضی نیستند که نوعروسان ایتام خوشحال نباشند.

  • پرداخت کمک های نقدی و غیر نقدی به صورت حضوری و غیر حضوری

مردم عزیز و خیرین محترم شما می توانید با شماره های زیر به طور مستقیم با دفتر با موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی تماس بگیرید و آمادگی خود را جهت کمک مالی به عروس و داماد ها و کمک به نیازمندان ایتام با کمپین جهیزیه و مهربانی مهربانی اعلام کنید. کارشناسان مؤسسه شما را به کامل در مورد شیوه پرداخت کمک های نقدی و غیر نقدی راهنمایی می کند و اطلاعات لازم را در مورد چگونگی شرکت در کمپین جهیزیه و مهربانی اختیار شما قرار می دهند. در صورتی که می خواهید کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به صورت حضوری پرداخت کنید مأموری از طرف مؤسسه به آدرس مورد نظر ارسال می شود تا کمک مالی شما را دریافت کند.

شماره دفتر موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی
02191001537

  • پرداخت از طریق کارت بانکی و شماره حساب

شما می توانید از طریق کارت بانکی و شماره حسابی که در زیر ذکر شده است کمک نقدی و مبلغ مورد نظر خود را جهت شرکت در کمپین جهیزیه و مهربانی  واریز کنید و از طریق شرکت در کمپین جهیزیه و مهربانی، بخشی از اقلام مورد نیاز نوعروسان ایتام را  تأمین کنید.

شماره کارت بانک ایران زمین:
5057-8570-0001-2728

شماره حساب بانک ایران زمین ( بنام موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی)

 119-11-343-55-1

حمایت

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مارا حمایت کنید.
عضویت
از اینکه در یاری رساندن به کودکان بی سرپرست همراه ما هستید سپاسگزاریم.
close-link
حمایت
close-image