موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

شماره ثبت : ۱۴۳۷۱

گزارش عملکرد عید فطر 99

گزارش عملکرد عید فطر 99

 گزارش عملکرد عید فطر 99

گزارش عملکرد عید فطر 99 ، موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در برگیرنده ی میزان کمک های انجام شده و البته سبد کالایی هایی که در نظر گرفته ایم می باشد، به امید روزی که بتوانیم با یاری شما عزیزان دست گیر بسیاری از افراد نیازمند باشیم و بتوانیم در عید ها ، خوشحالی و شادی را ارمغان بیاوریم.

در ادامه در نظر داریم به طور کلی اطلاعات کاملی در مورد گزارش عملکرد عید فطر 99 در اختیار هموطنان گرامی که ما را در این مسیر یاری کرده اند، قرار دهیم. با حضور شما عزیزان، در عید سعید فطر امسال نیز موفق شده ایم، که بتوانیم سبب ایجاد شادی و شادمانی در بسیاری از خانه ها باشیم.

ما با یاری وجود شما هموطن های گرامی می توانیم در این مسیر دستگیر بسیاری از افراد باشیم. در نظر داریم با ارائه ی اطلاعات گزارش عملکرد عید فطر 99  از موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به صورت جامع مشخص کنیم تا با کمک های شما تا چه اندازه ای توانسته ایم در این مسیر موفق باشیم.

هموطن نیکوکار بارها سپاس از همت و همراهی شما با لطف و همراهی شما خیرین عزیز در عید سعید فطر توانستیم با عیدانه و کفاره شما به 956 نفر در دو مرحله توزیع سبد کالا، گوشت و نان اهداء نماییم.

سبد کالا شامل : 2 عدد ماکارونی ، سویا ، گوشت قرمز ، مرغ ، دستمال کاغذی ، مواد شوینده و ضدعفونی کننده، نوشیدنی و نان لواش

 

گزارش عملکرد عید فطر 99  از موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به عنوان یکی از بزرگترین موسسه های فعال در این زمینه توانسته است به طور مطلوب در یاری نیازمند موفق باشد. از همه ی شما نیکوکاران دعوت می کنیم که  ما را در رسیدن به اهدافمان در برطرف سازی نیازهای افراد کم بضاعت یاری کنید.

همکاران ما به صورت پیوسته اطلاع رسانی ها را در وب سایت اصلی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی درج می کنند، شما می توانید با شماره های موجود با ما در تماس باشید و راهنمایی لازم را در این مسیر دریافت کنید. خیر و برکتی که از طریق  کمک کردن برای کودکان بی سرپرست و افراد بی بضاعت نصیب شما خواهد شد، می تواند هم در این دنیا و هم در آخرت برای شما خیر باشد. مگر ما به جز اعمال خود چه چیزی از این دنیا قرار است با خود به همراه ببریم؟

نیکوکاری و کمک به بینوایان نه تنها می تواند جامعه ی بشریت  را از فقر نجات دهد، بلکه این امر برای سلامت روحی و روانی همه ی ما نیز موثر است. گزارش عملکرد عید فطر 99 را در بخش اول ارائه داده ایم تا هموطنان نیکوکارانی که در این مسیر ما را یاری کرده اند، بتوانند اطلاعات کاملی از میزان کمک های انجام شده به دست آورند. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در زمینه نیکوکاری با ما میتوانید با شماره های موجود در تماس باشید و اطلاعات لازم را به دست آورید.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی،گزارش عملکرد عید فطر 99

باید و نبایدهایی در مورد گزارش عملکرد عید فطر 99

گزارش عملکرد عید فطر 99  در برگیرنده ی میزان کمک های انجام شده و البته سبد کالایی هایی که در نظر گرفته ایم می باشد، به امید روزی که بتوانیم با یاری شما عزیزان دست گیر بسیاری از افراد نیازمند باشیم و بتوانیم در عید ها، خوشحالی و شادی را ارمغان بیاوریم.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در همه ی این سال ها، با فعالیت مستمر  در این زمینه توانسته است با ارائه ی برنامه های ویژه فرصت های مطلوبی را برای کمک به نیازمندان را در نظر بگیرد و با توجه به آگاهی و اطلاعات کامل همواره موفق بوده است. شما می توانید با اطمینان کامل، کمک های خود را از طریق ما به افراد بی بضاعت برسانید. ما با یاری یکدیگر می توانیم به جهانی خرم و بی درد برسیم. دو عمل ویژه که در قرآن کریم نیز به آن اشاره شده است شامل اعمال صالح و نیکوکاری است. تردیدی نیست که با نیکوکاری انسان می تواند به تعالی روحی گام بردارد.

نیکوکاری و بخشش، زندگی ما را والا می سازد و سبب می شود از بند تفکرات نفسانی رها شویم و بتوانیم به جز خودمان به فکر دیگران باشیم چه عمل پسندیده ای نزد خدا که بنده ای نگران و به فکر بنده ی دیگر باشد تا بتواند گره از مشکلاتش باز کند. خدا در کمک به ما دوست دارد که واسطه ای برای همدیگر باشیم. چه خوب که بتوانیم در مسیر کمک الهی، دخیل باشیم.

 موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی،گزارش عملکرد عید فطر 99

من هم میتوانم کمک کنم

برخی از کودکان بی سرپرست نیازمند حمایت های شما

 

حمایت

مطالب مرتبط

2 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مارا حمایت کنید.
عضویت
از اینکه در یاری رساندن به کودکان بی سرپرست همراه ما هستید سپاسگزاریم.
close-link
حمایت
close-image