موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

شماره ثبت : ۱۴۳۷۱

کمپین نوروز و مهربانی ، حمایت از کودکان بی سرپرست در عید نوروز

کمپین نوروز و مهربانی ، حمایت از کودکان بی سرپرست در عید نوروز

کمپین نوروز و مهربانی، حمایت از کودکان بی سرپرست در عید نوروز

آیا زمان آن نرسیده است که همه ما در کمپین نوروز و مهربانی شرکت کنیم؟ آیا زمان آن نرسیده است که در این شرایط حساس اقتصادی کشور، از کودکان بی سرپرست کشورمان حمایت کنیم؟

در حالی که مراکز خیریه بسیاری همچون موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در کشور وجود دارند. آنها با برگزاری کمپین نوروز و مهربانی در کشور، مردم جامعه را به شرکت در این کمپین نوروز دعوت می کنند. همه ما( مردم جامعه) می توانیم با شرکت در این کمپین ها، عید نوروز را برای کودکان بی سرپرست رویایی و دلنشین کنیم. پس بیایید دست در دست یکدیگر دهیم و امسال را همچون سالهای دیگر کنار هم به خوشی آغاز کنیم.

پرداخت انلاین


!!!توجه داشته باشید مبالغ باید بصورت اعداد انگلیسی وارد شود.!!!
جهت پرداخت آنلاین می توانید از طریق تکمیل فرم زیر اقدام نمایید.
فیلد هایی که با ستاره مشخص شده پر کردن آنها ظروری است
دقت کنید تمامی مبالغ به تومان میباشد.
مبالغ اهدایی شما باید بیش تر از 1000 تومان باشد.

علت برگزاری کمپین نوروز و مهربانی

کمپین عید نوروز و کودکان بی سرپرست معمولا به این دلیل برگزار می شود که خیرین کشور بتوانند از طریق یک روش ساده، کمک های خود را به کودکان بی سرپرست برسانند. این که کمک ها مالی باشند یا غیر مالی تفاوتی ندارد. اما بهتر آن است که کمک ها به صورت مالی باشند. تا موسسات خیریه معتبر همچون موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی بتوانند بسته به نیاز کودکان، آنها را در شب عید برطرف سازند.

کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی رسم دیرینه ای در کشور است که در گذشته با نام جشن عاطفه ها هم برگزار می شد. البته امروزه هنوز هم این جشن به صورت سالانه برگزار می شود. اما دسته از خیرین بیشتر تمایل دارند کمک های مالی زیاد خود را به موسسات معتبر بپردازند تا آنها بسته به نیاز این کودکان، اقدام به تهیه مایحتاج شان نمایند.

پس به طور کلی باید بگوییم کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی یا برگزاری کمپین نوروز و مهربانی بیشتر با هدف خاصی انجام می شود. به این صورت که هر کسی بسته به میزان توانایی مالی که دارد، بتواند به ایتام کمک کند. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در این امر پیشگام بوده است. خیرین می توانند از طریق این موسسه به راحتی کمک های مالی و معنوی خود را به کودکان بی سرپرست یا ایتام برسانند.

مهمترین اهداف برگزاری کمپین جشن نوروز برای ایتام

کمک به ایتام با کمپین نوروز مهربانی اصولا با اهداف بسیار مطلوبی برگزار می شود. به این صورت که کمپین نوروز موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی فرصتی عالی است. زیرا مردم جامعه زمانی که برای خود اقدام به تهیه مایحتاج می کنند، می توانند به یاد کودکانی که پدر ندارند هم باشند. پس آنها با تهیه بخش کوچکی از مایحتاج آنها، شادی را به خانه این خانواده های بی سرپرست نیز می بخشند.

البته باید مهمترین هدف کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی یا برگزاری کمپین نوروز و مهربانی را در زمینه های دیگری نیز بیان کنیم. برخی از آنها عبارتند از

بررسی مشکلات و نیازهای کودکان بی سرپرست

همیشه به یاد داشته باشید که کودکان بی سرپرست ممکن است تنها دارای مشکل مالی نباشند. بلکه آنها نیاز معنوی و عاطفی هم داشته باشند که شاید برطرف کردن این نیازها کمی برای مردم جامعه دشوار باشد. اما زمانی که خیرین با دست پر جشن نوروز برای ایتام موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی را برگزار می کنند؛ نه تنها نیاز مالی بلکه نیاز معنوی آنها را نیز برطرف می سازند.

در واقع کمپین نوروز و مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی این فرصت را برای خیرین مهیا می سازد که بدانند نیازهای ایتام چه هستند. سپس با لذت و شوق این نیازها را برطرف سازند. کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی ورای تکلیف دینی و اعتقادی، نوعی تکلیف احساسی هم است. زیرا انسان ها زمانی که بتوانند نیازهای کودکان بی سرپرست را شناسایی کرده و آنها را برطرف نمایند، در خود احساس خوشایندی به دست خواهند آورد.

از این رو برگزاری کمپین عید نوروز و کودکان بی سرپرست نه تنها برای ایتام، بلکه برای خیرین هم خوشایند است. زیرا حس همراهی و کمک به کودکان بی سرپرست با کمپین نوروز مهربانی در آنها شور و شوق فراوانی را در آنها ایجاد می کند. همچنین آنها به حس داشتن انسانیت و احساس مسئولیت بیشتر در خود، دست می یابند. 

شناسایی نیازهای مالی و غیرمالی ایتام

دومین هدف از کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی یا برگزاری کمپین نوروز و مهربانی، در واقع شناسایی نیازهای مالی و غیرمالی ایتام است. به این صورت که ممکن است برخی از کودکان بی سرپرست تنها از نظر تهیه مایحتاج اولیه زندگی در شرایط بدی قرار داشته باشند. در حالی که دسته ای دیگر نیاز به هر نوع کمک مالی و غیرمالی داشته باشند.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با برگزاری کمپین نوروز و مهربانی کودکان بی سرپرست این فرصت را در اختیار مردم قرار می دهد که بتوانند به ایتام کمک کنند. دسته ای از خیرین با شناسایی نیازهای غیرمالی خانواده های بی سرپرست، به آنها کمک می کنند تا بتوانند این نیازهای خود را برطرف سازند.

مثلا ممکن است خانواده ای نیاز به مسکن یا سرپناهی باشد. یا آنکه برای تهیه شغل با مشکل مواجه باشد. این دسته از نیازهای غیرمالی که جدای از هزینه خوراک و پوشاک است، حتی از اهمیت بیشتری هم برخوردارند. پس لازم است خیرین به این مسئله هم توجه داشته باشند. ممکن است با گرفتن دست یک نیازمند کار، آینده او را هم تغییر داده و به مسیر زیبایی هدایتش کنند.

بررسی نیازهای مالی برای تامین مخارج تحصیلی 

از دیگر اهداف برگزاری کمپین نوروز و مهربانی، باید به بررسی نیازهای مالی جهت ادامه تحصیل کودکان بی سرپرست اشاره کرد. برخی از کودکان بی سرپرست ممکن است بتوانند نیازهای اولیه خود را تامین کنند یا آنکه توسط افراد خیر این نیازهای آنها به راحتی برطرف شود؛ اما قادر نباشند از پس هزینه های تحصیل خود برآیند.

مسلما یک شاخه از کمک به نیازمندان با کمپین نوروز و مهربانی نیز، می تواند در زمینه بررسی نیازهای مالی جهت تامین مخارج تحصیلی باشد. اصولا این دسته از افراد و خانواده ها توسط موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی شناسایی شده اند. تنها کافیست خیرین اعلام کنند که می توانند در این زمینه نیز کمک های خود را به ایتام و کودکان بی سرپرست ارائه نمایند. پس از آن موسسه این کمک مالی را در اختیار آن کودکان قرار خواهد داد.

بررسی شرایط سلامت کودکان بی سرپرست

در نهایت نیز باید به یکی دیگر از اهداف کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی یا برگزاری کمپین نوروز و مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی اشاره کنیم، آن هم بررسی شرایط سلامت ایتام است. بدون تردید تهیه مواد غذایی برای ایتام در نوروز مسئله مهمی است. اما اگر خانواده بی سرپرستی درگیر بیماری کودک خود باشد، این مسئله شرایط آنها را با دشواری بیشتری همراه می سازد. به گونه ای که ممکن است در شرایط سخت تر و دشوارتری نسبت به دیگر خانواده های بی سرپرست قرار داشته باشند.

البته موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی این دسته از خانواده ها را شناسایی نموده و با برگزاری کمپین نوروز و مهربانی، کمک های مالی لازم را از نظر سلامتی و درمانی برای آنها تهیه می کند. پس خیرینی که تمایل دارند در این زمینه بیشتر به ایتام و خانواده های بی سرپرست کمک کنند، می توانند وارد عمل شده و کمک های خود را به ایتام بیمار یا سرپرستان بیمار کودکان بی سرپرست ارائه نمایند.

چرا باید در ایام نزدیک به نوروز کمپین نوروز و مهربانی برگزار شود؟

ممکن است برای شما هم این سوال مطرح شود که مگر خانواده های بی سرپرست و کودکان ایتام در تمامی طول سال از شرایط یکسانی برخوردار نیستند؟ پس چرا باید کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی صورت گیرد؟ باید بگوییم موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در تمامی طول سال از این خانواده ها حمایت می کند و خیرین نیز می توانند در تمامی این ایام به کمک کردن بپردازند.

اما آنچه مسلم است، تهیه پوشاک برای ایتام در نوروز یا خرید کفش عید برای ایتام مسئله ای است که تنها مربوط به ایام نوروز می شود. پس موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با برگزاری کمپین نوروز و مهربانی به دنبال آن است که این نیازهای ایتام را در ایام عید برطرف سازد. از این رو نام این کمپین را، کمپین نوروز نهاده اند، تا خیرین بتوانند نیازهای کودکان را در این ایام برطرف سازند.

اگر ما دست یکدیگر را نگیریم چه کسی خواهد گرفت؟

بدون تردید شما هم این شعر معروف را شنیده اید که بنی آدم اعضای یکدیگرند/ که در آفرینش ز یک گوهرند. این شعر به بیانی ساده به ما می گوید که همه مردم دنیا به هم مرتبط هستند. پس باید دست یکدیگر را بگیرند تا بتوانند در کنار هم شادی را تجربه کنند. حال اگر انگشت دست شما زخمی شود، آیا آن را به طور کامل قطع می کنید؟ یا به دنبال درمان آن می روید؟

مسلما همه شما بر این باور هستید که باید آن را درمان کرد. کمپین نوروز و مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی دقیقا همان فرایند درمان انگشت زخمی جامعه را دارد. یعنی کودکان بی سرپرست انگشتان کوچک دستی هستند که زخمی شده و باید درمان شوند. اگر ما مردم جامعه، به عنوان یک دست، انگشت زخمی خود را درمان نکنیم، باید همیشه از درد آن ناله کرده و احساس ناخوشایندی داشته باشیم.

در حالی که می توان به راحتی این مسئله را برطرف کرد. کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی یا برگزاری کمپین نوروز و مهربانی ساده ترین و نتیجه بخش ترین روش درمان این مشکل جامعه در شرایط کنونی کشور است. پس بیاید دست در دست یکدیگر دهیم و این انگشت زخمی را درمان کنیم تا جامعه، کشور و حتی دنیا در شادی و سرور باشند.

سرمایه کمپین نوروز و مهربانی به چه منظور استفاده می شود؟

سرمایه ای که از طریق کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی جمع آوری می شود، توسط کارکنان موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به روش های مختلفی استفاده می شود. ممکن است این سرمایه جمع آوری شده توسط مردم، به صورت پرداخت عیدی به ایتام انجام شود تا بتوانند از این سرمایه برای برطرف کردن نیازهای مختلف خود استفاده کنند. یا آنکه از این سرمایه برای تهیه مواد غذایی برای نیازمندان در نوروز استفاده شود.

در هر صورت از این سرمایه جمع آوری شده برای کودکان بی سرپرست استفاده می شود و می توان از این مسئله اطمینان حاصل کرد. اما از آنجایی که مردم عادی جامعه خود نمی توانند این خانواده های بی سرپرست را شناسایی کنند، وظیفه خطیر کمک به آنها را به کارکنان موسسات خیریه همچون موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی می سپارند و در کمپین نوروز و مهربانی شرکت می کنند.

همچنین ممکن است خانواده هایی که در کمپین نوروز و مهربانی تنها توان پرداخت مالی محدودی داشته باشند. یعنی آنها قادر نباشند به تنهایی چندین خانواده بی سرپرست را تحت حمایت و پشتیبانی خود قرار دهند. از این رو با پرداخت هر چقدر کمکی که در توانشان باشد، به کارکنان موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی این اجازه را می دهند که آنها این کمک را به صورت عادلانه در میان مردم نیازمند تقسیم نمایند.

کمک خیرین در کمپین نوروز باید به چه صورت باشد؟

خیرین عزیز کشورمان می توانند در کمپین نوروز و مهربانی به هر طریقی که می توانند کمک کنند. برخی ممکن است مبلغ مشخصی را به عنوان پرداخت عیدی به کودکان بی سرپرست در نظر گرفته و آن را به موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی بپردازند. در حالی که برخی دیگر لباس و کفش و کیف و … تهیه نموده و آنها را به نیازمندان هدیه می کنند.

پس این که حتما کمک ها در کمپین نوروز و مهربانی باید به چه صورت باشد، مهم نیست. بلکه آنچه مهم است، مشارکت در کمک رسانی یا کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی است. البته لازم به ذکر است که دسته دیگری از افراد هم وجود دارند، که شاید قادر به پرداخت کمک مالی نباشند. بلکه آنها به صورت معنوی و عاطفی در کنار ایتام قرار می گیرند.

آنها در زمینه توزیع آجیل به ایتام و پخش میوه برای نیازمندان در نوروز خدمت رسانی می کنند. این دسته از افراد هم به نوعی در کمپین نوروز شرکت کرده و کمک می کنند. حال ممکن است نوع کمک کردنشان متفاوت باشد که این مسئله چندان در اصل هدف (یعنی همان کمک به نیازمندان با کمپین نوروز و مهربانی) تفاوتی ایجاد نخواهد کرد. آنچه مهم است، حضور فعال داشتن در این حوزه کمک رسانی است.

هزینه کمپین نوروز و مهربانی از چه روش هایی تامین می شود؟

بیشتر مردم تصور می کنند که کمپین های نوروز که برای ایتام برگزار می شوند، تنها برای مشارکت خیرین و افرادی است که کمک های مالی سنگینی می توانند انجام دهند. اما باید بگوییم چنین باوری غلط است. همه مردم کشور بسته به وسع مالی که دارند، یا آن حس خیرخواهانه ای که دارند، می توانند در این کمپین شرکت کنند.

مردم می توانند با مهیا کردن اقلام غذایی در کمپین نوروز مهربانی، کمک بسیاری به کارکنان موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی نمایند و فرایند کمک به ایتام را برای آنها تسریع نمایند. آنها با تهیه کفش در سایزهای مختلف، لباس های مناسب و زیبا، تهیه مواد غذایی فاسد نشدنی و … به موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی کمک می کنند تا در زمان سریع تری نیاز کودکان بی سرپرست را برطرف کند.

در این میان حتی خیرین بزرگی نیز وجود دارند که هر ساله در کمپین نوروز و مهربانی یا کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی شرکت می کنند. مثلا کارخانه های تولیدکننده لباس یا کفش یا موادغذایی، به صورت عمده این نوع محصولات را به موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی ارسال می کنند تا از طریق این موسسات، نیاز ایتام را برطرف سازند. این خیرین بزرگ همواره مورد لطف و عنایت پروردگار قرار دارند و خداوند در همه حال به آنها نظر می کند.

نحوه کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی

مردم و خیرین برای شرکت در کمپین نوروز و مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی می توانند از روش های مختلفی استفاده کنند. آنها هم می توانند به صورت آنلاین کمک های مالی خود را به موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی پرداخت کنند، هم می توانند به صورت حضوری به موسسه مراجعه نمایند. البته امروزه با پیشرفت تکنولوژی و شرایط سخت حضور در جامعه، بیشتر مردم و خیرین ترجیح می دهند از روش آنلاین برای پرداخت کمک به ایتام استفاده کنند.

این دسته از خیرین برای کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی یا شرکت در کمپین نوروز و مهربانی تنها کافیست وارد سایت موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی شده و فرم مورد نظر را برای حمایت از کودکان بی سرپرست پر کنند. در این فرم اطلاعات هویتی و شخصی خیر ثبت می شود و سپس توسط ایشان میزان مبلغ کمک نقدی هم اعلام خواهد شد.

بدون تردید مردم سخاوتمند کشور ما با شرکت در کمپین نوروز و مهربانی، از کودکانی که در این ایام هیچ سرپرستی ندارند، کمک خواهند کرد. آنها باور دارند که هر لبخندی که بر روی لب کودک بی سرپرستی گنجانده شود، همچون نهالی است که سرزمینمان را آباد خواهد کرد. از این رو هر کسی به همان میزان که توانایی دارد، در این کمپین موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  شرکت می کند. 

منظور از کودکان بی سرپرست چه کسانی هستند؟

کودکان بی سرپرست به کودکانی گفته می شود که یا پدر و مادر خود را از دست داده اند و یا در اثر طلاق، ترک شده اند. این دسته از کودکان هیچ سرپرستی ندارند که نیازهای مادی و معنویشان را تامین کنند. از این رو در جامعه با مشکلات بسیاری مواجه می شوند. البته امروزه موسسه های خیریه بسیاری در این زمینه فعالیت دارند و بیشتر نیاز این دسته از افراد را تامین می کنند.

با این حال کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی، این فرصت را در اختیار بیشتر مردم جامعه قرار می دهد که با شرکت در کمپین نوروز و مهربانی بتوانند بخشی از این کمک رسانی را بر عهده گیرند. آنها با پرداخت های نقدی یا غیر نقدی، بخش عظیمی از نیازهای این دسته از کودکان را برطرف می سازند. برای خیرین و مردم جامعه مهم نیست که کودکان به چه دلیلی بی سرپرست مانده اند.

آنها در هر حال با کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی یا شرکت در کمپین نوروز و مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی حس نوع دوستی خود را نشان داده و به افرادی که نیازمند هستند، کمک می کنند. پس در واقع برگزاری چنین کمپین هایی در ایام سال به روش های مختلفی انجام می شود. این کار یک روش عالی و مناسب برای کمک به کودکان بی سرپرست خواهد بود.

انواع نیازهای ایتام و کودکان بی سرپرست 

نیاز کودکان بی سرپرست نیز همچون تمام مردمی که در جامعه زندگی می کنند، متنوع است. برخی از این کودکان نیاز به خوراک و پوشاک دارند، برخی دیگر نیاز مادی، برخی نیاز به تحصیل و برخی دیگر نیاز به مسکن دارند. پس به طور کلی نیازهای ایتام نیز همچون دیگر مردم جامعه متنوع است. از این رو خیرین ممکن است قادر نباشند این نیازها را شناسایی کرده و به کودکان آنگونه که باید کمک کنند.

خیرین و مردم جامعه با کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی یا شرکت در کمپین نوروز و مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی، کمک های خود را به موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی می پردازند. سپس کارکنان موسسه که از قبل نیازهای هر یک از این کودکان بی سرپرست را شناسایی کرده اند، بسته به نیاز، به آنها کمک می کنند. مثلا کودکانی که نیاز به مسکن دارند را در خانه هایی که هزینه اجاره آن توسط خیرین پرداخت می شود، ساکن می کنند.

همچنین کودکانی که نیاز به تحصیل دارند، بورسیه مدارس معتبر یا دانشگاه های مناسب نموده و هزینه تحصیلشان را می پردازند. در این میان نیازهای مالی و خوراک و پوشاک را بهتر و ساده تر می توان برطرف نمود. زیرا هر زمان کمپین نوروز و مهربانی برگزار می شود، مردم جامعه بسته به میزان توانایی مالی که دارند، این دسته از اقلام را تهیه کرده و به موسسه ارائه می کنند.

از این رو موسسات راحت تر این اقلام را به دست کودکان بی سرپرست رسانده و نیاز آنها را برطرف می سازند. در کل باید بگوییم ما در کشوری زندگی می کنیم که مردم خیر بسیار زیادی دارد. از این رو کودکان بی سرپرست و ایتام کمتر با مشکلات مالی مواجه می شوند. زیرا موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی هر ساله به روش های مختلفی کمک های لازم را دریافت می کند. سپس به دست نیازمندان می رساند.

حمایت از نیازمندان و کودکان بی سرپرست در عید نوروز 1402

در بهار که زمین زنده می شود، دلها هم به هم نزديک تر می شوند و شکوفه های مهربانی در قلب ها جوانه می زند. در آن لحظه ای که انسانهای مهربان، نوع دوست و خیر، ابزار گره گشایی خداوند از کار بندگان نیازمند خویش می شوند؛ نان بر سر سفره بنده آبرودار و نیازمندش می گذارند. یا دست محبت بر سر کودکی  یتیم می کشند؛ باشد که در این ایام و در آستانه عید نوروز دست خداوند شویم. خیر و برکت و عشق را به دیگران هدیه دهیم.

ما می توانیم با کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی یا شرکت در کمپین نوروز و مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی دست نیازمندان بسیاری را در کشور بگیریم. حتی آنها را از درد و ناراحتی عدم توانایی در برطرف کردن نیازهای خود، خلاص کنیم. خیرین عزیز، و همراهان همیشگی! همه آگاهیم و شنیده ایم؛ که خط فقر در سال جاری حسب اعلام دستگاههای رسمی کشور به عدد بی سابقه 14 میلیون تومان برای خانواده 4 نفره رسیده است.

این عدد یعنی اینکه  در سال جاری به تعداد نیازمندان شهرمان افزوده شده است و خیلی از مردم توانایی رفع نیازهای خود را ندارند. در این میان هستند افرادی که مشکلات اقتصادی و گرانی های بی حد و حصر کمرشان را خم کرده است. به گونه ای که از تهیه مایحتاج اولیه خود عاجز بوده و نیازمند یاری ما هستند.

از آنجا که می دانستیم شما عزیزان دست بخشنده ای دارید. همچنین آمادگی دارید تا به کمک هم، مثل همیشه در این شرایط سخت دستگیر آنها باشیم. می خواهیم با کمک هم شادی بخش آنها شویم. از این رو اقدام به راه اندازی کمپین نوروز و مهربانی نموده ایم، تا شما همراهان بتوانید در این همدلی با ما همراه شوید. باشد که مورد لطف و عنایت پروردگار قرار گیرید و همواره زندگی شادی داشته باشید.

پویش بهار همدلی 

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با سابقه طولانی در امر کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی و کودکان بی سرپرست، در این امر خیر جزو پیشگامان مراکز خیریه بوده است. به رسم هر ساله آمادگی دارد در آستانه سال جدید که با ماه مبارک رمضان توام شده است، در جهت رفع نیاز نیازمندان و کودکان یتیم و بی سرپرست پویش همدلی و مهربانی را آغاز کند. تا از این رهگذر بخش مهمی از مایحتاج آنها را برآورده سازد.

از این رو موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با برگزاری کمپین نوروز و مهربانی مردم را به همدلی دعوت می کند. مردم کشور می توانند با شرکت در این پویش همدلی بهاره، هرچه در توان دارند به میان بگذارند. با این  کار کمک خواهند کرد تا قلب کودک بی سرپرستی در گوشه ای از کشورمان به شادی بتپد. باشد که این همدلی و دست‌گیری به شکل زیباتری وارد زندگی تک تک مردم جامعه شود.

معتبرترین موسسه خیریه در ایران 

کمپین نوروز و مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی هر ساله از تاریخ 15 بهمن شروع می شود. اقدام به جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین می کند. سپس در روزهای آخر اسفند تقدیم عزیزان ایتام – کودکان بی سرپرست و بدسرپرست می گردد. این موسسه با کمک خیرین بزرگوار تمامی کمک های جمع آوری شده شامل: مواد غذایی – گوشت – میوه – آجیل و شکلات – کیف و کفش و مبالغ نقدی را، به عنوان عیدی به کودکان بی سرپرست اهداء می کند.

خیرین محترم می توانند از طریق فرم زیر، برای کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی یا در کمپین نوروز و مهربانی شرکت کنند. سپس به راحتی کودکان بی سرپرست را مورد حمایت خود قرار دهند. همچنین آنها می توانند از طریق برقراری تماس با موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی، در این کمپین شرکت کنند. حتی درخواست مامور برای دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی نموده و بدون نیاز به حضور در موسسه، کمک های خود را ارسال نمایند. همچنین خیرینی که تمایل دارند به صورت آنلاین کمک نمایند، می توانند به شماره های زیر پرداخت انجام دهند.

شماره کارت بانک ایران زمین

5057-8570-0001-2728

شماره حساب بانک ایران زمین

119-11-343-55-1

بنام موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

 


برای حمایت از کودک مورد نظر خود کلیک کنید.
حمایت

مطالب مرتبط

3 نظر

  1. الهام

    با عرض سلام و خسته نباشید
    همسر بنده به مدت 4 سال است که به بیماری ALS مبتلا شده اند و کلا از ناحیه دست و پا فلج و بیماری به تمام اعضای بدنشون سرایت کرده. همسر بنده کلا خانه نشین شده اند و بنده به تنهایی عهده تمام خرج و مخارج دوا ودکتر وهزینه های خانه می باشم.تو رو خدا کمکم کنین.توروخدااا

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مارا حمایت کنید.
عضویت
از اینکه در یاری رساندن به کودکان بی سرپرست همراه ما هستید سپاسگزاریم.
close-link

برای حمایت از کودک مورد نظر خود کلیک کنید.
حمایت
close-image