موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

شماره ثبت : ۱۴۳۷۱

کمپین نوروز و مهربانی ، حمایت از کودکان بی سرپرست در عید نوروز

کمپین نوروز و مهربانی ، حمایت از کودکان بی سرپرست در عید نوروز

کمپین نوروز و مهربانی، حمایت از کودکان بی سرپرست در عید نوروز

 

وضعیت اقتصادی و مشکلات بی ثباتی ارز و دلار در جامعه به گونه ای است که روز بروز بر تعداد فقرای کشور افزوده می گردد و تأمین مخارج زندگی برای سرپرست های خانوار ها بسیار سخت شده است. امروزه تعداد زیادی مراکز خیریه در زمینه تأمین نیاز های مالی کودکان بی سرپرست و فقرا فعالیت می کنند. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی یکی از مهمترین  و بزرگترین مراکز خیریه است که سعی می کند هر ساله از طریق برگزاری کمپین نوروز و مهربانی بخش اعظمی از نیاز های مالی خانواده های کم درآمد را تأمین کند. کمک به نیازمندان با کمپین نوروز و مهربانی یکی از ایده های جالبی است که سالیان طولانی است که در این مؤسسه خیریه برگزار می شود و بخش اعظمی از نیاز های مالی و معنوی کودکان بی سرپرست تأمین می شود. در این مقاله قصد داریم در مورد برگزاری انواع کمپین ها مثل کمپین نوروز و مهربانی با شما عزیزان صحبت کنیم و نکات مفید و جامعی را در مورد نحوه برگزاری عید نوروز و کودکان بی سرپرست در برای شما دوستان عزیز ذکر کنیم. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

پرداخت انلاین


!!!توجه داشته باشید مبالغ باید بصورت اعداد انگلیسی وارد شود.!!!
جهت پرداخت آنلاین می توانید از طریق تکمیل فرم زیر اقدام نمایید.
فیلد هایی که با ستاره مشخص شده پر کردن آنها ظروری است
دقت کنید تمامی مبالغ به تومان میباشد.
مبالغ اهدایی شما باید بیش تر از 1000 تومان باشد.

کمپین نوروز و مهربانی,عید نوروز وکودکان بی سرپرستموسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

 

 

آشنایی با موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  به منظور آشنایی با کمپین نوروز و مهربانی

 

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی یکی از معتبرترین و مهمترین مراکز خیریه غیر دولتی است که فعالیت رسمی خود را از سال 1378 آغاز نموده است. این مؤسسه به همت تعداد زیادی افراد خیر تأسیس شده است و نقش مهمی در تأمین نیاز های مالی و معنوی خانواده های بی سرپرست و افراد مستمند دارد. در ادامه با حوزه های فعالیت، زمینه های شغلی، اهداف و برگزاری انواع در این مؤسسه بیشتر آشنا می شویم.

کمپین نوروز و مهربانی,عید نوروز وکودکان بی سرپرست

کمپین نوروز و مهربانی

اهداف و فعالیت های موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی 

 

 

 • شناسایی خانواده های کم درآمد و قشر ضعیف جامعه

امروزه شرایط اقتصادی جامعه به گونه ای پیش می رود  که درآمد تعداد بسیار زیادی از خانواده های ایرانی زیر خط فقر می باشد و خانواده ها با مشکلات اقتصادی و مالی بسیار زیادی دست و پنجه نرم می کنند‌. متأسفانه قیمت مواد غذایی، پوشاک و مسکن روز به روز در حال افزایش است و‌ ثباتی در نرخ ارز و دلار وجود ندارد. با توجه وضعیت پیش آمده در جامعه، تعداد بسیار زیادی از خانواده ها در تأمین مخارج ضروری روزمره زندگی خود مثل خرید مواد غذایی دچار مشکل شده اند. یکی از مهمترین حوزه های فعالیت موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی، شناسایی خانواده های کم درآمد و قشر ضعیف جامعه است. این مؤسسه سعی می کند از طریق برگزاری انواع کمپین نوروز و مهربانی، هزینه لازم را برای خرید مایحتاج خانواده های کم درآمد تأمین کند.

 • کمک مالی به خانواده های بی سرپرست یا بد سرپرست

فقر، مرگ، تصادف، اعتیاد و انواع مشکلات فرهنگی و اقتصادی جامعه باعث شده است که روز به روز بر تعداد خانواده ها و کودکان بی سرپرست افزوده گردد. در احادیث و آیات قرآن کریم، کمک به کودکان و خانواده های بی سرپرست یکی از مهمترین و بزرگترین عبادت ها شمرده شده است. تعداد خانم های  تک سرپرست در جامعه به حدی زیاد شده است که حاضر هستند برای تامین مخارج زندگی خود و  فرزندان بی سرپرست خود به مشاغل نامناسبی مثل دست فروشی و نظافت منازل دیگران روی بیاورند. کارکنان موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی سعی می کنند که خانواده های بی سرپرست را در سراسر کشور شناسایی کنند و نیاز های ملی و معنوی آن ها در حد توان برطرف کنند. عید نوروز برای همه مردم ایران بسیار حائز اهمیت است. پوشیدن لباس نو و خرید انواع آجیل و میوه برای کودکان بسیار لذت بخش و جذاب است. تعداد بسیار زیادی از کودکان بی سرپرست یا بد سرپرست در جامعه وجود دارند که از نعمت شادی و خوشحالی در این عید بی بهره هستند. مؤسسه خیریه سعی می کند که با برگزاری انواع بخشی از نیاز های کودکان بی سرپرست و بد سرپرست را تأمین کند.

 • ایجاد فرصت های شغلی مختلف برای مددجویان و مستمندان

 موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی از طریق رایزنی های مختلفی که با کارکنان دولت، کارآفرینان و خیرین انجام می دهد، سعی می کند که فرصت های شغلی زیادی را برای خانواده های کم درآمد فراهم کند. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با برگزاری دوره های آموزشی مختلف در رشته های هنری و فنی حرفه ای مختلف مثل قالی بافی، گلیم بافی، چرم دوزی، خیاطی، نجاری، خطاطی و … سعی می کند که زمینه های مناسبی را برای آموزش و اشتغال خانم ها و آقایان نیازمند فراهم کند. امروزه تعداد زیادی از خانم های تک سرپرست در دوره های آموزشی این مؤسسه شرکت کرده اند و توانسته اند که فضای شغلی مناسبی را برای خود فراهم کنند و از این راه درآمد زایی می کنند و می توانند هزینه های تحصیلی و درمانی مربوط به کودکان خود را تأمین کنند.

 • کمک به تأمین مخارج تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان نیازمند

کمپین نوروز و مهربانی,عید نوروز وکودکان بی سرپرست

کمک به نیازمندان با کمپین نوروز و مهربانی مهربانی

تحصیل کودکان و افزایش سطح دانش و فرهنگ جامعه  از جمله مهمترین اهداف هر کشور محسوب می شود. توسعه اقتصادی و علمی یک کشور در گرو سطح سواد و دانش جوانان آن کشور می باشد. اما متأسفانه شرایط اقتصادی کشور ایران به گونه ای است که همواره تعداد زیادی از کودکان و نوجوانان از تحصیل باز می مانند و نمی توانند از حق طبیعی خود استفاده کنند. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی سعی می کند دانش آموزان و دانشجویان بی بضاعت و نیازمند را از طریق مدارس، دانشگاه ها، کمیته امداد ها و سایر  سازمان های حمایتی و مردمی در کشور شناسایی کند و شرایط تحصیلی را برای آن ها ساده تر و راحت تر کند‌. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی سعی می کند که از طریق برگزاری کمپین عید نوروز و کودکان بی سرپرست، هزینه های لازم را برای خرید کفش عید برای ایتام و دانش آموزان بی بضاعت تأمین کند و شرایط مناسبی را در زمینه ی تهیه پوشاک برای ایتام در نوروز فراهم کند. این مؤسسه سعی می کند با پرداخت عیدی به کودکان بی سرپرست و پرداخت عیدی به ایتام بخشی از هزینه های تحصیلی کودکان بی سرپرست را تأمین کند تا به این وسیله بخشی از فشار مالی وارد شده بر دوش خانواده های نیازمند را کاهش دهد و شرایط مناسبی را برای تحصیل دانش آموزان فراهم کند‌.

 • کمک به تأمین مخارج درمانی بیماران مستمند

امروزه تعداد زیادی بیمار نیازمند در سراسر کشور وجود دارند که برای تهیه دارو های مورد نیاز خود با انواع  مشکلات مالی و اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند. شرایط اقتصادی بی ثبات و تحریم ها، اثرات بسیار نامطلوبی را بر هزینه دارو ها،  هزینه های مربوط به عمل های جراحی،  هزینه های شیمی درمانی و… گذاشته است. امروزه تعداد زیادی از بیماران بی بضاعت به دلیل کمبود کمک های درمانی و دارو های مورد نیاز، جان خود را از دست می دهند. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی سعی می کنند که با برگزاری انواع کمپین ها مثل کمپین حمایت از بیماران، کمپین حمایت از نیازمندان و کمپین نوروز و مهربانی، بخش اعظمی از نیاز های بیماران مستمند را تأمین کند.

کمپین نوروز و مهربانی,عید نوروز وکودکان بی سرپرست

  همدلی مردم در کمپین عید نوروز و کودکان بی سرپرست 

برگزاری کمپین نوروز و مهربانی

 

آیا شما می دانید کمپین چیست؟

 

 • آیا می دانید هدف از تشکیل کمپین های مختلف چیست؟

کمپین به نوعی تلاش هدفمند برای برطرف کردن نیاز یا نیاز های خاص گفته می شود. امروزه تعداد زیادی کمپین مثل کمپین حمایت از حیوانات خانگی، کمپین حمایت از زندانیان، کمپین حمایت از محیط زیست و … توسط مراکز مربوطه یا اشخاص مختلف مثل هنرمندان به منظور رسیدن به اهداف مختلف برگزار می شود. مثلاً هدف از برگزاری کمپین حمایت از زندانیان، دفاع از حقوق زندانیان، ایجاد شرایط رفاهی و آسایش برای زندانیان و جمع آوری کمک های مالی از طریق مردم و خیرین برای آزادی زندانیان می باشد. کمپین ها با اهداف خاصی تشکیل می شوند و برای برطرف کردن نیاز یا مشکل خاصی تلاش می کنند. از مهمترین بخش های تشکیل دهنده یک کمپین می توان به نوع ایده فکری، طرح مسأله، مشکل یا نیاز خاص، اهداف و زمینه های فعالیت برای حل مشکل یا برطرف کردن مشکل اشاره کرد. به منظور برطرف کردن نیاز های مالی کودکان بی سرپرست و افراد بی بضاعت در 15 بهمن ماه هر سال برگزار می شود‌.

کمپین نوروز و مهربانی,عید نوروز وکودکان بی سرپرست

کمک به نیازمندان با کمپین نوروز و مهربانی مهربانی

کمپین عید نوروز و کودکان بی سرپرست چیست؟

یکی از مهمترین کمپین هایی است که به منظور تأمین هزینه های مربوط به خرید پوشاک، کفش، آجیل، مواد غذایی و سایر اقلام مورد نیاز مستمندان و نیازمندان در عید نوروز توسط موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی برگزار می شود. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی برای تأمین نیاز های معیشتی و اقتصادی خانواده های فقیر و نیازمند در طول سال، کمپین های مختلفی را  برگزار می کند. یکی از مهمترین انواع کمپین این مؤسسه، کمپین نوروز و مهربانی می باشد. در ادامه با اهداف برگزاری کودکان بی سرپرست در این مؤسسه آشنا می شویم.

 • کمک به نیازمندان با کمپین نوروز و مهربانی مهربانی

یکی از مهمترین اهداف اصلی کمپین نوروز و مهربانی در این مؤسسه خیریه، کمک به نیازمندان با کمپین نوروز و مهربانی مهربانی می باشد. نیازمندان شامل خانواده های بی سرپرست، خانواده های بد سرپرست، خانواده های تک سرپرست، افراد بی بضاعت، دست فروشان، خانواده های تحت نظر کمیته امداد و مراکز بهزیستی و به طور کلی خانواده های با درآمد پایین می شود. شرایط اقتصادی جامعه به گونه ای رقم خورده است که تعداد زیادی از مردم در تأمین مخارج زندگی خود دچار مشکل شده اند. کمپین نوروز و مهربانی یکی از بهترین انواع کمپین های موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی می باشد که نقش مهمی را در تأمین نیاز های مالی و اقتصادی کودکان بی سرپرست و تأمین مواد غذایی برای نیازمندان در نوروز دارد.

کمپین نوروز و مهربانی,عید نوروز وکودکان بی سرپرست

کمک به نیازمندان در کمپین نوروز و مهربانی 

کمک به ایتام و حمایت مالی و معنوی از آن ها همیشه مورد تأکید احادیث و آیات قرآن کریم می باشد. خداوند در آیه 177 سوره بقره به اکران یتیمان و کمک به آن ها اشاره می کند و می فرمایند که مؤمنان واقعی کسانی هستند که اموال خود را بین یتیمان و کودکان بی سرپرست تقسیم می کنند. (لَيْسَ الْبِرَّ أَنْ تُوَلُّوا وُجُوهَكُمْ قِبَلَ الْمَشْرِقِ وَالْمَغْرِبِ وَلَكِنَّ الْبِرَّ مَنْ آَمَنَ بِاللَّهِ وَالْيَوْمِ الْآَخِرِ وَالْمَلَائِكَةِ وَالْكِتَابِ وَالنَّبِيِّينَ وَآَتَى الْمَالَ عَلَى حُبِّهِ ذَوِي الْقُرْبَى وَالْيَتَامَى وَالْمَسَاكِينَ وَابْنَ السَّبِيلِ وَالسَّائِلِينَ وَفِي الرِّقَابِ) بر اساس آیات قرآن کریم و سخنان گرانبهای امامان و پیامبران، یتیم نوازی و به سرپرستی گرفتن کودکان یتیم یکی از مهمترین عبادت ها محسوب می شود. کودکان یتیم از محبت و عشق پدر و مادر بی نصیب هستند و حس تنهایی در سراسر وجود آن ها ریشه می افکند. ما انسان ها همه در مقابل یکدیگر مسئولیت داریم و باید برای خوشبختی و آرامش یکدیگر تلاش کنیم. مردم می توانند از طریق کمک های مالی خود در حداقل بخشی از هزینه های مربوط به خرید مواد غذایی برای ایتام و برگزاری جشن نوروز برای ایتام را تأمین کنند و در این راه خداپسندانه شریک شوند و از پاداش این کار خیر  در دنیا و آخرت بهره مند شوند.

 • تآمین هزینه های مربوط به خرید اقلام غذایی در کمپین نوروز و مهربانی مهربانی

کارکنان مؤسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی برای تأمین هزینه اقلام غذایی در کمپین نوروز و مهربانی مهربانی از هزینه های جمع آوری شده توسط کمک های مالی مردم و خیرین در کمپین نوروز و مهربانی استفاده می کنند و به خرید انواع مواد غذایی، میوه و آجیل برای نیازمندان می پردازند. از مهمترین اقلام غذایی در کمپین نوروز و مهربانی مهربانی می توان به مواردی مثل برنج، روغن، گوشت، حبوبات و مرغ اشاره کرد.

 • کمک به کودکان بی سرپرست با کمپین نوروز و مهربانی مهربانی

مردم می تواند به دو صورت نقدی و غیر نقدی به کمک به کودکان بی سرپرست با کمپین نوروز و مهربانی مهربانی بپردازند. کمک های غیر نقدی مردم شامل خرید اقلام مورد نیاز نیازمندان و کودکان بی سرپرست مثل خرید پوشاک، خرید کفش، خرید وسایل مربوط به مدرسه مثل دفتر، کتاب، لوازم التحریر و خرید مواد غذایی مثل برنج، گوشت، مرغ، حبوبات و میوه می شود. کمک های نقدی مردم و خیرین، نقش مهمی در تأمین مخارج زندگی کودکان بی سرپرست و ایتام دارد. حتما نیازی نیست که برای کمک به کودکان بی سرپرست با کمپین نوروز و مهربانی مهربانی، درآمد بالایی داشته باشیم بلکه می توان با پرداخت کمترین مقدار پول نیز در کمپین نوروز و مهربانی به نیازمندان و ایتام کمک کنیم.

 • حفظ کرامت نیازمندان در هنگام کمک مالی به آن ها

یکی از مهمترین نکاتی که در هنگام کمک به افراد مستمند، نیازمندان، کودکان بی سرپرست و خانواده های نیازمند باید دقت کرد این است که کرامت و احترام آن ها حفظ شود و به شخصیت آن ها توهین نشود. سعی می کند که کمک های نقدی و غیر نقدی مردم و خیرین را به صورت کاملا محترمانه و با حفظ کرامت انسانی به نیازمندان هدیه دهد و به غرور و شخصیت آن ها صدمه ای وارد نکند. لذا در هنگام توزیع آجیل به ایتام،  پخش میوه برای نیازمندان در نوروز  و پرداخت کمک های مالی به نیازمندان نهایت دقت را می کند.  

کمپین نوروز و مهربانی,عید نوروز وکودکان بی سرپرست

کمپین نوروز و مهربانی

 

انواع کمک به نیازمندان با کمپین نوروز و مهربانی مهربانی به چه صورت است؟

کمپین عید نوروز و کودکان بی سرپرست یا کمپین نوروز و مهربانی یکی از بهترین و بزرگترین کمپین های حمایتی است که هر ساله به صورت حضوری یا غیر حضوری به بهترین شکل توسط مؤسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در سراسر کشور برگزار می شود. کمک های مالی این کمپین به صورت نقدی با غیر نقدی به کودکان و خانواده های بی سرپرست اهداء می شود.

 • کمک به نیازمندان با کمپین نوروز و مهربانی مهربانی به صورت نقدی

کمپین نوروز و مهربانی,عید نوروز وکودکان بی سرپرست

کمک نقدی به نیازمندان

بخش اعظمی از کمک های مالی اهداء شده توسط مردم و خیرین در کمپین نوروز و مهربانی به صورت نقدی می باشد. مؤسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی، بخشی از کمک های نقدی اهداء شده توسط مردم و خیرین را برای تأمین اقلام مورد نیاز کودکان بی سرپرست در شب عید مثل خرید پوشاک، خرید میوه، خرید آجیل، خرید کفش و سایر وسایل مورد نیاز کودکان و خانواده های بی سرپرست استفاده می کنند و بخش دیگری از کمک های نقدی را به حساب سرپرستان خانوار ها و مراکز کمیته امداد و بهزیستی واریز می کنند. با توجه به اینکه دولت نقش مهمی در تأمین نیاز های مالی و معیشتی مردم دارد اما بدون شک با این شرایط اقتصادی و بی ثباتی ارز و دلار پیش آمده در کشور، وجود مؤسسه های خیریه بسیار الزامی است و دولت به تنهایی نمی تواند پاسخگوی نیاز های مردم باشد. برگزاری کمپین های مختلف مثل کمپین نوروز و مهربانی یا کمپین نوروز و مهربانی بسیار حائز اهمیت است.

 • کمک به نیازمندان با کمپین نوروز و مهربانی مهربانی به صورت غیر نقدی

کمپین نوروز و مهربانی,عید نوروز وکودکان بی سرپرست

بسته مواد غذایی

بخشی از مردم و خیرین کمک های خود را به صورت غیر نقدی و در قالب خرید انواع مواد غذایی و پوشاک مورد نیاز کودکان و خانواده های بی سرپرست به کمپین نوروز و مهربانی یا کمپین عید نوروز و کودکان بی سرپرست اهداء می کنند. کمک های نقدی خیرین و مردم در کمپین نوروز و مهربانی شامل پوشاک مثل خرید لباس، خرید کفش و کیف، خرید لوازم التحریر و شامل خرید انواع مواد غذایی مثل برنج، گوشت، میوه و آجیل می باشد. کارکنان کپین نوروز، مکمل های غیر نقدی مردم و خیرین را در قالب بسته های معیشتی بسته بندی می کنند و به افراد مستمند و نیازمند اهداء می کنند.

کمپین نوروز و مهربانی,عید نوروز وکودکان بی سرپرست

دست گیری از مستمندان

 

کمک مالی به کمپین عید نوروز و کودکان بی سرپرست یا کمپین نوروز و مهربانی

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی یکی از بزرگترین و مهمترین مؤسسه های غیر دولتی است که به صورت مستقل از دولت فعالیت می کند و زمینه های فعالیت آن به طور مستقیم تحت نظارت ارگان های دولتی نمی باشد اما همه اهداف و زمینه های فعالیت آن متناسب و هم سو با اهداف و آرمان های دولت می باشد. یکی از مهمترین ویژگی های این موسسه این است که فعالیت های آن  توسط سازمان های مربوطه در دولت کاملا معتبر و قابل اطمینان است. لذا مردم و خیرین می توانند به این مؤسسه خیریه اعتماد کنند و در کمپین های مختلف این مؤسسه مثل کمپین نوروز و مهربانی شرکت کنند. هزینه های این مؤسسه خیریه از طریق کمک های مالی مردم و خیرین تأمین می شود.

 • کمک به نیازمندان با کمپین نوروز و مهربانی مهربانی از طریق کمک های مردمی

مردم می توانند در سراسر کشور از طریق راه های ارتباطی مختلف با موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی ارتباط برقرار کنند و آمادگی خود را جهت شرکت در انواع کمپین های حمایتی مثل کمپین نوروز و مهربانی اعلام کنند و کمک های نقدی یا غیر نقدی خود را به این مؤسسه اهدا کنند.

 • کمک به نیازمندان با کمپین نوروز و مهربانی مهربانی از طریق کمک های خیرین

امروزه تعداد زیادی از افراد ثروتمند در فعالیت های عامه پسند و انجام امور خیریه مثل ساخت انواع مدرسه، مسجد و بیمارستان ها و مراکز درمانی شرکت می کنند و اموال خود را در راه جهاد و سازندگی خرج می کنند. امروزه تعداد زیادی از خیرین بخش اعظمی از نیاز های مالی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی را تأمین کنند و در انواع کمپین های این مؤسسه مثل کمپین خرید جهیزیه، کمپین آزادی زندانیان و کمپین نوروز و مهربانی شرکت می کنند و بخشی از نیاز های کودکان بی سرپرست را تأمین می کنند.

کمپین نوروز و مهربانی,عید نوروز وکودکان بی سرپرست

کمک به ایتام و نیازمندان

 

نحوه برگزاری جشن عید نوروز و کودکان بی سرپرست در کمپین نوروز و مهربانی در دوران کرونا

 

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی هر ساله از تاریخ 15 بهمن شروع میشود و اقدام به جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین میکند که در روزهای آخر اسفند تقدیم عزیزان ایتام – کودکان بی سرپرست و بد سرپرست می گردد. این موسسه با کمک خیرین بزرگوار تمامی کمک های جمع آوری شده شامل : مواد غذایی – گوشت – میوه – آجیل و شکلات – کیف و کفش – پک بهداشتی کرونا و مبالغ نقدی به عنوان عیدی اهداء می گردد. با توجه به اینکه شرایط امسال عید نوروز کمی متفاوت می باشد موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در نظر دارد به دو طریق، اهدایی این عزیزان را تقدیم کنیم، به صورت حضوری و مراجعه به دفتر موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی و ارسال به درب منازل این عزیزان انجام می شود.  موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی از زمانی که فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است هر ساله جشن بسیار باشکوهی را برای نیازمندان و کودکان بی سرپرست در روز عید برگزار می کند اما متأسفانه به دلیل شیوع و گسترش بیماری منحوس کرونا، به احتمال زیاد جشن نوروز در سال 1400 برگزار نمی شود و هزینه های مربوط به برگزاری جشن نوروز به خرید انواع لوازم بهداشتی کرونا مثل ماسک، دستکش و انواع محلول های ضد عفونی  کننده اختصاص داده می شود. از شما مردم عزیز می خواهیم که با شرکت در کمپین نوروز و مهربانی، شادی و لبخند را به قلب های کودکان بی سرپرست و ایتام سرزمین عزیزمان هدیه دهید.

 

راه های برقراری ارتباط و پرداخت کمک های مالی به موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

 

کمپین نوروز و مهربانی,عید نوروز وکودکان بی سرپرست

راه های مشارکت در کمپین نوروز و مهربانی

 • پرداخت کمک های نقدی به صورت آنلاین

اگر هر کدام از شما مردم عزیز تمایل دارید که در کمپین نوروز و مهربانی شرکت کنید و کمک کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی اهدا کنید، از طریق فرم زیر میتوانید در این کمپین شرکت کنید و کودکان بی سرپرست را حمایت کنید و مورد لطف و مهربانی خود قرار دهید.شما در این فرم باید اطلاعات هویتی و شخصی خود مثل نام و نام خانوادگی و میزان کمک نقدی یا غیر نقدی را اعلام کنید. بدون شک مردم عزیز ایران مردمی مهربان و با سخاوت هستند و هرگز راضی نیستند که کودکان بی سرپرست در روز عید  خوشحال نباشند. مردم ایران در طول دهه های گذشته ثابت کرده اند که  همیشه برای انجام کارهای خیر دسته جمعی در صحنه حمایت از کودکان بی سرپرست حاضرند و تمام تلاش خود را برای نشاندن لبخندی زیبا بر لب های کودکان بی بضاعت و ایتام می کنند.

 • پرداخت کمک های نقدی و غیر نقدی به صورت حضوری و غیر حضوری

مردم عزیز و خیرین محترم شما می توانید با شماره های زیر به طور مستقیم با دفتر با موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی تماس بگیرید و آمادگی خود را جهت کمک مالی به کودکان بی سرپرست و کمک به نیازمندان با کمپین نوروز و مهربانی مهربانی اعلام کنید. کارشناسان مؤسسه شما را به کامل در مورد شیوه پرداخت کمک های نقدی و غیر نقدی راهنمایی می کند و اطلاعات لازم را در مورد چگونگی شرکت در کمپین نوروز و مهربانی یا کمپین عید نوروز و کودکان بی سرپرست در  اختیار شما قرار می دهند. در صورتی که می خواهید کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به صورت حضوری پرداخت کنید مأموری از طرف مؤسسه به آدرس مورد نظر ارسال می شود تا کمک مالی شما را دریافت کند.

 • شماره دفتر موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

02191001537

 • پرداخت از طریق کارت بانکی و شماره حساب

شما می توانید از طریق کارت بانکی و شماره حسابی که در زیر ذکر شده است کمک نقدی و مبلغ مورد نظر خود را جهت شرکت در کمپین عید نوروز و کودکان بی سرپرست واریز کنید و از طریق شرکت در کمپین نوروز و مهربانی، بخشی از پوشاک و مواد غذایی مورد نیاز کودکان بی سرپرست را در ایام نوروز تأمین کنید.

 • شماره کارت بانک ایران زمین:

5057-8570-0001-2728

 • شماره حساب بانک ایران زمین ( بنام موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی)

 119-11-343-55-1

 

برای حمایت از کودکان نیازمند کلیک کنید
حمایت 

مطالب مرتبط

3 نظر

 1. الهام

  با عرض سلام و خسته نباشید
  همسر بنده به مدت 4 سال است که به بیماری ALS مبتلا شده اند و کلا از ناحیه دست و پا فلج و بیماری به تمام اعضای بدنشون سرایت کرده. همسر بنده کلا خانه نشین شده اند و بنده به تنهایی عهده تمام خرج و مخارج دوا ودکتر وهزینه های خانه می باشم.تو رو خدا کمکم کنین.توروخدااا

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مارا حمایت کنید.
عضویت
از اینکه در یاری رساندن به کودکان بی سرپرست همراه ما هستید سپاسگزاریم.
close-link
برای حمایت از کودکان نیازمند کلیک کنید
حمایت 
close-image