موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی
شماره ثبت : 14371

کمک آنلاین به خیریه چگونه انجام می‌شود؟

کمک آنلاین به خیریه چگونه انجام می‌شود؟

کمک آنلاین به خیریه چگونه انجام می‌شود؟

درروزهایی که مشکلات اقتصادی گریبان بسیاری از هموطنانمان را گرفته است، وظیفه داریم با همراهی همدیگر در کنار نیازمندان و محرومان باشیم و کمک‌ آنلاین به خیریه‌ها و نیازمندان را دریغ نکنیم. در جامعه ما افراد به روش‌های گوناگون می‌توانند در مسیر یاری نیازمندان گام بردارند، برخی از مردم به صورت داوطلبانه و حضوری در مراکز حمایت از کودکان بی‌سرپرست، آسایشگاه‌های سالمندان و معلولان و… فعالیت می‌کنند و بسیاری دیگر به صورت کمک‌های نقدی همراه محرومان هستند. در واقع عر فرد با توجه به توانایی و شرایطی که دارد مسئولیت اجتماعی خود را انجام می‌دهد. در این گزارش قصد داریم شما را با روش‌ و چگونه پرداخت کمک‌های نقدی به خیریه بنی هاشمی آشنا کنیم تا در صورت تمایل به ایتام و کودکان بی‌سرپرست کمک کرده و یاری رسان روزهای تلخ آنها باشید.

چگونگی کمک آنلاین به خیریه

شما می‌توانید پس از آن که کودک مورد نظر خود را تحت پوشش گرفتید، کمک‌های آنلاین به خیریه پرداخت کرده و در راه حمایت مالی از وی اقدام کنید. برای این کار پس از کلیک بر روی نام کودک می‌توانید علاوه بر مشاهده خلاصه‌ای از شرایط زندگی وی، مبلغ مورد نظر خود را جهت کمک تعیین نمایید.

پس از آن شما میبایست با انتخاب گزینه افزودن به سبد نیکوکاری و در نهایت کلیک بر روی پرداخت، کمک‌های نقدی خود را به کودکان بی‌سرپرست و ایتام هدیه دهید. توجه کنید که بسیاری از این کودکان به دلایل متعددی چون از دست دادن والدین دچار مشکلات عدیده‌ای هستند و کمک آنلاین به خیریه شرایط زندگی آنها را دگرگون خواهد کرد. توانایی پرداخت هزینه تحصیل، تامین مخارج زندگی، تامین سرپناه و… همگی اقداماتی است که خیرین با پرداخت وجوه خود انجام می‌دهند.

کمک آنلاین به خیریه در مسیر پروژه‌های خدمت رسانی

خیریه بنی هاشمی پروژه‌های گوناگونی در مسیر حمایت از نیازمندان و محرومان دارد که همگی را با همت و تلاش خیرین به ثمر می‌رساند. طرح مهر و مهربانی (طرح تهیه ملزومات مدرسه برای دانش آموزان نیازمند)، مشارکت دراهدای گوشت قربانی، پرداخت فطریه و نذورات، کمک به زلزله زدگان آسیب دیده، کمک به ایتام، طرح جهیزیه مهربانی، پرداخت آنلاین صندوق صدقات، پرداخت صدقه، کمک به بیماران و… را می‌توان از طریق کمک آنلاین به خیریه بنی هاشمی پیگیری کرد.

چگونه از طریق سایت وجوهات خود را پرداخت کنید:

          ۱-مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید

          ۲-در مرحله بعد می‌توانید در صورت تمایل نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید

          ۳-نوع کمک خود را انتخاب نمایید

          ۴-با انتخاب گزینه پرداخت وارد بخش پرداخت شوید

زندگی نامه کودکان را بخوانید

یکی از راه‌هایی که وجود دارد تا شما به عنوان حامی کودکان بتوانید هنگام انتخاب کودک مورد نظرتان از آن استفاده کنید این است که از طریق لینک زیر زندگینامه کودکان را مطالعه کرده و پس از آن با انتخاب کودک وجوهات خود را پرداخت نمایید.

https://banihashemrazavi.com/benevolence

ارسال از طریق شماره کارت بانکی

موسسه خیریه بنی هاشمی دارای شماره کارت‌ها و روش‌های پرداختی متعددی است که نمونه‌هایی از آنها عبارتند از:

کمک‌های آنلاین
کمک‌های آنلاین

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مارا حمایت کنید.
عضویت
از اینکه در یاری رساندن به ایتام همراه ما هستید سپاسگزاریم.
close-link
کمپین نوروز مهربانی ، امسال عیدی چی دوست داری؟
حمایت
close-image