موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

شماره ثبت : ۱۴۳۷۱

گزارش عملکرد کمپین مهر و مهربانی 1401

گزارش عملکرد کمپین مهر و مهربانی 1401

گزارش عملکرد کمپین مهر و مهربانی 1401

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به جدی‌ترین مسائل توجه می‌کند. این موسسه احساس اجتماعی را تقویت کرده و از اکثر مردم می خواهد به اطراف خود توجه بیشتری داشته باشند؛ به همین علت قصد داریم تا به ارائه گزارش عملکرد کمپین مهر و مهربانی بپردازیم تا تمامی افراد با بررسی آن بتوانند آگاهی خود از این مسائل را افزایش داده و اهداکنندگان قدرت بیشتری را برای رسیدگی به امور خیریه و ایتام پیدا کنند.گزارش عملکرد کمپین مهر و مهربانی 1401.

گزارش عملکرد کمپین مهر و مهربانی 1401

بررسی گزارش عملکرد کمپین مهر و مهربانی 1401

سال 1401 با تمامی خوبی ها و بدی ها در حال سپری شدن است؛ این ما هستیم که باید بتوانیم تنها تاثیرات مثبت از خود به جای بگذاریم. این تاثیرات مثبت به مرور می توانند مانند یک صفت غالب عمل کرده و نیمی از اثرات منفی را به صفت مغلوب تبدیل کنند. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در سال 1401 توانست به تعدادی دانش آموزان  لوازم مورد نیاز را جهت تحصیل اهدا کند. 

در ماه مهر خیران مختلفی دور هم جمع شدند تا بتوانند به ایتام و نیازمندان کمک کرده و لوازم مختلفی را در جهت تحصیل خریداری کنند. لوازم خریداری شده شامل گزینه های زیر می شوند:

  • تهیه لوازم التحریر مورد نیاز و بسته های آموزشی (این بسته ها شامل دفتر، مداد، خودکار، جامدادی، ست کامل خط کش، تراش، پاک کن، آبرنگ و مداد رنگی می شوند.)
  • تهیه کیف و کفش مدرسه

شهرهای تحت پوشش توسط موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

در رابطه با گزارش عملکرد کمپین مهر و مهربانی 1401 می توانیم به شهرهایی اشاره کنیم که تحت پوشش این موسسه خیریه بوده اند. خیران و اهداکنندگان با بررسی کامل شهرها سعی کردند تا به 106 نفر از نیازمندان استان تهران و همچنین شهرستان های پاکدشت، پردیس، بومهن و سایر شهرستان های محروم لوازم و بسته های مورد نیاز تحصیلات را اهدا کنند.

ما نیز به عنوان یک مجموعه تلاش کردیم تا در این کمپین حضوری هر چند کوچک و سازنده داشته باشیم و برای حمایت از ایتام و نیازمندان کمک های غیرنقدی و نقدی را ارائه دهیم. امیدوار هستیم تا سایر افراد نیز با توجه به این موضوع سعی در هم قدم شدن داشته باشند و به اهمیت خیریه بیشتر از هر زمانی پی ببرند.

همراه با کمپین مهر و مهربانی به کاهش فقر کمک کنیم

اگر به گزارش عملکرد کمپین مهر و مهربانی 1401 توجه داشته باشید، می توانید به این نتیجه برسید که تنها با یک مجموعه 106 نفر از دانش آموزان توانستند بدون استرس تحصیلات خود را شروع کنند. حال تصور کنید این کمپین و یا مجموعه فراتر از تصورات شما رشد کند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟

بدون اغراق نیکوکاری می تواند فقر را کاهش دهد. هیچوقت فقر به صورت مطلق از بین نخواهد رفت ولی سازمان های خیریه در کنار اهداکنندگان می توانند آن را به صورت چشمگیری کاهش دهند؛ به گونه ای که در سال 2015 نرخ فقر در مقایسه با سال های گذشته، کمتر بود. بدون شک خیریه ها نقش بسیار موثری را در این روند داشته اند. شما نیز در صورت داشتن شرایط مورد نیاز می توانید هم پای موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی ، کمک های خود را به صورت نقدی و غیر نقدی اهدا کنید و یک گام بزرگ در ریشه کن کردن فقر و تبعیض ها بردارید.

گزارش عملکرد کمپین مهر و مهربانی 1401

تمرکز خیریه ها بر امور مختلف است

قبل از اینکه به تمرکز خیریه ها بپردازیم، بهتر است با یک تعریف آشنا شوید. منظور از خیریه این بوده که عده ای زمان و پول خود را بدون داشتن کوچک ترین انتظاری، صرف نیازمندان می کنند. این یک کمک فداکارانه بوده و به آسیب پذیرترین افراد در یک جامعه کمک می کند تا بتوانند از برخی حقوق های انسانی بهره مند شوند.

صدها سال است که خیریه ها به شکل های مختلفی وجود دارند و تمرکز خود را بر روی امورات مختلفی همچون سلامت، فرهنگ، آموزش، محیط زیست، مشاغل و موارد دیگر گذاشته اند. در گزارش عملکرد کمپین مهر و مهربانی 1401 نیز متوجه شدید که تمرکز موسسه بر روی آموزش بوده است.

پرداخت انلاین


!!!توجه داشته باشید مبالغ باید بصورت اعداد انگلیسی وارد شود.!!!
جهت پرداخت آنلاین می توانید از طریق تکمیل فرم زیر اقدام نمایید.
فیلد هایی که با ستاره مشخص شده پر کردن آنها ظروری است
دقت کنید تمامی مبالغ به تومان میباشد.
مبالغ اهدایی شما باید بیش تر از 1000 تومان باشد.

حمایت

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مارا حمایت کنید.
عضویت
از اینکه در یاری رساندن به کودکان بی سرپرست همراه ما هستید سپاسگزاریم.
close-link
حمایت
close-image