موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

شماره ثبت : ۱۴۳۷۱

گزارش عملکرد مرداد 97 کمپین اهدای گوشت قربانی به نیازمندان و کودکان بی سرپرست

گزارش عملکرد مرداد 97 کمپین اهدای گوشت قربانی به نیازمندان و کودکان بی سرپرست

گزارش عملکرد مرداد 97 کمپین اهدای گوشت قربانی به نیازمندان و کودکان بی سرپرست

اهدا گوشت یکی دیگر ار اقدامات خیریه خدا پسندانه می باشد که می تواند بسیاری از خانواده های بی سرپرست را شاد سازد. موسسه بنی هاشم رضوی جهت تحقق این طرح راه هایی جهت اهدای هرچه راحت تر گوشت قربانی در نظر گرفته است که یکی از این روش ها پرداخت آنلاین می باشد. خیرین حامی جهت اهدا گوشت به خانواده های بی سرپرست می توانند از طریق فرم زیر و یا بخش پرداخت آنلاین سایت اقدام نموده و از فیلد توضیحات اهدای گوشت قربانی را انتخاب نمایند.

پرداخت انلاین


!!!توجه داشته باشید مبالغ باید بصورت اعداد انگلیسی وارد شود.!!!
جهت پرداخت آنلاین می توانید از طریق تکمیل فرم زیر اقدام نمایید.
فیلد هایی که با ستاره مشخص شده پر کردن آنها ظروری است
دقت کنید تمامی مبالغ به تومان میباشد.
مبالغ اهدایی شما باید بیش تر از 1000 تومان باشد.

دیگر روش اهدا گوشت قربانی به خانواده های بی سرپرست دریافت گوشت قربانی از درب منزل شما می باشد که می توانید از طریق تماس با موسسه عمل خیر خواهانه خود را به اطلاع ما برسانید تا در اسرع وقت مسئولین موسسه جهت دریافت گوشت قربانی اعزام شوند.

 

گزارش عملکرد مرداد 97

به لطف خدای منان و یاری حامیان و خیرین در مرداد ماه 97 موسسه بنی هاشم رضوی توانسته است به اهدا 720 بسته گوشت به مدد جویان تحت پوشش(555 خانواده و 1631 نفر) بپردازد و تمامی این عمل خیر خواهانه توسط خیرین انجام شده بوده است. تعداد حامیان مشارکت کننده در این کمپین: 517 نفر بوده که مقدار گوشت تحویل گرفته شده از حامیان: 360 کیلوگرم اندازه گیری شده است.گزارش عملکرد مرداد 97

برخی از این هدایا از طریق پرداخت آنلاین بوده که موسسه اقدام به خرید گوسفند و زبح آن نموده است و برخی از طریق تماس با موسسه نسبت به اهدا گوشت قربانی اقدام نموده اند.

هر یک از خانواده های تحت پوشش موسسه خیریه بنی هاشم رضوی حتی توانایی خرید گوشت را نیز نداشته اند چرا که مسئولین موسسه با شناخت کامل خود و بانک اطلاعاتی که دارند می توانند نیازمند ترین افراد را شناسایی نمایند.

 

اقدامات موسسه خیریه بنی هاشم رضوی(گزارش عملکرد مرداد 97)

موسسه خیریه بنی هاشم رضوی در راستای کمک رسانی به کودکان بی سرپرست فعالیت می کند(گزارش عملکرد مرداد 97) و تمام سعی خود را بر این داشته تا تمامی امکانات مورد نیاز کودکان بی سرپرست را فراهم سازد. در هر یک از مراسمات سعی خود را بر این دارد که از حامیان و خیرین کمک دریافت نماید. عید قربان یکی از این مراسم با شکوهی است که با اهدای گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست با شکوه تر نیز خواهد شد. موسسه خیریه بنی هاشم با شناسایی دقیق افراد نیازمند شما را به هدفتان خواهد رساند و تمامی مراحل برایتان شرح داده خواهد شد.

 

گزارش عملکرد مرداد 97  عید قربان  موسسه خیریه بنی هاشم رضوی

موسسه خیریه بنی هاشم رضوی جهت اطمینان خاطر خیرین پس از اتمام پخش اقدام به شرح وقایع می نماید و شفاف سازی های لازم را به عمل می آورد تا خیرین از کمک رسانی خود راضی بوده باشند. طی گزارش عملکرد مرداد 97 در خصوص اهدای گوشت قربانی شرح وقایع از قرار زیر است:

  • در ابتدا موسسه خیریه اقدام به درخواست از خیرین محترم نمود که تعداد حامیان مشارکت کننده در این کمپین: 17 حامی گردید و 17 نفر تمایل خود به ذبح گوسفند و پخش گوشت آن به خانه های نیازمندان تحت پوشش موسسه را قبول نمودند.
  • سپس چند روز پیش از پخش موسسه خیریه مقدار دقیق هدایای را اندازه گیری می کند که طی آخرین بررسی مقدار گوشت تحویل گرفته شده از حامیان: 360 کیلو گرم بوده است. لازم به ذکر است که این وزن گوشت از طریق هدایای متفاوت حامیان دریافت شده بوده است. سپس مسئولین موسسه اقدام به بسته بندی این گوشت ها نمودند که در بسته بندی های نیم کیلوگرمی در نظر گرفته شده بودند.
  • پس از بسته بندی گوشت های قربانی در روز عید قربان اهدا 720 بسته گوشت به مدد جویان تحت پوشش(55 خانواده و 1631 نفر) انجام شد.

موسسه خیریه بنی هاشم رضوی سعی خود را بر این داشته که هر ساله به تعداد حامیان افزوده و دل های بسیاری را شاد نماید جهت کمک به اهدای گوشت قربانی به کودکان بی سرپرست می توانید از طریق مراجعه به وب سایت موسسه خیریه بنی هاشم رضوی اقدام نمایید.

 


 

از طریق این گزارش عملکرد ، مناسبات و فعالیت های مادی و فرهنگی این مجموعه در زمینه حمایت از افراد مستحق،  قابل گسترش یافته است.

اکنون حامیان و خیرین محترمی که پیگیر وضعیت محرومین جامعه ازجمله ایتام و کودکان بی‌سرپرست هستند، با فراغ بال و اشراف کامل و شفاف بر همه‌ی امور، بی‌هیچ دغدغه و تردیدی می­توانند به فعالیت خود ادامه دهند.

قابل ذکر است که کارگروه های این مؤسسه طی دوران فعالیت خود توانسته‌اند ضریب خطا در شناسایی افراد مستحق و امدادرسانی به آنان را به حداقل میزان خود رسانده و با ارائه متناوب گزارشی از عملکرد در زمینهٔ های حمایتی، همچون اهدا گوشت قربانی موجبات اطمینان از جزئیات مصرف کمک‌های صورت گرفته را برای حامیان عزیز فراهم سازند.

پس بیایید با تداوم حرکت های سازنده خود، دست در دست پروردگار، زیبایی لبخند را بر چهره‌ی کودکان محروم، همیشگی سازیم.

شما از دو طریق می توانید کمک های خود به ایتام و کودکان بی سرپرست را ادامه دهید:

1. از طریق فرم زیر:

پرداخت انلاین


!!!توجه داشته باشید مبالغ باید بصورت اعداد انگلیسی وارد شود.!!!
جهت پرداخت آنلاین می توانید از طریق تکمیل فرم زیر اقدام نمایید.
فیلد هایی که با ستاره مشخص شده پر کردن آنها ظروری است
دقت کنید تمامی مبالغ به تومان میباشد.
مبالغ اهدایی شما باید بیش تر از 1000 تومان باشد.

2. با ورود به صفحه ی زیر می توانید کودک بی سرپرست مورد نظر را انتخاب کرده و با مطالعه زندگی نامه ی شخص ،مبلغی را به عنوان کمک نقدی اهداء کنید.

 حمایت از کودکان بی سرپرست


برای حمایت از کودک مورد نظر خود کلیک کنید.
حمایت

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مارا حمایت کنید.
عضویت
از اینکه در یاری رساندن به کودکان بی سرپرست همراه ما هستید سپاسگزاریم.
close-link

برای حمایت از کودک مورد نظر خود کلیک کنید.
حمایت
close-image