موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

شماره ثبت : ۱۴۳۷۱

گزارش عملکرد آبان 97  ، اولین همایش خیرین و نیکوکاران موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی 

گزارش عملکرد آبان 97  ، اولین همایش خیرین و نیکوکاران موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی 

موسسه خیریه بنی هاشم رضوی جهت آگاه سازی مردم و شفاف سازی عملکرد در طول سال 97 اقدام به برگزاری مراسم نمود که تعداد شرکت کننده از حامیان: 58 نفر بوده است و 6 نفر از حامیان اسپانسر برگزاری این برنامه شدن تا مراسم بتواند جلسه ای برای آگاه سازی هرچه بیشتر مردم و جلب توجه آنها گردد.

موسسه بنی هاشم رضوی این مراسم را با هدف بهبود وضعیت مددجویان و راه های شناخت هر چه بهتر آنها ارائه نموده که با برگزاری سخنرانی انگیزشی با عنوان خجولی و نکاتی برای رفع آن توسط استاد عیسی پره توانست این مراسم را رونق بخشد.

شناخت مددجویان و درک کمک رسانی صحیح به آنها از مواردی است که در این مراسم راجب آن سخنرانی شد.

هدف اصلی از برگزاری این مراسم گزارش عملکرد موسسه خیریه بنی هاشم رضوی طی سال جاری بوده است. که در ابتدا با خواندن چند کلام از آیات کلام الله مجید آغاز شد.

 

مراحل برگزاری مراسم

پس از اتمام قرائت قرآن به ارایه و قرائت گزارش عملکرد خیریه توسط جناب آقای حسین بر غمدی مدیر داخلی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به حامیان عزیز پرداخته شد که تمامی عملکرد خیریه بدون کم و کاست به حضور جنابان ارائه گردید.

پس از ارایه گزارش عملکرد خیریه به برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با مدیریت موسسه خیریه و شنیدن راهکارها و نظرات حامیان پرداخته شد چرا که مسئولین خیریه بنی هاشم سعی بر این دارند تا از نظرات حامیان موسسه نهایت استفاده را کرده و از نظرات موثر تقدیر نمایند.

داشتن ایده از جمله مهمترین مواردی است که موسسات خیریه سعی بر ارائه ایده جدید جهت هرچه سرعت بخشیدن به کمک رسانی هستند. برگزاری این مراسم هم سبب آگاه سازی مردم از عملکرد موسسه خیریه گردید و هم مسئولین موسسه توانستند از بیانات حضار که تعداد شرکت کننده از حامیان: 58 نفر بوده است نهایت استفاده را نمایند.

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با مدیریت موسسه خیریه و شنیدن راهکارها و نظرات حامیان مزایای بسیاری داشت که یکی از این مزایا پاسخ دادن به سوالاتی بوده که ذهن برخی از حامیان را مشغول کرده است. به تمامی سوالات پاسخ داده شد تا هیچ شک و شبه ای در میان حامیان باقی نمانده باشد.

پس از اینها مراسم تقدیر از کارمندان افتخاری موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی شروع شد که در این مراسم از تمامی خیرین که خود را وقف موسسه کرده اند و کمک های بسزایی در کمک رسانی داشته اند و در قبال این عمل خداپسندانه  هیچگونه چشم داشتی نداشته اند قدر دانی شد.

 

تاثیر همایش خیرین و نیکوکاران موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی، گزارش عملکرد آبان 97

برگزاری این مراسم به شناخت هرچه بیشتر خیرین از کودکان بی سرپرست و ایتام منجر شد که شیوه برقراری ارتباط صحیح با این کودکان نیز بررسی شد.

طی این برنامه تمامی اعمال خداپسندانه موسسه خیریه از قبیل کمک رسانی به مددجویان بی سرپرست، کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای مددجویان بی سرپرست، کمک رسانی مستقیم به خانواده های بی سرپرست، اهدای گوشت قربانی به خانواده های بی سرپرست و… ذکر شد تا تمامی خیرینی که در این عمل به نحوی کمک کرده بوده اند از به هدف رسیدن خود مطلع شوند.

موسسه خیریه بنی هاشم رضوی هرساله با برگزاری مراسم اینچنین تمامی اعمال یک ساله خود را ارائه می نمایند.

ارایه و قرائت گزارش عملکرد خیریه توسط جناب آقای حسین برغمدی مدیر داخلی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به حامیان عزیز این امر را آشکار کرد که موسسه خیریه در جهت کمک رسانی به مددجویان و کودکان بی سرپرست از هیچ عملی دریغ نکرده است و سعی خود را بر این داشته تا با پیشرفت روز افزون مددجویان بیشتری را حامی بوده باشد.

این مراسم مورد تقدیر بسیاری از مسئولین و خیرین قرار گرفت چرا که تمامی مفاهیم مربوط به خیریه و کودکان بی سرپرست و ایتام در این مراسم مورد بررسی قرار گرفت.

تصاویری از  گزارش عملکرد آبان 97

 


برای حمایت از کودک مورد نظر خود کلیک کنید.
حمایت

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مارا حمایت کنید.
عضویت
از اینکه در یاری رساندن به کودکان بی سرپرست همراه ما هستید سپاسگزاریم.
close-link

برای حمایت از کودک مورد نظر خود کلیک کنید.
حمایت
close-image