موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

شماره ثبت : ۱۴۳۷۱

گزارش عملکرد شهریور 97 ، کمپین مهر و مهربانی

گزارش عملکرد شهریور 97 کمپین مهر و مهربانی، اهدای لوازم التحریر به کودکان بی سرپرست و ایتام

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در جهت تحقق آرمان هایش اقدام به راه اندازی کمپین مهر و مهربانی نمود که در این کمپین انواع لوازم التحریر مورد نیاز کودکان بی سرپرست و ایتام توسط خیرین محترم تهیه گردید. این کمپین پیش از شروع سال جدید به منظور برطرف کردن نیاز های کودکان بی سرپرست و ایتام صورت گرفت تا سال تحصیلی جدید خود را با شادی شروع کنند. طبق آمار آوریل سال 2018 آمار کودکان یتیم و بی سرپرست به بیش از 153 میلیون نفر رسید. این کودکان قطعا به خودی خود توانایی تحصیل نخواهند داشت و باید یک نهاد آنها را تحت پوشش خود قرار دهد.(گزارش عملکرد شهریور 97)

 

راه های کمک به موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

خیرین محترم برای اهدای هدایای نقدی خود می توانند از طریق فرم زیر و یا بخش پرداخت آنلاین که در فیلد سمت راست وب سایت در نظر گرفته شده است اقدام نمایند که می توانید مشخص نمایید که این هدایا جهت خرید لوازم التحریر کودکان می باشد. 

پرداخت انلاین


!!!توجه داشته باشید مبالغ باید بصورت اعداد انگلیسی وارد شود.!!!
جهت پرداخت آنلاین می توانید از طریق تکمیل فرم زیر اقدام نمایید.
فیلد هایی که با ستاره مشخص شده پر کردن آنها ظروری است
دقت کنید تمامی مبالغ به تومان میباشد.
مبالغ اهدایی شما باید بیش تر از 1000 تومان باشد.

راه بعدی از طریق فرم زیر و یا  کمک های غیر نقدی می باشد که می توانید با موسسه تماس حاصل کرده و مسئولین را از کار خیرانه خود آگاه سازید تا در اولین فرصت مسئولین جهت دریافت هدایا به درب منزل شما مراجعه کنند.

کمک غیر نقدی

 

گزارش عملکرد شهریور 97 کمپین مهر و مهربانی 

پس از انجام هر عمل خیر خواهانه موسسه بنی هاشم رضوی جهت شفاف سازی وقایع شرح حالی از نوع هدایا و طریقه اهدا ارائه می دهد تا خیرین از به هدف رسیدن خواسته خود آگاه شوند. طی این کمپین که توسط 159 حامی در کل اهدا شده به اهدا لوازم التحریر به 78 کودک بی سرپرست پرداخته ایم. این کمک ها برخی به صورت نقدی و برخی به صورت غیر نقدی بوده است.

مسئولین موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با داشتن بانک اطلاعاتی قوی توانایی شناسایی کودکان بی سرپرست و ایتام را به خوبی دارند و طبیعتا بیشتر از هر شخص دیگری با خلق و خوی آنها آشنایی دارند و می توانند تمامی خواسته های کودکان را شنیده و جهت برطرف کردن نیازهایشان اقدام نمایند.

اهدا لوازم التحریر یکی از این اقدامات بوده است که موسسه در شهریور ماه سال 97 به اهدا لوازم التحریر به 78 کودک بی سرپرست پرداخت البته این هدایا توسط 159 حامی در کل اهدا شده بوده است.

 

شرح حال اهدا لوازم التحریر به 78 کودک بی سرپرست

در شهریور ماه سال 97 که توسط 159 حامی در کل اهدا شده موسسه اقدام به پخش لوازم التحریر اهدایی نمود که طی این عمل به اهدا لوازم التحریر به 78 کودک بی سرپرست دست یافت. گزارش عملکرد شهریور 97 این هدایا از قرار زیر است.

 •  13 اتود که توسط خیرین ارائه داده شده بود
 •  58 برچسب جهت استفاده کودکان
 •  61 پاک کن و 61 تراش
 •  یک تخته وایت برد جهت استفاده در کلاس
 •  59 جامدادی و 59 خط کش
 •  14 خودکار آبی
 •  28 عدد کیف و 43 کیف مدرسه ای
 •  مداد رنگی 12 رنگ به تعدا 47 عدد
 •  مداد قرمز 38 عدد و مداد مشکی 38 عدد
 •  میز تحریر جهت استفاده در کلاس 1 عدد

دفتر ها از مهمترین هدایا به حساب می آیند که به لطف خدای منان و خیرین بیشترین تعداد هدایا مربوط به دفتر ها بوده است که شرح آن از قرار زیر است:

 •   دفتر 100 برگ معمولی 116 عدد
 •   دفتر 60 برگ معمولی 232 عدد
 •   دفتر 40 برگ معمولی 128 عدد
 •   دفتر زبان 40 برگ 28 عدد
 •   دفتر نقاشی 60 برگ 43 عدد

پس از شناسایی کودکان و بررسی نیازهایشان اهدا لوازم التحریر به 78 کودک بی سرپرست انجام گردید. لازم به ذکر است که تعدادی از کودکان برخی از لوازم التحریر ها را داشته اند و کسانی که از هر کدام از هدایا نداشته اند آن را دریافت نمودند.

 

مزایای تشکیل کمپین مهر و مهربانی اهدای لوازم التحریر به کودکان بی سرپرست

ایجاد کمپین افراد بالقوه را بیدار نموده و آنها را در راستای کمک رسانی هدایت خواهد نمود و جرقه ای برای ایجاد آتش به حساب می آید.

به دلیل شرکت افراد بسیار در این کمپین نیاز به پرداخت هزینه هنگفت نیست و با پرداخت کوچکترین هزینه و با جمع شدن این مبالغ می توان دل بسیاری را شاد نمود.

حمایت

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مارا حمایت کنید.
عضویت
از اینکه در یاری رساندن به کودکان بی سرپرست همراه ما هستید سپاسگزاریم.
close-link
حمایت
close-image