موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

شماره ثبت : ۱۴۳۷۱

مهر و مهربانی

مهر و مهربانی

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی: کمپین مهر و مهربانی برای تهیه ملزومات تحصیلی ایتام 

 

آشنایی با کمپین مهر و مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  در کمپین مهر و مهربانی با هدف کمک به ایتام ، تهیه ملزومات تحصیلی ایتام  و خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست  در تلاش است مشکلات بسیاری از دانش آموزان عزیزمان را در سراسر کشور برای حضور در کلاس درس از بین ببرد.  برای حمایت، از کمپین مهر و مهربانی و کمک به ایتام،  تهیه ملزومات تحصیلی ایتام و خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست  می توانید همین اکنون با راههای ارتباطی درج شده در وب سایت رسمی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با ما در تماس باشید و راهنمایی کامل به دست آورید. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با بهره مندی از یک تیم دلسوز و کاربلد در کمپین مهر و مهربانی حضور دارد که واسطه ی کمک های شما برای نیازمندان و کمک به ایتام  باشد. ما به تنهایی قادر نیستیم که در کمپین مهر و مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  بتوانیم بسیاری از مشکلات افراد نیازمند ار به دلیل محدودیت های موجود برطرف کنیم ولی بدون شک با کمک های شما افراد نیکوکار می توانیم در این مسیر موفق باشیم.

پرداخت انلاین


!!!توجه داشته باشید مبالغ باید بصورت اعداد انگلیسی وارد شود.!!!
جهت پرداخت آنلاین می توانید از طریق تکمیل فرم زیر اقدام نمایید.
فیلد هایی که با ستاره مشخص شده پر کردن آنها ظروری است
دقت کنید تمامی مبالغ به تومان میباشد.
مبالغ اهدایی شما باید بیش تر از 1000 تومان باشد.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی برای کمک به ایتام و خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست و تهیه ملزومات تحصیلی ایتام  با ارائه ی کمپین مهر و مهربانی در تلاش است برای دانش آموزان نیازمند، به منظور حضور در کلاس های مجازی، به تعداد کافی تبلت خریداری کنند. با هر بودجه ای که دارید می توانید در کمپین مهر و مهربانی با موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی همراه باشید. با کمک به ایتام و تهیه ملزومات تحصیلی ایتام و همچنین خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست می توانید به آسانی موجبات شادی بسیاری از دانش آموزان باشید. در این روز های سخت ما نیازمند کمک همدیگر هستیم تا بتوانیم در برابر مشکلات مقاوم باشیم. با حضور در کمپین مهر و مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی میتوانید برای کمک به ایتام گام موثری بردارید. به منظور دریافت راهنمایی کامل برای شرکت در کمپین  تهیه ملزومات تحصیلی ایتام و کمک به ایتام و همچنین خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست  می توانید با شماره های موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در تماس باشید. خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست و کمک به ایتام  از طریق کمپین مهر و مهربانی  می تواند یک کمک ناچیز برای بسیاری از دانش آموزان در این دوران سخت باشد. شما با خرید یک تبلت یا پرداخت کمک هزینه برای خرید این نوع از دستگاه ها یا تهیه ملزومات تحصیلی ایتام  و خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست  و کمک به ایتام  در کمپین مهر و مهربانی می توانید در تحصیل یک دانش آموز نقش موثری داشته باشید.

کمک غیر نقدی

 

 

کمپین مهر و مهربانی برای تهیه ملزومات تحصیلی ایتام

 

کمک به ایتام

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی اینبار با کمک به دانش آموزان نیازمند در کمپین مهر و مهربانی و کمک به ایتام و تهیه ملزومات تحصیلی ایتام و البته خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست  نیازمند یاری و کمک های شما عزیزان است. در حال حاضر به دلیل شیوع یافتن ویروس کرونا و مجازی شدن تحصیلات در همه ی مناطق کشور، بسیاری از دانش آموزان به خصوص در مناطق محروم با مشکلات حضور در کلاس مواجه هستند. نداشتن یک عدد گوشی هوشمند یا تبلت می تواند حضور آنها را در کلاس درس شان محدود کند. بیایید برای کمک به ایتام و کمک به دانش آموزان نیازمند و البته خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست  در کمپین مهر و مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی یارای هم باشیم تا بتوانیم در این روزهای سخت و مشکل، لبخند شادی را در لب کودکانمان ایجاد کنیم. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  برای حمایت از دانش آموزان نیازمند و کمک به ایتام این بار کمپین مهر و مهربانی  را فعال کرده است تا بتواند با استفاده از کمک شما خیرین عزیز در این مسیر کمک رسان بسیاری از دانش آموزان در سراسر کشور به ویژه مناطق محروم باشد.

با کمک به ایتام، تهیه ملزومات تحصیلی ایتام ، خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست  و شرکت در کمپین مهر و مهربانی از طریق موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  نه تنها توشه ای برای آخرت خود خواهید داشت بلکه می توانیم داشتن جامعه ای بدون درد و رنج را تا حد قابل ملاحظه ای تضمین کنیم. آینده با کودکان و جوانان امروز است. اگر کودکان ما امروز نتوانند با تهیه ملزومات تحصیلی  از تحصیل مطلوب بهره مند باشند بدون تردید در آینده جامعه ای با فقدان افراد کاربلد و متخصص خواهیم داشت و این امر می تواند با گذر زمان در سرهای بسیاری برای همه ی ما داشته باشد. خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست  و تهیه ملزومات تحصیلی ایتام  و البته کمک به ایتام  شاید برای بسیاری از  خانواده ها ، هزینه ی چندانی را نمی خواهد ولی یک دانش آموز در یک منطقه ی محروم به دلیل نداشتن همان تبلت از درس و تحصیل محروم می شود.

 

کمک به ایتام,تهیه ملزومات تحصیلی ایتام،موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی،خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست

کمپین مهر و مهربانی پک آموزش مجازی در اوج کرونا

 

تهیه ملزومات تحصیلی ایتام

برای تهیه ملزومات تحصیلی ایتام و کمک به ایتام  و البته خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست  شما می توانید در کمپین مهر و مهربانی معرفی شده توسط موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی شرکت کرده و  شرایط مطلوبی را برای تحصیل یک دانش آموز  نیازمند ایجاد کنید. ما با حمایت از دانش آموزان نیازمند در کمپین مهر و مهربانی از طریق خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست و کمک به ایتام  در واقع از جامعه و آینده ی کشورمان حمایت می کنیم زیرا آینده ی کشورمان در دست کودکان امروزی خواهد بود هر چه کودکان امروزی  بتوانند از تحصیل مطلوب برخوردار باشند به مراتب آینده ای روشن و درخشان در انتظار ما خواهد بود. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با ارائه ی کمپین مهر و مهربانی در تلاش است شرایط  مطلوبی را برای کمک به ایتام و تهیه ملزومات تحصیلی ایتام و خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست  ایجاد کند.

برای اینکه بتوانید در کمپین مهر و مهربانی و تهیه ملزومات تحصیلی ایتام  معرفی شده توسط موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی شرکت کنید نیازی نیست شما یک فرد  ثروتمند با زندگی مرفه داشته باشید. با هر بودجه ای که دارید می توانید کمک رسان کودکان نیازمند در تهیه ملزومات تحصیلی ایتام و خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست و کمک به نیازمندان و ایتام  باشید. اگر شما صاحب یک مرکز فروش گوشی هوشمند یا تبلت هستید می توانید به جای ارائه کمک های نقدی، بتبلت مورد نیاز برای کودکان را به عنوان کمک برای ما در کمپین مهر و مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به منظور تهیه ملزومات تحصیلی ایتام ارسال کنید.

تهیه ملزومات تحصیلی ایتام،کمپین مهر و مهربانی،موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی،خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست

کمپین مهر و مهربانی خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست

اهمیت کمک به ایتام

برای کمک به نیازمندان و ایتام از طریق کمپین مهر و مهربانی و  تهیه ملزومات تحصیلی ایتام و خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست ، موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی تلاش های گسترده ای را در نظر دارد.  با استفاده از درگاه پرداخت الکترونیکی که در وب سایت رسمی ما است می توانید کمک های مالی خود را برای کمک به نیازمندان به موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  ارسال کنید. هزینه های ارسالی برای شرکت در کمپین مهر و مهربانی  باید بیش از 100 تومان باشد. خیرین محترم ما همچنین می توانند برای کمک  به ایتام به صورت حضور در موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  ما را یاری کنند. زیرا ما نیازمند افراد برای انتقال کمک های مردمی و تهیه ملزومات تحصیلی ایتام و خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست و کمک به ایتام هستیم. با همان دستی که بدهید با همان دست خواهید گرفت. پس برای کمک به نیازمندان ایتام و خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست و البته تهیه ملزومات تحصیلی ایتام  حتما با کمپین مهر و مهربانی با ما همراه باشید.  موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی توانسته در همه ی این سال ها با معرفی کمپین مهر و مهربانی  برای کمک به ایتام اهداف مهمی  را در نظر بگیرد.  

 

تهیه ملزومات تحصیلی ایتام،کمپین مهر و مهربانی،خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست

کمپین مهر و مهربانی کمک به ایتام در محرم

 

خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست

با حضور در کمپین مهرو مهربانی برای تهیه ملزومات تحصیلی ایتام  و خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست و کمک به نیازمندان و ایتام معرفی شده توسط موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  برای خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست بیایید دست در دست هم دهیم و شرایط تحصیل آسان را برای دانش آموزان نیازمند از طریق تهیه ملزومات تحصیلی ایتام  فراهم کنیم.  با شرکت در کمپین مهر و مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  و حمایت از دانش آموزان نیازمند با تهیه ملزومات تحصیلی ایتام  و خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست و کمک به نیازمندان و  ایتام  می تواند شرایط مطلوبی را برای تحصیل  کودکان و بسیاری از نوجوانان در سراسر کشور را ایجاد کند.  موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی برای خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست و برای کمک به ایتام و همچنین تهیه ملزومات تحصیلی ایتام و خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست با راه اندازی کمپین مهر و مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  در تلاش است گام مهمی را برای تهیه ملزومات تحصیلی ایتام بر دارد. ما در صورتی می توانیم برای کمک به ایتام موفق باشیم که شما خیرین محترم در کنار با ما باشید. نداشتن یک عدد تبلت می تواند تحصیل یک دانش آموز را با مشکل مواجه کند. اگر چه قیمت یک تبلت ، مقار بسیار هنگفتی نیست ولی بسیاری از خانواده ها حتی هزینه ی لازم برای خرید آن را هم ندارند.

تهیه ملزومات تحصیلی ایتام و خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست  و کمک به نیازمندان ایتام  در کمپین مهر و مهربانی  نه تنها می تواند روحیه ی دانش آموزان نیازمند را بهبود بخشد بلکه می تواند در موفقیت آنها نیز بسیار موثر باشد. دانش آموزان در شرایط سخت کرونایی مجبور به استفاده از برنامه ی شاد هستند. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در کمپین مهر و مهربانی برای تهیه ملزومات تحصیلی ایتام و خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست در تلاش است که بتواند شرایط تحصیل بسیاری از دانش آموزان را بهبود بخشد. شما می توانید با موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در ارتباط بوده و در این کمک رسانی برای تهیه ملزومات تحصیلی ایتام و خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست و کمک به ایتام، نقش مهمی داشته باشید. برای خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست و تهیه ملزومات تحصیلی ایتام  نیازی به پرداخت هزینه های زیادی نیستید  با هر بودجه ای که دارید می توانید در کمپین مهر و مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  برای تهیه ملزومات تحصیلی ایتام  شرکت کنید زیرا اندک اندک جمع شود ، وانگهی دریا شود.

تهیه ملزومات تحصیلی ایتام،کمپین مهر و مهربانی،موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی،خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست

اهداف موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  در کمپین مهر و مهربانی

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی برای کمک به ایتام این بار در کمپین مهر و مهربانی در صدد کمک به نیازمندان ،  خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست  برای کمک به دانش آموزان نیازمند است. ما به تنهایی نمی توانیم تعداد وسیعی از دانش آموزان در مناطق محروم را پوشش دهیم، به همین دلیل برای حمایت از دانش آموزان نیازمند نیازمند کمک های شما عزیزان برای تهیه ملزومات تحصیلی ایتام و خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست  هستیم. در کمپین مهر و مهربان شما می توانید با کمک های نقدی خود ما را یاری کنید. با هر بودجه ای که دارید می توانید در کمپین مهر و مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  برای تهیه ملزومات تحصیلی ایتام  و خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست  شرکت کنید.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در کمپین مهر و مهربانی در تلاش است بتواند تعداد بسیار زیادی از دانش آموزان  نیازمند را در اولویت قرار دهد. برای کمک به ایتام و حمایت از دانش آموزان نیازمند از طریق تهیه ملزومات تحصیلی ایتام و خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست ، موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  نیازمند کمک های شما خیرین محترم در کمپین مهر و مهربانی  است. تهیه ملزومات تحصیلی ایتام و خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست و کمک به ایتام  نه تنها می تواند شادی را برای بسیاری از دانش آموزان نیازمند فراهم کند بلکه می تواند به گونه ای آینده ی آنها را تضمین کرده و شوق اشتقاق آنها را برای تحصیل از بین نبرد. متاسفانه به دلیل مجازی شدن کلاس های ، دانش آموزان بسیاری فرصت حضور در کلاس را از دست داده اند. این امر می تواند با تخریب روحیه ی دانش آموزان و کسب نمرات غیر قابل قبول  عدم فراگیری درس های مربوط، مشکلاتی از جمله افت تحصیلی یا ترک تحصیلی را ایجاد کند. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با تهیه ملزومات تحصیلی  ایتام و خرید تبلت برای کودکان بی سرپرست در تلاش است که بتواند انگیزه کودکانمان را برای تحصیل در این شرایط سخت افزایش دهد.  

اگرچه معلمین مهربان و مسئولیت پذیر در سراسر کشور با تلاش های خود در طول دوران سخت  شیوع یافتن ویروس کرونایی در تلاش ارائه تحصیلات آسان برای دانش آموزان بوده اند ولی به منظور کاهش فاصله ی اجتماعی، دانش آموزان نیازمند داشتن تبلت های شخصی هستند. با حضور در کمپین مهر و مهربانی می توانید موسسه خیریه وایتام بنی هاشم رضوی را برای تهیه ملزومات تحصیلی  ایتام  و کمک به نیازمندان و ایتام یاری کنید.

 

 

من هم میتوانم کمک کنم

برخی از کودکان بی سرپرست نیازمند حمایت های شما

 

برای حمایت از کودکان نیازمند کلیک کنید
حمایت 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مارا حمایت کنید.
عضویت
از اینکه در یاری رساندن به کودکان بی سرپرست همراه ما هستید سپاسگزاریم.
close-link
برای حمایت از کودکان نیازمند کلیک کنید
حمایت 
close-image