موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

شماره ثبت : ۱۴۳۷۱

معرفی مددجو
  • راهنمای معرفی مددجو به خیریه

    کاربران عزیزمان می توانند برای معرفی مددجو به خیریه برای موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با استفاده از راههای ارتباطی با موسسه در تماس باشند. در صورت نیاز می توانید لینک مربوط در وب سایتمان را با اطلاعات درخواستی پر کنید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما در ارتباط باشند.

    موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در تلاش است با یاری شما عزیزان بتواند، گره از مشکلات ایتام و نیازمندان باز کند. برای اینکه بتوانیم در این مسیر موفق باشیم به شدت به کمک های شما عزیزان، هم در زمینه ی معرفی مددجو به خیریه  و هم در فرایند کمک رسانی نیازمند هستیم.  بدون تردید با یاری همدیگر می توانیم به جامعه ای بهتر تبدیل شویم.  کاربران و فعالان عزیز موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی حتما در مددجو معرفی شده به خیریه با ما همراه باشید زیرا در این صورت می توانیم به لیست مختلفی از نیازمندان در بخش های مختلف دسترسی داشته باشیم.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

 

شرایط معرفی فرد نیازمند به خیریه

در مورد شرایط معرفی مددجو به خیریه  لازم است بگوییم که حتما شرایط و وضعیت مددجو را به ما اطلاع دهید. همکاران ما در موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  بعد از دریافت اطلاعات کامل از شما و انجام بررسی های لازم ، در صورت صحت شرایط یاد شده در معرفی مددجو به خیریه ، فرد مددجو را در حمایت موسسه قرار خواهند داد. ما در تلاش هستیم که بتوانیم به همه ی مشکلات ایتام و کودکان بی سرپرست و افراد نیازمند پایان دهیم. اما محدودیت زیادی برای این امر در دست است. تنها زمانی می توانیم موفق باشیم که شما نیکوکاران گرامی با ما همراه باشید.

زندگی به خودی خود مشکلات بسیاری دارد، فقر مالی، بیماری های درمان نشده نیز می تواند مشکلات موجود را به خصوص در شرایط اقتصادی فعلی ، تشدید کند. ما اگر در این روزهای سخت یارای همدیگر نباشیم نمی توانیم  جامعه ای سربلند در آینده داشته باشیم. کودکی که  به دلیل مشکلات مالی به جای مدرسه در خیابان ها به دستفروشی مشغول است، آیا آینده ی خطرناکی را برای خود رقم نمی زد؟  آیا می توان انتظار داشت که این کودک در بزرگسالی از سلامت روحی و فکری مطلوبی برخوردار خواهد بود؟ به همین دلیل است که مدام آمارهای بسیاری منتشر می شود که نشان دهنده ی افزایش میزان فساد، خلاف و جرم در کشور است. بیایید دست در دست هم دهیم و بتوانیم در نجات کودکان بی سرپرست و افراد نیازمندان گام بزرگی برداریم. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با هدف والایی تاسیس شده است که بتواند با کمک شما، مشکلات بسیاری از عزیزان را از بین ببرد.

خدمات موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با ایجاد کمپین های مختلف و شرایط گوناگون برای کمک رسانی، زمینه ی مطلوبی برای کمک خیرین در نظر گرفته است. خیرین محترم می توانند در معرفی مددجو به خیریه نیز به ما کمک کنند. مفتخر هستیم که در همه ی این مدت توانسته ایم شادی را مهمان بسیاری از خانه ها سازیم. لازم به ذکر است حتما قبل از معرفی مددجو به خیریه بررسی لازم را انجام دهید تا به طور کامل از نیازمند بودن فرد مطلع باشید.

با هر بودجه  ای که دارید می توانید به راحتی یکی از اعضای موسسه ما بوده و در این راه خیر، یارای ما باشید. در صورت داشتن هرگونه ایده یا انتقاد حتما نظرات خود را با ما در میان بگذارید. ما زمانی می توانیم در این مسیر الهی برای کمک به هموطنان عزیزمان، موفق باشیم که با هم متحد بوده و به یک هدف بیندیشیم. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر برای معرفی افراد نیازمند یا کمک به موسسه تردید نکنید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید. البته خیرین عزیزمان می توانند به صورت حضوری نیز به موسسه تشریف آورده و در فرایند های کمک رسانی با ما هم قدم باشند. به امید روزهای درخشان و روزهای  بی درد در جامعه ، روز به روز همت خود را بیشتر می کنیم. در شرایط فعلی به دلیل شیوع یافتن بیماری کرونا، به مقدار زیاد نیازمند کمک های شما خیرین  هستیم. با توکل به خدا و یاری حق ، بدون تردید می توانیم شادی بخش بسیاری از خانه ها باشیم. 

معرفی مدد جو

 

معرفی مدد جو

معرفی مددجو به خیریه

سپاس از نیت خیر شما عزیزان


برای حمایت از کودک مورد نظر خود کلیک کنید.
حمایت
مارا حمایت کنید.
عضویت
از اینکه در یاری رساندن به کودکان بی سرپرست همراه ما هستید سپاسگزاریم.
close-link

برای حمایت از کودک مورد نظر خود کلیک کنید.
حمایت
close-image