نیکوکار عزیز! درصورتیکه تمایل به مشارکت در کمپین نوروزی را دارید لطفا کلیک کنید.

درخواست جهیزیه آسان

  1. خانه
  2. درخواست جهیزیه آسان

کمک به نیازمندان یک عمل نیکوکارانه و انسان دوستانه است که نه تنها زندگی افراد نیازمند را تحت تأثیر قرار می‌دهد، بلکه چرخه مهربانی را در کل جامعه به جریان می‌اندازد .

زمانی که صحبت از شاد کردن دل یک زوج جوان و تهیه جهیزیه آسان است، ثواب این نیکوکاری و کار خیر شما هزار برابر می‌شود، چرا با کمک‌های شما ستون‌ها و پایه‌های اولیه یک زندگی تازه شکل گرفته محکم تر و استوار تر از همیشه در جای خود قرار می‌گیرد .

کمک به نیازمندان به کاهش تفاوت‌های اجتماعی و افزایش عدالت اجتماعی کمک می‌کند و فرصت‌های برابری را برای افراد مختلف و زوجین فراهم می‌سازد تا امید به زندگی بیشتری داشته باشند و درهای جدیدی به رویشان باز شود .

با کمک خیرین عزیز، می‌توان گرفتاری‌ها و مشکلات زندگی مستمندان را کاهش داد و به آنها فرصتی دوباره برای بازگشت به زندگی معمولی بخشید . انجام اعمال خیر و کمک به نیازمندان نه تنها بر زندگی یک خانواده یا یک زوج جوان تاثیر مثبت زیادی دارد، بلکه در زندگی شما نیز حال خوب و دلخوشی به همراه دارد .

این چرخه محبت و حال خوب در تمام جامعه جاری می‌شود و نه تنها دل خیرین و افراد نیازمند را شاد می‌کند، بلکه بر کل جامعه تاثیر مثبت می‌گذارد و شرایط رشد و پیشرفت آن را فراهم می‌کند .

قطعا در کنار نیازهای اساسی هر خانواده‌ای مانند غذا، مسکن و پوشاک، وسایل منزل نیز یکی از ضروریات هر خانه‌ای است که در بهبود کیفیت زندگی تاثیر زیادی دارد و نباید از آن غافل شویم .

آدرس

درخشش زندگی جدید

ازدواج نه تنها در اسلام، بلکه در تمام ادیان و فرهنگ‌ها یکی از مقدس‌ ترین و مهم‌ ترین مراحل زندگی انسان‌ها است و همه برای این مسئله اهمیت زیادی قائل هستند .

ازدواج یک عهد مقدس است که به عنوان اساس تشکیل خانواده و حفظ اعتماد است که بین دو نفر شکل می‌گیرد . پایه‌های اولیه هر خانواده‌ای از این زمان شکل می‌گیرد و مسیری که هر زوجی طی می‌کند نه تنها بر زندگی این دو نفر بلکه بر کل جامعه تاثیر گذار است زیرا خانواده‌ها بنیادی ترین اجزای یک جامعه هستند و به توازن و ثبات آن کمک می‌کنند .

ازدواج برای جوانان این فرصت را فراهم می‌کند تا نسل سالم و مستقلی پرورش پیدا کند ؛ اگر این ازدواج‌ها به خوبی و خوشی شروع شوند و با امید ادامه پیدا کنند، تربیت فرزندان آن‌ها نیز در یک محیط پر محبت و پر از امید انجام می‌شود .

اما تمامی این زیبایی‌ها زمانی محقق می‌شود که دستان پر مهر و محبت شما در دست ما قرار گیرد تا با کمک یکدیگر در کمپین درخواست جهیزیه آسان آغازی هرچه زیباتر برای جوانان سرزمینمان رقم بزنیم و در شروع یک زندگی جدید همراه و یاری رسان آن‌ها باشیم .

درخواست جهیزیه آسان

محبت شما می‌تواند جرقه‌ای برای شروع یک زندگی زیبا باشد

زندگی یک زوج جوان پر از چالش‌ها و زیبایی‌ها است که یکی از این چالش‌ها خرید جهیزیه آسان برای شروع زندگی مشترک است .

اما در این بین، بسیاری از خانواده‌ها هستند که به دلیل مشکلات مالی نمی‌توانند برای شروع زندگی زوج‌های جوان خود جهیزیه فراهم کنند و این مسئله می‌تواند مانعی بزرگ برای شروع زندگی دو جوان عاشق باشد .

ما در خیریه بنی هاشم رضوی در تلاشیم تا با کمک‌های مردی شما عزیزان و خیرین همیشه همراه این مجموعه، سهمی در ساختن خانه عشق این زوج‌های جوان داشته باشیم و چالش‌ها و مشکلاتی که بر سر راهشان قرار دارد را هموارتر کنیم .

یک قطره از محبت شما دریایی از امید را به همراه دارد

زمانی که صحبت از کار خیر و نیکوکاری می‌شود، لبخندهای به یاد ماندنی که امید به زندگی را به آن‌ها هدیه دادیم در ذهنمان نقش می‌بندد.

اوایل زندگی هر زوجی، شاید یکی از مهم‌ترین دوران زندگی آن‌ها باشد چرا که بنیان خانواده و استقلال مالی و اجتماعی در این مرحله پایه گذاری می‌شود؛ اگر به هر دلیلی مشکلات مالی و اقتصادی مانع یک شروع خوب برای این زوج‌های عزیز شود، نور امید به مرور زمان در جامعه از بین می‌رود.

کمپین درخواست تجهیزیه آسان با تهیه جهیزیه به عروس و دامادها کمک می‌کند تا آرزوها و اهدافی که در زندگی مشترک خود دارند، به واقعیت تبدیل شوند.

تهیه لوازم ضروری خانه برای این زوج‌ها از دغدغه‌های اصلی ما در خیریه بنی هاشم رضوی است چرا که امروزه مانعی بزرگ بر سر راه جوانان است و میل به ازدواج و تشکیل خانواده را تحت تاثیر قرار داده است.

برای به ثمر رساندن این کار نیکوکارانه بزرگ به کمک و یاری شما عزیزان نیاز داریم تا نور امید و شادی را در خانه‌ای روشن کنیم. بدون شک چراغی که با محبت شما عزیزان در خانه‌ای روشن شود هیچ وقت خاموش نخواهد شد و تا ابد حلقه محبت و مهربانی پابرجا خواهد ماند.

درخواست جهیزیه آسان

کمک برای گسترش مهربانی

ما در خیریه بنی هاشم رضوی و کمپین درخواست جهیزیه آسان، نه تنها کمک‌های شما مردم و خیرین عزیز را جمع آوری می‌کنیم و به دست نیازمندان و زوج‌های جوان می‌رسانیم، بلکه پذیرای زوج‌های جوان جدید هم هستیم که قصد دارند به خانواده ما ملحق شوند و تحت پوشش خیریه قرار بگیرند و از خدمات آن بهره ببرند.

اگر در آشنایان و نزدیکان خود کسانی را می‌شناسید که در شروع زندگی مشترک و خرید جهیزیه آسان دچار مشکل هستند و موانع زیادی سر راهشان قرار دارند، به ما معرفیشان کنید تا چرخه مهربانی را هرچه بیشتر گسترش دهیم.

اگر خودتان و یا نزدیکانتان به کمک ما نیاز دارند می‌توانید با استفاده از فرم‌های درج شده در این صفحه شرایط خود را برای ما شرح دهید تا با شما در ارتباط باشیم.