موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی
شماره ثبت : 14371

کمپین نوروز مهربانی ، حمایت از کودکان بی سرپرست در عید نوروز

کمپین نوروز مهربانی ، حمایت از کودکان بی سرپرست در عید نوروز

کمپین نوروز مهربانی

 

کمپین نوروزمهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی هرساله از تاریخ ۱۵ بهمن شروع میشود و اقدام به جمع آوری کمک های نقدی وغیر نقدی خیرین بسیار گرامی میکندکه درنزدیک نوروزطی مراسمی باحضور ۸۷۶ نیازمند این موسسه که ۲۲۵ کودک بی سرپرست و یتیم وبدسرپرست هستند، تمامی کمک های جمع آوری شده شامل مواد غذایی، پوشاک، کیف و کفش، آجیل،میوه و مبالغ نقدی که به عنوان عیدی اهدا شده اند در نهایت و کمال ادب و احترام خدمت این عزیزان دوست داشتنی اهدا می شود.


کمپین نوروز مهربانی حمایت کودکان بی سرپرست در نوروز

 

یکی از اهداف این موسسه خیریه کمک و حمایت از کودکان بی سرپرست در عید نوروز می باشد تا آن ها نیز بتوانند حداقل یک عید نوروز را نیز مانند ما شاد باشند و لبخندی از روی رضایت و شادی و همچنین خشنودی از ته قلب بزنند. این کودکان بی سرپرست و بد سرپرست نه تنها در عید نوروز بلکه در تمامی اوقات نیاز به کمک های وسیع ما دارند که به شکر خدا اکثر این نیازمندان می توانند با کمک خیرین بسیار محترم نیاز های روزمره و ابتدایی خود را بر طرف کنند.

اما در عید نوروز قضیه کمی متفاوت است به این دلیل که حجم تقاضا ها بسیار بالا می رود و کمتر کسی می تواند برای خودش اقلام عید نوروز را فراهم کرده و نیاز های خود را برطرف کند به همین دلیل در این اوقات چقدر خوب است تا ما نیز به کمک خیرین بشتابیم و در کمپین نوروز مهربانی و کمک به کودکان بی سرپرست و بد سرپرست بخشی از نیاز های این عزیزان که این روز ها چشم به یاری کمک های ما دارند را برطرف کنیم.

شما نیز می توانید از طریق فرم زیر تمامی کمک های نقدی و غیر نقدی خود را برای حمایت از کودکان بی سرپرست و همچنین  این موسسه ارسال نمایید:

 

پرداخت انلاین


!!!توجه داشته باشید مبالغ باید بصورت اعداد انگلیسی وارد شود.!!!
جهت پرداخت آنلاین می توانید از طریق تکمیل فرم زیر اقدام نمایید.
فیلد هایی که با ستاره مشخص شده پر کردن آنها ظروری است
دقت کنید تمامی مبالغ به تومان میباشد.
مبالغ اهدایی شما باید بیش تر از 1000 تومان باشد.

کمپین نوروز مهربانی

کمک به کودکان بی سرپرست با کمپین نوروز مهربانی

کمک به ایتام یکی از کارهایی می باشد که ما می توانیم برای خشنودی دل خودمان و همچنین خالق روزی آفرین تلاش کرده و با هر کمکی که می کنیم یک ثواب بسیار بالا و همچنین ده برابر آن را از خداوند باری تعالی دریافت کنیم. این کمک ها به نوعی قرض با سود بالا می باشند که خداوند در زمان خودش ده ها برابر آن را به ما برمی گرداند.

عید نوروز و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست نباید برای این کودکان و خانواده هایشان سخت بگذرد زیرا که آن ها نیز نیازمند توجه و محبت هستند و دوست دارند مانند دیگر هم سن و سالانشان در عید نوروز لباس های جدید پوشیده و بر سر سفره ی عید در حالی که شیرینی و آجیل میل می کنند از طرف مادر یا پدرشان عیدی دریافت کرده و سپس با کفش جدیدی که دارند به خانه همسایه رفته و دید و بازدید عید را به جا بیاورند.

بیایید با هم و در کنار هم همان گونه که عید نوروز را برای خودمان جشن می گیریم و به یکدیگر شادی و محبت می ورزیم برای این کودکان بی سرپرست و بد سرپرست نیز شادی به ارمغان آورده و یک عید نوروز به یاد ماندنی را در خاطر آن ها به ثبت برسانیم.

 

کمپین نوروز مهربانی به مناسبت نوروز ۹۸

  • خیریه 1-min
  • خیریه 2-min
  • خیریه 3-min
  • خیریه 4-min
  • خیریه 5-min
  • خیریه 6-min

کمک به نیازمندان و بر آورده کردن نیاز های اولیه و مهم آن ها در عید نوروز با روش هایی مانند روش های زیر انجام می پذیرد که این روش ها شامل اند از:

مواد غذایی برای ایتام در عید نوروز با کمپین نوروز مهربانی

مواد غذایی برای ایتام در عید نوروز یکی از نیاز هایی است که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و می بایست حتما قبل از عید نوروز به آن ها تحویل داده شود. این مواد غذایی برای ایتام در عید نوروز می تواند هر نوع ماده ی غذایی ای باشد زیرا که مواد غذایی هیچ گونه تفاوتی ندارند و می توان آن ها را به ایتام هدیه داده و نیاز هایشان را برطرف نمود اما اگر بخواهیم بیشتر به این مقوله بپردازیم بهترین مواد غذایی که می توان برای ایتام ارسال کرد برنج، حبوبات، غلات پر مصرف، قند و شکر، چای و … می باشد.

چقدر خوب است که ما نیز فکری به حال این اشخاص کنیم و سعی کنیم ایتام و نیازمندان نیز در این شب بسیار مبارک و فرخنده جشن گرفته و سال نوی خوبی را همانند ما آغاز کنند و حداقل دغدغه ای در این روز و خرج و مخارج سنگینی که روی دستشان می ماند نداشته باشند و در این عید مبارک باستانی خنده بر لب ها و دل هایشان جاری شود.


خیریه

توزیع آجیل به ایتام و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست

آجیل و سایر خشکبار نیز یکی دیگر از دغدغه های موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در کمپین نوروز مهربانی می باشد زیرا این موسسه خیریه برای توزیع آجیل به ایتام و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست نیز خدمات و برنامه هایی دارد و سعی می کند تنقلات و آجیل شب عید این کودکان و ایتام را نیز همانند دیگر کالا ها تا قبل از شب عید نوروز به دست آن ها برساند تا آن ها نیز بتوانند همانند پسته ی شب عید لب خندانی داشته باشند و همانند کشمش و تنقلات حرف های شیرینی بزنند و خاطره ای خوش از این شب به یاد ماندنی را در ذهن خود ثبت کنند.

توزیع آجیل به ایتام و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست می تواند دل هزاران کودک این چنینی را شاد کرده و دل هزاران مادر را نیز بر خروشیده و دست هایشان را برای دعا به بالا ببرد. شما نیز می توانید در این کار خیر با ما سهیم باشید و دل این کودکان را شاد کرده و دل خود را نیز شاد کنید.

پخش میوه برای نیازمندان در عید نوروز با کمپین نوروز مهربانی

پخش میوه برای نیازمندان در عید نوروز یکی دیگر از امورات موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در کمپین نوروز مهربانی می باشد که به لطف خداوند و همچنین عنایت خیرین هیچ گاه دچار مشکل نشده و همیشه میوه های این نیازمندان در زمان موعد خودش به دست این نیازمندان و خانواده هایشان رسیده است و بساط دورهمی آن ها همیشه با دلی خوش پا برجا مانده است. با دعا به درگاه خداوند باری تعالی امیدواریم امسال نیز جمع آوری و پخش میوه برای نیازمندان در عید نوروز به مشکلی بر نخورد و با عنایت خداوند و لطف شما دوستان و خیرین بسیار گرامی و دست و دل باز میوه های امسال این گروه و قشر نیازمند به اندازه کافی تامین شده و دل این نیازمندان و خانواده هایشان شاد شود.

من هم میتوانم کمک کنم

> ادامه مطالب در هفته های آینده… <

 فرشته های کوچک زندگی

بیایید با کمک های کوچک خود لبخند را بر لبان فرشته ها جاری کنیم

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مارا حمایت کنید.
عضویت
از اینکه در یاری رساندن به ایتام همراه ما هستید سپاسگزاریم.
close-link