موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی
شماره ثبت : 14371

کمپین نوروز مهربانی ، حمایت از کودکان بی سرپرست در عید نوروز

کمپین نوروز مهربانی ، حمایت از کودکان بی سرپرست در عید نوروز

کمپین نوروز مهربانی

 

کمپین نوروزمهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی هرساله از تاریخ ۱۵ بهمن شروع میشود و اقدام به جمع آوری کمک های نقدی وغیر نقدی خیرین بسیار گرامی میکندکه درنزدیک نوروزطی مراسمی باحضور ۸۷۶ نیازمند این موسسه که ۲۲۵ کودک بی سرپرست و یتیم وبدسرپرست هستند، تمامی کمک های جمع آوری شده شامل مواد غذایی، پوشاک، کیف و کفش، آجیل،میوه و مبالغ نقدی که به عنوان عیدی اهدا شده اند در نهایت و کمال ادب و احترام خدمت این عزیزان دوست داشتنی اهدا می شود.


کمپین نوروز مهربانی حمایت کودکان بی سرپرست در نوروز

 

یکی از اهداف این موسسه خیریه کمک و حمایت از کودکان بی سرپرست در عید نوروز می باشد تا آن ها نیز بتوانند حداقل یک عید نوروز را نیز مانند ما شاد باشند و لبخندی از روی رضایت و شادی و همچنین خشنودی از ته قلب بزنند. این کودکان بی سرپرست و بد سرپرست نه تنها در عید نوروز بلکه در تمامی اوقات نیاز به کمک های وسیع ما دارند که به شکر خدا اکثر این نیازمندان می توانند با کمک خیرین بسیار محترم نیاز های روزمره و ابتدایی خود را بر طرف کنند.

اما در عید نوروز قضیه کمی متفاوت است به این دلیل که حجم تقاضا ها بسیار بالا می رود و کمتر کسی می تواند برای خودش اقلام عید نوروز را فراهم کرده و نیاز های خود را برطرف کند به همین دلیل در این اوقات چقدر خوب است تا ما نیز به کمک خیرین بشتابیم و در کمپین نوروز مهربانی و کمک به کودکان بی سرپرست و بد سرپرست بخشی از نیاز های این عزیزان که این روز ها چشم به یاری کمک های ما دارند را برطرف کنیم.

شما نیز می توانید از طریق فرم زیر تمامی کمک های نقدی و غیر نقدی خود را برای حمایت از کودکان بی سرپرست و همچنین  این موسسه ارسال نمایید:

 

پرداخت انلاین


!!!توجه داشته باشید مبالغ باید بصورت اعداد انگلیسی وارد شود.!!!
جهت پرداخت آنلاین می توانید از طریق تکمیل فرم زیر اقدام نمایید.
فیلد هایی که با ستاره مشخص شده پر کردن آنها ظروری است
دقت کنید تمامی مبالغ به تومان میباشد.
مبالغ اهدایی شما باید بیش تر از 1000 تومان باشد.

کمپین نوروز مهربانی

کمک به کودکان بی سرپرست با کمپین نوروز مهربانی

کمک به ایتام یکی از کارهایی می باشد که ما می توانیم برای خشنودی دل خودمان و همچنین خالق روزی آفرین تلاش کرده و با هر کمکی که می کنیم یک ثواب بسیار بالا و همچنین ده برابر آن را از خداوند باری تعالی دریافت کنیم. این کمک ها به نوعی قرض با سود بالا می باشند که خداوند در زمان خودش ده ها برابر آن را به ما برمی گرداند.

عید نوروز و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست نباید برای این کودکان و خانواده هایشان سخت بگذرد زیرا که آن ها نیز نیازمند توجه و محبت هستند و دوست دارند مانند دیگر هم سن و سالانشان در عید نوروز لباس های جدید پوشیده و بر سر سفره ی عید در حالی که شیرینی و آجیل میل می کنند از طرف مادر یا پدرشان عیدی دریافت کرده و سپس با کفش جدیدی که دارند به خانه همسایه رفته و دید و بازدید عید را به جا بیاورند.

بیایید با هم و در کنار هم همان گونه که عید نوروز را برای خودمان جشن می گیریم و به یکدیگر شادی و محبت می ورزیم برای این کودکان بی سرپرست و بد سرپرست نیز شادی به ارمغان آورده و یک عید نوروز به یاد ماندنی را در خاطر آن ها به ثبت برسانیم.

 

کمپین نوروز مهربانی به مناسبت نوروز ۹۸

  • خیریه 1-min
  • خیریه 2-min
  • خیریه 3-min
  • خیریه 4-min
  • خیریه 5-min
  • خیریه 6-min

کمک به نیازمندان و بر آورده کردن نیاز های اولیه و مهم آن ها در عید نوروز با روش هایی مانند روش های زیر انجام می پذیرد که این روش ها شامل اند از:

مواد غذایی برای ایتام در عید نوروز با کمپین نوروز مهربانی

مواد غذایی برای ایتام در عید نوروز یکی از نیاز هایی است که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و می بایست حتما قبل از عید نوروز به آن ها تحویل داده شود. این مواد غذایی برای ایتام در عید نوروز می تواند هر نوع ماده ی غذایی ای باشد زیرا که مواد غذایی هیچ گونه تفاوتی ندارند و می توان آن ها را به ایتام هدیه داده و نیاز هایشان را برطرف نمود اما اگر بخواهیم بیشتر به این مقوله بپردازیم بهترین مواد غذایی که می توان برای ایتام ارسال کرد برنج، حبوبات، غلات پر مصرف، قند و شکر، چای و … می باشد.

چقدر خوب است که ما نیز فکری به حال این اشخاص کنیم و سعی کنیم ایتام و نیازمندان نیز در این شب بسیار مبارک و فرخنده جشن گرفته و سال نوی خوبی را همانند ما آغاز کنند و حداقل دغدغه ای در این روز و خرج و مخارج سنگینی که روی دستشان می ماند نداشته باشند و در این عید مبارک باستانی خنده بر لب ها و دل هایشان جاری شود.


خیریه

توزیع آجیل به ایتام و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست

آجیل و سایر خشکبار نیز یکی دیگر از دغدغه های موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در کمپین نوروز مهربانی می باشد زیرا این موسسه خیریه برای توزیع آجیل به ایتام و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست نیز خدمات و برنامه هایی دارد و سعی می کند تنقلات و آجیل شب عید این کودکان و ایتام را نیز همانند دیگر کالا ها تا قبل از شب عید نوروز به دست آن ها برساند تا آن ها نیز بتوانند همانند پسته ی شب عید لب خندانی داشته باشند و همانند کشمش و تنقلات حرف های شیرینی بزنند و خاطره ای خوش از این شب به یاد ماندنی را در ذهن خود ثبت کنند.

توزیع آجیل به ایتام و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست می تواند دل هزاران کودک این چنینی را شاد کرده و دل هزاران مادر را نیز بر خروشیده و دست هایشان را برای دعا به بالا ببرد. شما نیز می توانید در این کار خیر با ما سهیم باشید و دل این کودکان را شاد کرده و دل خود را نیز شاد کنید.

پخش آجیل و شکلات

پخش میوه برای نیازمندان در عید نوروز با کمپین نوروز مهربانی

پخش میوه برای نیازمندان در عید نوروز یکی دیگر از امورات موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در کمپین نوروز مهربانی می باشد که به لطف خداوند و همچنین عنایت خیرین هیچ گاه دچار مشکل نشده و همیشه میوه های این نیازمندان در زمان موعد خودش به دست این نیازمندان و خانواده هایشان رسیده است و بساط دورهمی آن ها همیشه با دلی خوش پا برجا مانده است. با دعا به درگاه خداوند باری تعالی امیدواریم امسال نیز جمع آوری و پخش میوه برای نیازمندان در عید نوروز به مشکلی بر نخورد و با عنایت خداوند و لطف شما دوستان و خیرین بسیار گرامی و دست و دل باز میوه های امسال این گروه و قشر نیازمند به اندازه کافی تامین شده و دل این نیازمندان و خانواده هایشان شاد شود.

پک سلامت مبارزه با ویروس کرونا

ویروس کرونا که متاسفانه به تازگی وارد کشور عزیزمان شده و جو کشور را ملتهب کرده و باعث از بین رفتن تعدادی از هموطنان عزیزمان شده و بسیاری را روانه بیمارستان کرده است در مقابل این ویروس پیشگیری هایی بایستی انجام داد تا به آن ویروس دچار نشویم اقداماتی از جمله : تمیز کردن دست ها با ژل های ضدعفونی کننده و الکل ، استفاده از ماسک ، استفاده از دستکش های لاتکس و .. ، در همین راستا موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی اقدام به تهیه و پخش پک سلامت مبارزه با ویروس کرونا داشته تا ایتام و نیازمندان موسسه با استفاده از این پک بهداشتی با این ویروس مقابله و دچار مشکلات ناشی از این بیماری نشوند.

کرونا ویروس
پک سلامت برای پیشگیری از ویروس کرونا

 

پوشاک برای ایتام در عید نوروز با کمپین نوروز مهربانی

چقدر خوب و دوست داشتنی هستند این کودکانی که با هزار امید و آرزو در شب عید نوروز به سمت مادر خویش می روند و لباس تازه ی خود را از او طلب می کنند و با لحنی کودکانه می گویند مادر عزیزم، لباس عید زیبای مرا بده تا در این روز بسیار مبارک و فرخنده بپوشم و به دید و بازدید  عید برویم.

ای کاش همیشه تمامی مادران و پدران بتوانند در کنار فرزندانشان عید نوروز را جشن بگیرند و هیچ وقت خانه ای بدون عید نباشد و هیچ فرزندی نیز بدون والدین قرار نگیرد اما چه می توان کرد، قانون سهمگین طبیعت همین است. به همین دلیل خانه هایی بدون عید می شوند و نمی توانند جشن عید نوروز را بر پا کنند بعضی ها هم بعد از گذشت چند سال، دیگر از پس مخارج بر پایی این مراسم بر نمی آیند و به گونه ای این مراسم را ترک می کنند.

پوشاک و کفش، آجیل و شیرینی و مقدمات عید هزینه های سنگینی را برای هر خانواده به ارمغان می آورند و آن ها را دچار سردرگمی و ناراحتی بسیار می کند، پس بیایید همگی با هم دست به دست هم دهیم و عید را به خانه های این کودکان و خانواده های نیازمند ببریم تا هم خدا و هم بنده ی خدا را راضی و خشنود کنیم.

پرداخت عیدی به ایتام و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست

عیدی یکی از شیرین ترین و به یاد ماندنی ترین هدیه ، برای هر کودکی می باشد زیرا که علائم لطف و محبت را در فرد مقابل مشاهده می کند و می فهمد که فرد مقابل چقدر او را دوست دارد. اما ایتام و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست کسی را ندارند تا به آن ها عیدی دهد و آن ها را خوشحال کرده و محبت را به آن ها نمایش دهد پس ما بر این کار نیز وارد شده ایم و پرداخت عیدی به ایتام و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست را نیز در لیست امور قرار داده و با کمک خیرین بزرگوار و همچنین شما مردم عزیز در حال پرداخت عیدی به این دوست داشتنی های کوچک و شیرین هستیم.

ما باید این کودکان را نیز همانند کودکان خودمان دوست داشته باشیم و آن ها را جزئی از خانواده ی خود بدانیم زیرا که آن ها دیگر خانواده ای ندارند و حتی با یک محبت بسیار کوچک نیز بسیار خوشحال شده و شما را در خاطر خود ثبت می کنند.

اگر شما نیز می خواهید در پرداخت عیدی به ایتام و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست نقشی داشته و در این باران نعمت سهیم باشید می توانید با مراجعه و پیوستن به کمپین نوروز مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در این کار خیر و باران نعمت شریک شده و نامی آسمانی داشته باشید.

جشن نوروز برای ایتام و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست

هر ساله با حضور برخی از خیرین داوطلب جشن نوروز برای ایتام و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست برگزار می شود تا این کودکان نیز احساس کنند که در یک خانواده ی بزرگ قرار دارند و کسانی هستند که آن ها را دوست داشتند و به آن ها محبت می کنند و برای خوشحال کردن آن ها از هیچ کاری نیز دریغ نمی کنند و همیشه سعی بر آن دارند که لبخندی بر روی لب آن ها بنشانند.

مراسم و جشن نوروز برای ایتام و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست در لحظه ی تحویل سال اتفاق می افتد و تمامی خیرین می توانند برای شرکت در این مراسم و یا ارسال کمک به کمپین نوروز مهربانی پیوسته و با تکمیل کردن فرم زیر درخواست خود را برای ارسال هرگونه کمک به کودکان بی سرپرست و یا شرکت در مراسم جشن نوروز برای ایتام و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست ارسال کنند.

پرداخت انلاین


!!!توجه داشته باشید مبالغ باید بصورت اعداد انگلیسی وارد شود.!!!
جهت پرداخت آنلاین می توانید از طریق تکمیل فرم زیر اقدام نمایید.
فیلد هایی که با ستاره مشخص شده پر کردن آنها ظروری است
دقت کنید تمامی مبالغ به تومان میباشد.
مبالغ اهدایی شما باید بیش تر از 1000 تومان باشد.

اقلام غذایی در کمپین نوروز مهربانی

در نزدیک عید نوروز پک هایی برای شب عید این نیازمندان به خصوص کودکان بی سرپرست و بد سرپرست اهدا میشود که شامل مواد غذایی ، مواد شوینده ، پوشاک ، کیف و کفش و مبالغ نقدی میشود؛

مواد غذایی شامل آجیل، میوه، شکلات، گوشت، مرغ، برنج، روغن، رب گوجه فرنگی، سویا، ماکارونی، قند، چای، پنیر، دستمال کاغذی، تخم مرغ و … می باشد.

همانطور که در قبل تر نیز ذکر کردیم شما نیز می توانید هر محصولی که می توانید برای اهدا به این کودکان و نیازمندان ارسال کنید چه در لیست بالا باشد و چه در لیست بالا نباشد زیرا این نیازمندان ممکن است به هر چیزی که شما ارسال می کنید نیاز داشته باشند و آن کالای ارسالی شما نیاز آن ها را بر طرف کند و خشنودی به ارمغان بیاورد‌.

پخش مواد غذایی

کفش عید برای ایتام و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست

تامین کفش عید برای ایتام و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست نیز یکی دیگر از خدمات بسیار تاثیر گذار موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در کمپین نوروز مهربانی می باشد. زیرا تامین دو چیز برای خانواده ها بسیار سخت و پر هزینه می باشد و آن نیز تامین پوشاک و کفش برای کودکان می باشد از این رو موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در کمپین نوروز مهربانی دست به جمع آوری و همچنین تامین کفش این فرشته های کوچک در عید نوروز زده است تا بتواند این عید را برای آن ها یک عید رویایی و فراموش نشدنی قرار دهد.

فکرش را بکنید وقتی که یک کودک بی سرپرست هدیه ی خود را دریافت می کند و در آن یک جفت کفش تازه و زیبا می بیند چه احساس غیر قابل توصیفی پیدا می کند، به گونه ای شادی می کند که انگار زمین  وآسمان امشب برای او است و او اکنون خوشبخت ترین فرد بر روی زمین است.شما نیز می توانید در این خوشحالی سهیم باشد فقط کافی است بخواهید، بعد از آن همه چیز درست می شود.

هدف جشن عید نوروز با کمپین نوروز مهربانی

جشن عید نوروز با کمپین نوروز مهربانی با این هدف برگزار شد تا کودکان بی سرپرست و بد سرپرست در این روز خاص تنها نباشند و جای خالی عزیزان خود را احساس نکنند و در این لحظه تنها به شادی و خوشبختی فکر کنند و هیچ ناراحتی ای نداشته باشند.

هدف دیگر این بود تا این کودکان بی سرپرست و بد سرپرست مشکلات مالی در عید نوروز را احساس نکنند و وقتی بعد از تعطیلات به مدرسه می روند و لباس نو و زیبای دیگر همکلاسی هایشان را می بینند غصه نخورند و احساس بدی نداشته باشند بلکه بتوانند آن ها نیز در کنار همکلاسی هایشان لباس های زیبا و تازه بپوشند و عید نوروز و بهار را با خوشی و دوستی آغاز نمایند.

هیچ حسی زیباتر و دلنشین تر از این نمی باشد که کودکی را ببینید که لبخندی بر روی لبانش نشسته است و دارد از خوشحالی پرواز می کند و حس جاودانگی دارد، رسیدن به فردای بهتر از خود ما شروع می شود ، مهربان باشیم.

شما نیز در کمپین نوروز مهربانی سهیم باشید

همانطور که دربالاتر اشاره کردیم شمانیز می توانید دراین کمپین بسیار زیباوعاشقانه همراه ماباشید وازلطف وبرکت عظیم خداوند دراین روزمتبرک ومقدس باستانی بی بهره نمانید.

راه های زیادی برای پیوستن به این کمپین و کمک به کودکان بی سرپرست و بدسرپرست وجود دارد که می توان ازاین راه ها پرداخت آنلاین کمک های نقدی به شماره کارت بانک ایران زمین

به نام موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی ۵۰۵۷-۸۵۷۰-۰۰۰۱-۲۷۲۸ شماره حساب بانک ایران زمین ۱۱۹-۱۱-۳۴۳-۵۵-۱ به نام موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی و همچنین مراجعه حضوری به دفتر خیریه به آدرس تهرانپارس _ انتهای خیابان جشنواره _ خیابان امین _ خیابان آل قصاب – پلاک ۲۶_ ساختمان بنی هاشم اشاره کرد.

همچنین شما می توانید برای ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی خود با دفتر موسسه خیریه وایتام بنی هاشم رضوی تماس گرفته ودرخواست ارسال مامور برای دریافت کمک های نقدی وغیر نقدی در درب منزل خود کنید. که شماره تلفن های ما عبارتند از:

 ۰۲۱۷۷۱۴۱۴۳۷ – ۰۲۱۷۷۱۲۱۷۵۵ – ۰۲۱۷۷۱۲۱۷۵۶ – ۰۲۱۷۷۳۴۴۸۳۶ – ۰۲۱۹۱۳۲۱۴۱۳۷ برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع ازبرنامه ها و دیگر کمپین های ما می توانید با شماره های بالا تماس گرفته و یادرشبکه های اجتماعی به آدرس زیر با ما در ارتباط باشید ، همواره منتظر کمک های سبز ودلسوزانه ی شما هستیم.

banihashemrazavi.com

من هم میتوانم کمک کنم

برخی از کودکان بی سرپرست نیازمند حمایت های شما

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مارا حمایت کنید.
عضویت
از اینکه در یاری رساندن به کودکان بی سرپرست همراه ما هستید سپاسگزاریم.
close-link