موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی
شماره ثبت : 14371

کمپین نوروز مهربانی ، حمایت از کودکان بی سرپرست در عید نوروز

کمپین نوروز مهربانی ، حمایت از کودکان بی سرپرست در عید نوروز

معرفی کمپین نوروز و مهربانی

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی : کمپین نوروز و مهربانی را از دست ندهید،امسال با کمک های خود میتوانید در نوروز سال 1400 لبخند شادی را بر لب هموطنان دیگرمان که بودجه ی مالی و کافی برای استقبال از سال نو را ندارند ، ایجاد کنید.ما با کمپین نوروز در تلاش هستیم که کمک شما عزیزان را برای افراد نیازمند برسانیم. در سال حاضر با توجه به شیوع یافتن ویروس کرونا در سراسر جهان ، افراد بسیاری با مشکلات جدی روبرو شده اند.

بسیاری از افراد کار خود را از دست داده و یا کرتار کسادی شغل شده اند، از سوی دیگر افراد نیازمند نیز در حال حاضر به دلیل تورم ایجاد در کشورمان با مشکلات فراوان روبرو گشته اند.زمانی که اوضاع کشورمان چنین بحرانی شده است ما باید دست در دست هم دهیم و بتوانیم شرایط فعلی را بهبود بخشیم. کمک به ایتام به ویژه در روزهای خاص را فراموش نکنیم. با همان دستی که می دهید با همان دست خواهید گرفت. خداوند بخشنده است و بخشندگان را دوست دارد، شما با بخشنده بودن در واقع به خود سود خواهید رساند.نوروز امسال می توانید با پیوستن به کمپین ما و قرار گرفتن در کنار سایر خیرین می توانیدکمک های خود را ایتام برسانید.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به عنوان یک پایگاه کمک رسانی مفتخر آن است که در همه ی این سال ها توانسته است با ایجاد شرایط عالی و مطمئن ،بسیاری از نیازهای افراد نیازمند را برطرف سازد و در دردهای آنها شریک باشد.

عید نوروز وکودکان بی سرپرست،کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی

 

موسسه خیریه وایتام بنی هاشم رضوی درکمپین نوروزو مهربانی(کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی )

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به تنهایی نمی تواند از پس همه ی مشکلات موجود برای افراد نیازمند برآید ، ما به منظور تحقق اهداف والای خود نیازمند شما عزیزان هستیم.شما می توانید با هر بودجه ای و با هر مهارتی ما را در این امر خیر یاری کنید.همکاران ما به صورت شبانه روزی در این مسیر در تلاش هستند تا بتوانند دردی از یک فرد نیازمند و یا کودک بی سرپرست را برطرف سازند.در تلاش هستیم که با گسترش تیم مان و دسترسی به تعداد بسیاری از افراد نیازمند، بتوانیم به جامعه ای برسیم که در آن درد معنایی نداشته باشد.بدون تردید یک فرد نمی تواند به تنهایی از پس همه ی مشکلات برآید و یا تعدادی از افراد نمی توانند به نتیجه ای مطلوب برساند، ما زمانی می توانیم به این آرمان مهم دست یابیم که در کنار هم باشیم و به همدیگر کمک کنیم.

متاسفانه فقر ناشی از کمبود مالی

متاسفانه فقر ناشی از کمبود مالی یکی از مهمترین مشکلاتی است که به مراتب می تواند به مشکلات دیگرنیز منجر شود. فردی که پول کافی برای تامین مایحتاج خود ندارد،می تواند اقدامات غیر اخلاقی دیگر از دزدی انجام دهند در این صورت جامعه گرفتار مشکلات حادتری خواهد شد.با از بین بردن مشکلات مربوط به فقر می توان به راحتی گام موثری در از بین رفتن سایر معضلات برداشت.موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در همه ی این سال ها توانسته است با ایجاد شرایط بسیار عالی ، کمک رسان بسیاری از افراد باشد. با حضور شما عزیزان ما قادر خواهیم بود که گام موثری در فعالیت های خود برداریم. نوروز امسال نیز با حضور خیرین محترم می تواند شادی را به منزل بسیاری از عزیزان نیازمند به ارمغان ببرد.چه چیزی می تواند لذت بخش تر از این باشد که شما توانسته اید انسانی را شاد کنید.

 

عید نوروز وکودکان بی سرپرست

عید نوروز وکودکان بی سرپرست یک فرصت ویژه است که می تواند کمک افراد خیر را به نیازمندان در این روز مهم برسانند. نداشتن یک لباس نو به خصوص در عید نوروز می تواند بسیار غم انگیز باشد.در عید همه ی ما خواستار آن هستیم که خانه های خود را مرتب کنیم ،شیک ترین و باکلاس هایمان را بپوشیم و به پیشواز عید نوروز برویم.حال تصور کنید کودک بی سرپرست هست این روز را با غم و اندوه سپری کند. بیایید همه با هم غم و اندوه را از ایتام از بین ببریم. در کمپین نوروز و مهربانی در نظر داریم ، مواد غذایی و البسه ی مورد نیاز را را به افراد نیازمند را تامین کنیم.به مراتب هر چه بتوانیم هزینه ی بیشتری را برای این موضوع در نظر بگیریم ،به مراتب می توانیم یارای بسیاری از افراد باشیم.

به منظور شرکت در این کمپین آرمانی

به منظور شرکت در این کمپین آرمانی می توانید همین اکنون با ما در تماس باشیدو اطلاعات لازم را به دست آورید. همکاران ما اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار خواهند داد.ما هر ساله از 15 بهمن ماه ، اقدامات لازم برای جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی را اغاز می کنیم.تمامی کمک های نقدی جمع آوری شده نیز به صورت لوازمی از جمله خوراک و پوشاک و یا پرداخت عیدی به کودکان بی سرپرست پخش می شود. با شرکت در کمپین نوروز و مهربانی ما می توانید در این امر خیر شما نیز سهیم بوده و از ثواب آن بهره مند شوید.کمک به دیگران نه تنها توشه ای برای روز آخرت ما است بلکه در این دنیا نیز می توانیم آثار مطلوب آن را مشاهده کنیم. با کمک کردن به دیگران ، شما احساس خرسندی خواهید داشتو این امر آرامش بسیاری را فراهم خواهد کرد.دادن پرداخت عیدی به کودکان بی سرپرست نیز از جمله مهمترین برنامه های کمپین نوروز مهربانی است.

 

مواد غذایی برای ایتام در نوروز(عید نوروز وکودکان بی سرپرست)

مواد غذایی یکی از مهمترین اقلامی می باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است،ما نیز تدابیر ویژه ای را در نظر گرفته ایم که بتوانیمشرایط مناسبی را برای تامین مواد غذایی مورد نیاز برای عید نوروز را در کمپین نوروز و مهربانی را تهیه کنیم.مواد غذایی یاد شده، شامل هر نوع ماده ی غذایی است. از جمله مهمترین آنها مواد غذایی زیر می باشد که در نظر داریم حتما در بسته ی هدیه جا گیرد:

• برنج
• حبوبات
• چای
• قند
• غلات پر مصرف
• و …

در صورتی که هر یک از خیرین عزیزمان ، توانایی لازم برای تهیه ی هر یک از مواد غذایی لازم را داشته باشند در این صورت می توانند، با ما با شماره های موجود در تماس باشند و راهنمایی لازم را برای این منظور به دست آورید.بسیاری از نیازهای افراد نیازمند را برطرف سازد و در دردهای آنها شریک باشد.

کمپین نوروز ،عید نوروز وکودکان بی سرپرست،موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

البته با استفاده از کمک های نقدی(عید نوروز وکودکان بی سرپرست)

البته با استفاده از کمک های نقدی نیز جمع آوری می شود بیشترین مبلغ به خرید مواد غذایی اختصاص داده می شود.هدف ما آن است که افراد در شب عید بتوانند یک غذای دلخواه آماده کرده و به همراه خانواده ی خود میل کنند.حتی اگر موفق باشیم برای یک روز که هم شده این دوستان را خشنود کنیم،برای ما کافی است. کمبودها به خصوص در چنین روزهایی بیشتر به سراغ آدم می آید.تصور کنید پدری به دلیل نداشتن بودجه ی کافی، نتواند برای فرزندان خود ، پوشاک نو در روز عید خریداری کند و یا سفره ی ای دلخواه در آن روز پرپا کنند. همین کمبودها می تواند اثرات نامطلوبی برای کودکان نیز داشته باشد. کودکی که خشنود و شاد بزرگ نشود، چگونه در آینده از او انتظار داریم که به عنوان یک عضو مطلوب در جامعه حضور داشته باشد. فقر و بی پولی می تواند اثرات نامطلوبی برای سلامت روحی و روانی فرد داشته باشد.

 

عید نوروز و کودکان بی سرپرست

بیشترین تلاش ما در ایجاد شرایط مطلوب برای فراهم ساختن جشن نوروز باشکوه برای کودکان بی سرپرست مان هستیم. به راستی این کودکان بدون هیچ گناهی مجبور هستند این شرایط سخت را تحمل کنند. اقلام غذایی در کمپین نوروز مهربانی در نظر گرفته شده است.هر چه توانایی و بودجه ی ما بیشتر باشد به مراتب راحت می توانیم به لیست موجود، مواد غذایی مختلف را در نظر بگریم. هر یک از اعضای ما در تلاش آن هستند که ضروری ترین لوازم مورد نیاز بروای عید تامین شود. خوشبختانه در همه ی این سال ها نیز موفق بوده ایم با کمک شما عزیزان، جشن نوروز باشکوهی برپا کنیم و این روز را به یک روز به یاد ماندنی برای کمک به کودکان بی سرپرست با کمپین نوروز و مهربانی تبدیل کنیم. در کمپین نوروز مهربانی در نظر داریم، در عید امسال در نظر داریم، اقلامی از جمله :

• کفش عید برای ایتام
• توزیع آجیل به ایتام
• پخش میوه برای نیازمندان در نوروز
• جشن نوروز برای ایتام
• مواد غذایی برای نیازمندان در نوروز
• تهیه پوشاک برای ایتام در نوروز
• پرداخت عیدی به ایتام

کمپین نوروز و مهربانی کودکان بی سرپرست با حضور شما عزیزان پر رونق تر خواهد شد.همه ی برنامه ریزی ها برای این کمپین از ماه ها قبل تدارک دیده شده است .ما با توجه به سابقه ی چندین ساله در این نوع از فعالیت ها به خوبی با کثیر وسیعی از کودکان بی سرپرست و افراد نیازمند آشنا هستیم ، به همین دلیل شما می توانید با اعتماد کامل، کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به وسیله ی ما به دست نیازمندان برسانید.

 

آرمان های موسسه خیریه وایتام بنی هاشم رضوی

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در همه ی این سال ها با اعتماد شما دوستان و عزیزان توانسته است جایگاه والایی را به دست آورد. همه ی هدف ما این است که بتوانیم با ترفندهای گوناگونی، فقر را در جامعه ی فعلی مان از بین ببریم. اگر هر یک از افراد با توجه به بودجه ی خود در این هدف مشارکت داشته باشند، به راستی همه ی ما به یک جامعه ی ایده آل خواهیم رسید. به امید روزی که هیچ فقری نباشد.در شرایط موجود با توجه به حضور ویروس کرونا در زندگی ما، همچنین افراد نیازمند اقلام بهداشتی مختلف هستند، در نوروز 1400 در کمپین نوروز و مهربانی در هدف داریم که بخشی از این کمک ها به خرید لوازم بهداشتی از جمله، ماسک، الکل، شوینده های مختلف و … اختصاص دهیم.پک بهداشتی ویژه ای نیز برای این امر در نظر گرفته شده است به همین دلیل ،امسال در مقایسه با سال های قبل به کمک بیشتر شما عزیزان نیازمند هستیم. بیایید در این نوروز در کنار کودکان بی سرپرست و افراد نیازمند باشیم تا بتوانیم خوشحالی خودمان را با آنها سهیم باشیم.هر کودکی حق دارد که مانند سایر کودکان در این روز لباس دلخواهی به تن داشته باشد و بر سر سفره ای رنگین بنشیند، اگر ما بودجه و درآمد کافی برای خوشحال کردن یک یا چند کودک را داریم چرا باید دریغ کنیم، آرزوی ما آن است که روزی کلمه ی فقر به مفهومی ناشناخته تبدیل شود و هیچ پدر و مادری به دلیل نداشتن پول و بودجه ی کافی، شرمنده ی فرزند خود نباشد.زندگی سخت است ، به خصوص با تورم های ایجاد شده، افراد بسیاری در تامین نیازهای اساسی خود با مشکل روبرو شده اند، ولی ما می توانیم با در کنار هم بودن، از این مشکلات رهایی یابیم.

 

خشنودی خدا و بندگان خدا راهی برای سعادت ما

مطمئن باشید با بخشیدن، ثروت شما ، افزوده خواهد شد. کمک به دیگران خشنودی خدا را به همراه دارد و این امر نیز می تواند سعادت را به روی شما باز کند.با چنین کمک هایی هم خدا و هم بنده ی خدا را خشنود خواهید کرد، چه لذت بزرگی است .خداوند نیکوکاران را دوست دارد، شما نمی توانید با خسیس بودن از خداوند انتظار رحمت را داشته باشید.بسیار غم انگیز است در روز عید همه بتوانند با خرید لوازم دلخواه ، جشن عالی در کنار خانواده ی خود بگیرند  و کودکی به دلیل کمبودها، فقط حسرت دیدن این لحظه را داشته باشد. خداوند رحمان است، و بخشنده بودن را دوست دارد، در این زندگی دنیوی که به جز اعمال ، توشه ای برای آخرت نداریم. بیایید با کمک به یکدیگر، بهترین توشه را برای آخرت خود آماده کنیم. گزینه ی پرداخت آنلاین کمک های نقدی در وب سایت اصلی مان درج شده است، عزیزان می توانندبا مراجعه به بخش مربوط و دریافت راهنمایی لازم در هر نقطه از کشور که باشند، کمک های خود را به ما برسانند.مبالغ اهدایی بیشتر از 1000 تومان قابل قبول است به همین دلیل به این فکر نباشید که حتما باید بسیار ثروتمند باشید تا بتوانید در این نوع از کمپین ها شرکت کنید، شما با هر بودجه ای که دارید می توانید در این کار خیر، شریک بوده و از ثواب آن بهره مند شوید. تصور کنید با کمکی که شما انجام داده اید قرار است لبخند شادی بر روی چهره ی یک کودک بی سرپرست بنشاند.یاری دیگران باشید تا خداوند نیز به شما یاری کند.خداوند خواستار آن است که ما واسطه ی خیر و رحمت اش باشیم به همین دلیل بندگانی که در این مسیر هستند همواره مورد عنایت خداوند خواهند بود.

 

پرداخت عیدی به ایتام(موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی،کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی )

عیدی یکی از شیرین ترین هدیه ای است که یک کودک می تواند در روز عید دریافت کند به همین دلیل در نظر گرفته ایم که بخشی از کمک های نقدی جمع آوری شده را به این موضوع اختصاص دهیم. با توجه به هزینه هایی که جمع آوری می شود، همکاران ما ملاحظات خاصی را برای این امر در نظر گرفته اند.با پیوستن به کمپین نوروز و مهربانی ، شما نیز میتوانید با راههای ارتباطی درج شده با ما در تماس باشید و راهنمایی لازم را به دست آورید. با حضور در این کار خیر و شریک در باران رحمت بدون تردید از مزایای آن در زندگی خود نیز برخوردار خواهید بود. طبیعت به گونه ای است که نیکی ها ی و بدی های ما را به سوی ما برمی گرداند. کائنات به عنوان یک آینه همه ی نیک و بد ما را به سوی خودمان برگردانده و ما را در چرخه ای از اعمال خود قرار می دهد.بسیاری از نیازهای افراد نیازمند را برطرف سازد و در دردهای آنها شریک باشد.

کمپین نوروز ،عید نوروز وکودکان بی سرپرست،موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

ما باید کودکان بی سرپرست را همانند کودکان خود دوست داشته و عزیز بشماریم،عید نوروز وکودکان بی سرپرست

ما باید کودکان بی سرپرست را همانند کودکان خود دوست داشته و عزیز بشماریم، آینده ی جامعه ی ما در دست این کودکان است. بی توجهی فعلی ما می تواند اثرات مخربی حتی در آینده ی فرزند خودمان داشته باشد. تصور کنید اگر ما دستگیر این کودکان نباشیم، به دلیل شرایط نامطلوب موجود، آخر و عاقبت این کودکان درخشان نخواهد بود و در آن موقع فرزندانمان در جامعه ای زندگی خواهند کرد که پر از فساد و تباهی است. زمانی که در یک جامعه، دزدی ، خلاف و … افزایش می یابد ما باید به بونه ی خود برخاسته و در تلاش برای از بین بردن این نوع از مشکلات باشیم. از یک کودکی که در شرایط نرمال رشد نکند و رفاه و آسایش کافی نداشته باشد و به مدرسه نرود، انتظار چه چیز را داریم؟ اگر این کودک بی گناه فردا به عنوان یک تبهکار معرفی شود، آیا ما نیز مسئول نخواهیم برد. حوادث گوناگونی می تواند سبب از دست رفتن والدین یک کودک باشد، ما باید به فکر آنها باشیم.

 

جشن نوروز برای نیازمندان و ایتام(عید نوروز وکودکان بی سرپرست،کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی )

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی هر ساله به همراه خیرین محترم موفق به برگزاری مراسم و جشن باشکوهی برای ایتام و نیازمندان در روز عید است،اگر بنا به دلایلی امسال نتوانیم چنین چشنی را برگزار کنیم در نظر داریم که هزینه ی لازم برای آن به خرید پک های بهداشتی اختصاص داده شود ، زیرا بیماری کرونا به دلیل نبود امکانات بهداشتی و رعایت نکردن شرایط مد نظر، در حال گرفتن جان بسیاری از افراد در سراسر جهان می باشد.مراسم جشن در سال های قبل دقیقا در روز عید اجرا می شد و امید داریم امسال نیز بتوانیم چنین مراسمی را در صورت وجود شرایط ایجاد کنیم، ولی اگر به دلیل جلوگیری از شیوع یافتن بیماری کرونا مجبور به کنسل کردن آن باشیم، برنامه ریزی های مختلفی صورتی گرفته است که هزینه ی این امر برای خرید اقلام مختلف در نظر گرفته شود.هر چه بودجه ی بیشتری داشته باشیم به مراتب می توانیم اقلام بسیاری را خریداری کنیم، مواد غذایی و پوشاک مختلف از جمله مهمترین اولویت ما در عید نوروز است. با شاد کردن دیگران ، شما نیز شاد خواهید بود. کمک کردن به دیگران را فراموش نکنیم تا بتوانیممورد رحمت و کمک پروردگار باشیم. کمک کردن به یک فرد نیازمند ،و برطرف کردن نیازهای او می تواند اثرات روحی و روانی مختلفی از جمله آرامش روحی نیز برای شما داشته باشد.

کمک به نیازمندان با کمپین نوروز و مهربانی(عید نوروز وکودکان بی سرپرست)

کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی در نظر داریم که خرید کفش عید برای ایتام، توزیع آجیل به ایتام ، مواد غذای مورد نیاز ایتام در نوروز، تهیه پوشاک برای ایتام در نوروز و …را گردآوری کرده و در چند روز مانده به عید به دست افراد نیازمند برسانیم.هر چه کمک هزینه ی دریافتی و یا کمک های غیرنقدی بیشتری برای این کمپین در نظر گرفته شود،به مراتب ما قادر خواهیم بود، یارای بسیاری از افراد باشیم. با پرداخت عیدی به ایتام، ، فراهم ساختن جشن نوروز برای ایتام یکی از مهمترین هدف های کمپین ما می باشد. ما نباید بگذریم کودکی بی سرپرست به دلیل نداشتن ها، عید نوروز ، این روز باشکوه، را به غم و ناراحتی سپری کند. متاسفانه کودکان بسیاری هستند که به نا به دلایل مختلف والدین خود را از دست داده اند و مجبور شده اند، در این شرایط سخت به تنهایی از پس مشکلات برآیند. موسسات مختلفی هستند که در این زمینه در فعالیت می باشند ولی ما به یارای خیرین بسیاری نیازمند هستیم، که بتوانیم در این اقدام موفق باشیم. از دوستان عزیزمان خواهشمند هستیم که به مقدار کمک نقدی و غیر نقدی که در نظر دارند، توجه نکنند. شما می توانید با هر بودجه ای که دارید در این کمپین نوروز و مهربانی در کنار ما باشید. در این کمپین ، برنامه ریزی های مختلفی با سال ها تجربه در این زمینه در نظر گرفته شده است.

 

هدیه جشن نوروز با کمپین نوروز مهربانی(عید نوروز وکودکان بی سرپرست،کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی )

جشن نوروزی که قرار است برپا کنیم، به این هدف اجرا می شود که کودکان بی سرپرست و یا بد سرپرست در این روز احساس تنهایی نکنند . همه ی کمک هایی که قرار است به افراد نیازمند ارسال شود با احترام دو در نظر گرفتن حال آنها خواهد بود. همکاران ما که در توزیع کمک های مردمی فعالیت دارند، افراد آموزش دیده ای هستند . آنها به خوبی می دانند که این کمک ها باید به نحوی ارسال شود که موجب ناراحتی و خدای نکرده دلخراشی افراد نیازمند و ایتام نباشد. هدف ما خوشحال کردن آنها است به همین دلیل در تلاش هستیم که این اقدام را به نحوی عالی انجام دهیم که بتوانیم خشنودی این عزیزان را به همراه داشته باشیم. در جشنی که قرار است برگزار کنیم در نظر گرفته ایم که هدیه ی ویژه ای نیز برای هر یک از کودکان بی سرپرست مان در نظر بگیریم. با توجه به میزان کمک های دریافتی، همکاران ما در تلاش آن هستند که بتوانند مناسب ترین هدیه را انتخاب کنند. یک کودک حتی با دریافت یک جفت کفش دلخواه در روز عید به عنوان هدیه، خوشحال خواهد شد. بیشتر هدف ما آن است هدایایی را در نظر بگریم که به درد بخور باشند و مورد استفاده قرار گیرند. وجود موسسات غیر معتبر در این مسیر سبب شده است که بسیاری از هموطنان ما ، اعتماد خود را برای حضور در این کمپین ها از دست دهند ولی ما از همه ی عزیزانی که برای اولین بار قصد شرکت در فعالیت های موسسه مادران، دعوت می کنیم که به صورت حضوری به موسسه ی ما مراجعه کنند تا بتوانند به اعتماد لازم دست یابند.

 

شرکت در کمپین نوروز و مهربانی(عید نوروز وکودکان بی سرپرست,کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی )

به منظور شرکت در کمپین نوروز و مهربانی می توانید همین اکنون فرم موجود در وب سایتمان را پر کرده و مبلغ مد نظر خودتان را به منظورکمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی امسال پرداخت کنید. به این فکر نکنید که مبلغ پرداختی شما چقدر باشد، شما با هر مبلغی می توانید در این کمپین آرمانی شرکت داشته باشید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، قبل از پرداخت هزینه ی مد نظر می توانید با ما با راه های ارتباطی موجود در تماس باشید. خیرین عزیزمان همچنین می توانند با حضور در موسسه ی ما همچنین در فعالیت های آماده سازی کمک های مد نظر نیز شرکت داشته باشید. عزیزانی که بودجه ی کافی برای شرکت در این کمک را دارند می توانند با انجام فعالیت های نقل و انتقال و آماده سازی کمک ها با ما در ارتباط باشند.

بیایید در این نوروز با توجه به شرایط سخت ایجاد شده(عید نوروز وکودکان بی سرپرست)

بیایید در این نوروز با توجه به شرایط سخت ایجاد شده در سراسر جهان در کنار همدیگر باشیم، بدون تردید اگر ما یارای هم باشیم و دلمان برای همدیگر بسوزد و بتوانیم در وادی انسانیت گام برداریم، خداوند نیز از ما خشنود خواهد شد. امید آن باشد که این مصیبت ایجاد شده به لطف خداوند از بین رود .عزیزانی که بودجه ی کافی برای شرکت در این کمک را دارند می توانند با انجام فعالیت های نقل و انتقال و آماده سازی کمک ها با ما در ارتباط باشند. بیایید در این نوروز با توجه به شرایط سخت ایجاد شده در سراسر جهان در کنار همدیگر باشیم،  بدون تردید اگر ما یارای هم باشیم و دلمان برای همدیگر بسوزد و بتوانیم در وادی انسانیت گام برداریم، خداوند نیز از ما خشنود خواهد شد. امید آن باشد که این مصیبت ایجاد شده به لطف خداوند از بین رود .کمک به نیازمندان با کمپین نوروز و مهربانی را در نوروز 1400 از دست ندهیم. این عید می تواند برای بسیاری از نیازمندان و کودکان بی سرپرست، با یاری شما به یک خاطره ی عید به یاد ماندنی تبدیل شود. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و اطلاعات بیشتر ، تردید نکنید با شماره های موجود با ما در تماس باشید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در مورد کمپین نوروز و مهربانی به دست آورید. عزیزان نیکوکار ما می توانند همچنین با توجه به شرایط موجود، اقلام مورد نیاز برای کمپین را تهیه کرده و برای ما ارسال کنند ، پیشنهاد می کنیم قبل از خرید ، لطفا هماهنگی های لازم را با همکاران ما انجام دهید تا بتوانیم با یاری هم، اقلام مورد نیاز و ضروری را تهیه کنیم

 

کمپین نوروز و مهربانی،کمک به نیازمندان با کمپین نوروز مهربانی

مطالب مرتبط

3 نظر

  1. الهام

    با عرض سلام و خسته نباشید
    همسر بنده به مدت 4 سال است که به بیماری ALS مبتلا شده اند و کلا از ناحیه دست و پا فلج و بیماری به تمام اعضای بدنشون سرایت کرده. همسر بنده کلا خانه نشین شده اند و بنده به تنهایی عهده تمام خرج و مخارج دوا ودکتر وهزینه های خانه می باشم.تو رو خدا کمکم کنین.توروخدااا

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مارا حمایت کنید.
عضویت
از اینکه در یاری رساندن به کودکان بی سرپرست همراه ما هستید سپاسگزاریم.
close-link