نیکوکار عزیز! درصورتیکه تمایل به مشارکت در کمپین نوروزی را دارید لطفا کلیک کنید.

تهیه جهیزیه ی مهربانی برای ایتام

 1. خانه
 2. »
 3. مطالب
 4. »
 5. تهیه جهیزیه ی مهربانی برای ایتام
کمک به نیازمندان برای جهیزیه ، کمپین جهیزیه مهربانی

راهنمای کمپین جهیزیه مهربانی

کمپین جهیزیه مهربانی به منظور حمایت از نوعروسان و کمک به ایتام برای جهیزیه راه اندازی شده است. این کمپین زیر نظر موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی و حمایت خیرین عزیزمان به منظور اهدای جهیزیه به ایتام و خرید جهیزیه برای نیازمندان هدایت می شود. ما مفتخر آن هستیم که در این روزهای سخت توانسته ایم از طریق کمپین جهیزیه مهربانی به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه با اهدای جهیزیه به ایتام و خرید جهیزیه برای نیازمندان یاری هموطنان نیازمندان مان باشیم. به لطف الهی در تلاش هستیم روز به روز میزان کمک رسانی های خود را گسترش دهیم. شما می توانید در کمپین جهیزیه مهربانی کمک های نقدی و غیرنقدی خود را به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه از طریق ما به ایتام و نیازمندان برسانید. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در همه ی این سال ها با حمایت شما عزیزان توانسته در کمپین های مختلف، دل های زیادی را شاد کند. خرید جهیزیه برای نیازمندان و اهدای جهیزیه به ایتام از طریق کمپین جهیزیه مهربانی به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه در موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی یکی از مهمترین اهداف ما است. اهدای جهیزیه برای ایتام  و خرید جهیزیه برای نیازمندان با کمپین جهیزیه مهربانی به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه را در نظر داریم تا بتوانیم در این روزهای سخت، یارای هم باشیم. بدون شک با هر دستی که بدهید، چندین برابر با همان دست خواهید گرفت. یاری دیگران در ارتقای حال و احوال معنوی ما نیز بسیار موثر است

کمک به نیازمندان برای جهیزیه

کمپین ما برای خرید جهیزیه

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی این بار در کمپین جهیزیه مهربانی به منظور اهدای جهیزیه به ایتام و خرید جهیزیه برای نیازمندان در تلاش است که اقلام مورد نیاز را به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه تهیه کند. شما می توانید از طریق موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی هم اکنون در کمپین جهیزیه مهربانی برای کمک به ایتام برای جهیزیه شرکت کنید. خرید جهیزیه برای نیازمندان و اهدای جهیزیه به ایتام  و کمک به ایتام برای جهیزیه از اهداف ما در کمپین جهیزیه مهربانی است.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در تلاش است گام های گسترده ای را برای کمپین جهیزیه مهربانی انجام دهد. به منظور خرید جهیزیه برای نیازمندان و اهدای جهیزیه به ایتام، ما نیازمند کمک های نقدی و غیر نقدی شما عزیزان هستیم.  موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به تنهایی نمی تواند کمک حال بسیاری از هموطنان نیازمندمان از طریق اهدای جهیزیه به ایتام و خرید جهیزیه برای نیازمندان باشد. به همین دلیل در کمپین جهیزیه مهربانی به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه از خیرین دعوت می شود برای خرید جهیزیه برای نیازمندان و اهدای جهیزیه به ایتام  با ما همراه باشند.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با سال های فعالیت در حوزه ی کمک رسانی این بار با کمپین جهیزیه مهربانی به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه از طریق اهدای جهیزیه به ایتام و خرید جهیزیه برای نیازمندان در خدمت شما عزیزان است. شما  می توانید به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه و خرید جهیزیه برای نیازمندان و همچنین اهدای جهیزیه به ایتام از طریق کمپین جهیزیه مهربانی به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه با ما در موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی همراه باشید.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در تلاش است با کمپین جهیزیه مهربانی لبخند شادی را بر چهره ی نوعروس هایی که جهیزیه کامل ندارند، بیاورد. به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه و اهدای جهیزیه به ایتام  و همچنین خرید جهیزیه برای نیازمندان با موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی همراه باشید. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی مفتخر آن است که توانسته با جمعی از نیکوکاران و خیرین گرامی در کمپین جهیزیه مهربانی به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه و اهدای جهیزیه به ایتام، کمک حال نیازمندان باشد.

کمپین جهیزیه مهربانی

حوزه ی فعالیت ما

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با بیش از 19 سال خدمت در زمینه ی کمک رسانی و معرفی کمپین های مختلف از جمله کمپین جهیزیه مهربانی و همچنین ارائه ی خدمات اهدای جهیزیه به ایتام و خرید جهیزیه برای نیازمندان در تلاش است دردهای بسیاری را تسکین دهد. در حال حاضر خرید اقلام جهیزیه یک چالش بزرگ برای نوعروسان است. با خرید جهیزیه برای نیازمندان و اهدا جهیزیه برای ایتام به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه  می توانید کمک حال این عزیزان باشید. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در کمپین جهیزیه مهربانی برای کمک به ایتام برای جهیزیه و  اهدای جهیزیه به ایتام و  خرید جهیزیه برای نیازمندان به کمک های شما نیاز دارد.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در کمپین جهیزیه مهربانی برای کمک به ایتام برای جهیزیه به تنهایی نمی تواند برای خرید جهیزیه برای نیازمندان و اهدای جهیزیه به ایتام موفق باشد. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی را می توانید به منظور اهدای جهیزیه به ایتام و خرید جهیزیه برای نیازمندان و همچنین کمک به ایتام برای جهیزیه به این عزیزان تحت کمپین جهیزیه مهربانی انتخاب کنید. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی واسطه ای برای رساندن کمک های شما از جمله اهدای جهیزیه به ایتام و  خرید جهیزیه برای نیازمندان می باشد. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به لطف شما عزیزان است که می تواند در کمپین جهیزیه مهربانی به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه موفق شود.

کمک به ایتام برای جهیزیه

کمک به ایتام برای جهیزیه و اهدای جهیزیه به ایتام و همچنین خرید جهیزیه برای نیازمندان تحت کمپین جهیزیه مهربانی را با موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی انجام دهید. ما به هموطنان نیازمندان مان دسترسی داریم. از طریق موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی می توانید کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه با کمپین جهیزیه مهربانی ارسال کنید. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در زمینه کمک به نیازمندان برای جهیزیه کمپین های مختلفی از جمله کمپین جهیزیه مهربانی را  به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه،  اهدای جهیزیه به ایتام و خرید جهیزیه برای نیازمندان معرفی کرده است. در کمپین جهیزیه مهربانی شما می توانید به راحتی برای خرید جهیزیه برای نیازمندان و اهدای جهیزیه به ایتام اقدام کنید. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی، کمک به ایتام برای جهیزیه را از طریق اهدای جهیزیه به ایتام و  خرید جهیزیه برای نیازمندان برای شما از طریق کمپین جهیزیه مهربانی فعال کرده است.

به کمک شما خیرین گرامی، موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی توانسته در این سال ها خدمات کمک رسانی مختلفی به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه از جمله  اهدای جهیزیه به ایتام و خرید جهیزیه برای نیازمندان تحت کمپین جهیزیه مهربانی را انجام دهد. در کمپین جهیزیه مهربانی کمک به ایتام از طریق اهدای جهیزیه به ایتام و البته خرید جهیزیه برای نیازمندان برای خرید جهیزیه فقط یکی از کمک های مردمی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی است.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

خرید جهیزیه برای نیازمندان

خرید جهیزیه برای نیازمندان و اهدای جهیزیه به ایتام  با توجه به نیاز نوعروسان و اقلام مورد نظرشان انجام می شود. به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه،  خرید جهیزیه برای نیازمندان و اهدای جهیزیه به ایتام می توانید به موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در تماس باشید. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی می تواند کمک های شما از جمله اهدای جهیزیه به ایتام و خرید جهیزیه برای نیازمندان را در کمپین جهیزیه مهربانی به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه  به دست نیازمندان برساند. در کمپین جهیزیه مهربانی به منظور اهدای جهیزیه به ایتام و خرید جهیزیه برای نیازمندان موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در تلاش است که بتواند یارای شما باشد.

اهدای جهیزیه به ایتام

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به کمک حمایت های شما خیرین این بار برای اهدای جهیزیه به ایتام و  خرید جهیزیه برای نیازمندان و البته کمک به ایتام برای جهیزیه در تلاش است. در حال حاضر قیمت خرید اقلام جهیزیه به مقدار زیاد افزایش یافته است. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  در صدد آن است که بتواند با کمپین جهیزیه مهربانی برای کمک به ایتام برای جهیزیه برای نیازمندان و اهدای جهیزیه به ایتام و خرید جهیزیه برای نیازمندان یارای ایتام باشد. تصور کنید در شرایط فعلی وقتی همه ی اقلام خانگی تا این حد گران شده است، نیازمندان چگونه  جهیزیه خود را خریداری کنند؟ کمپین جهیزیه مهربانی به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه را بدان جهت در موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی فعال کرده ایم تا برای خرید جهیزیه برای نیازمندان بتوانیم یارای  عزیزانی باشیم که نمی توانند جهیزیه مد نظر خود را خریداری کنند.

شرکت در کمپین جهیزیه مهربانی

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به منظور شرکت در کمپین جهیزیه مهربانی به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه و اهدای جهیزیه به ایتام و خرید جهیزیه برای نیازمندان می توانید با ما در تماس باشد. ما فرم پرداخت آنلاین را در کمپین جهیزیه مهربانی به منظور کمک به ایتام برای خرید جهیزیه و اهدای جهیزیه به ایتام و البته خرید جهیزیه برای نیازمندان را در نظر داریم. شما می توانید برای خرید جهیزیه برای نیازمندان و اهدای جهیزیه به ایتام و همچنین کمک به ایتام برای جهیزیه، هماهنگی های لازم را با موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی هم اکنون انجام دهید.

شما می تواند علاوه بر کمک های نقدی و غیر نقدی خود برای اهدای جهیزیه به ایتام و خرید جهیزیه برای نیازمندان و کمک به ایتام برای جهیزیه در موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی حضور داشته و از نزدیک ما را در تحویل این کمک ها به نیازمندان تحت کمپین جهیزیه مهربانی یاری کنید. به منظور شرکت در کمپین جهیزیه مهربانی می توانید از طریق موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی هم کمک های نقدی و هم غیر نقدی خود را ارسال کنید. برای ارسال کمک های نقدی در موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی می توانید از فرم پرداخت آنلاین ما در هر جای کشور که هستید بهره مند شوید.

اقلام مد نظر

اقلام مورد نیازی که در کمپین جهیزیه مهربانی به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه و  اهدای جهیزیه به ایتام و خرید جهیزیه برای نیازمندان تامین می شود شامل چه مواردی است؟ موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در تلاش است برخی از اقلام ضروری مورد نیاز را در کمپین جهیزیه مهربانی به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه برای نوعروسان تدارک ببیند. این اقلام ضروری شامل موارد زیر می باشد:

 • یخچال
 • ماشین لباسشویی
 • جاروبرقی
 • اجاق گاز
 • ۱ تخته فرش
 • اتو و میز اتو
 • سماور روگازی
 • چمدان
 • سرویس حوله
 • رخت آویز
 • سرویس پلاستیک
 • سرویس چینی
 • سرویس بلور
 • سرویس قابلمه
 • یک دست رخت خواب

باید و نبایدهای مهم

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به صورت پیوسته گزارش کامل از کمک های خود را در کمپین های مختلف از جمله کمپین جهیزیه برای اهدای جهیزیه به ایتام و خرید جهیزیه برای نیازمندان و البته کمک به ایتام برای جهیزیه در اختیار شما قرار می دهد. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به هیچ وجه نمی تواند به تنهایی یارای بسیاری از نیازمندان به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه باشد. این شما عزیزان هستید که ما را در این مسیر برای اهدای جهیزیه به ایتام و خرید جهیزیه برای نیازمندان یاری کرده اید. در کمپین جهیزیه مهربانی شما می توانید به منظور کمک به ایتام  برای جهیزیه با ما همراه شوید. ما در این مسیر در صدد آن هستیم که بتوانیم برخی از نیازهای اساسی نوعروسان برای خرید جهیزیه را پوشش دهیم. در کمپین جهیزیه مهربانی برای موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی اقلام مختلفی برای اهدای جهیزیه به ایتام و خرید جهیزیه برای نیازمندان و کمک به ایتام برای جهیزیه مد نظر ما می باشد که در بخش قبلی ارائه شد. با شرکت در کمپین جهیزیه مهربانی به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه از طریق موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی و اهدای جهیزیه به ایتام و خرید جهیزیه برای نیازمندان می توانید دل های زیادی را شاد کنید. بدون شک اجر این پاداش در این دنیا و در آخرت نصیب شما خواهد بود. اهدای جهیزیه به ایتام و  خرید جهیزیه برای نیازمندان را از طریق ما تحت کمپین جهیزیه مهربانی به منظور کمک به ایتام برای جهیزیه انجام دهید.

کمپین جهیزیه مهربانی

خدمات کمپین جهیزیه ی مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی برای دختران بی سرپرست و بد سرپرست شامل چه چیزهایی است؟

امروزه با وجود شرایط سخت اقتصادی بسیاری از خانواده ها قادر به تامین جهیزیه برای دختران خود نمی باشند اما حقیقت آن است که بعضی از دخترانی که خانواده‌هایشان تحت پوشش این موسسه هستند، نیاز به خرید جهیزیه برای شروع زندگی خود دارند ولی خانواده های آنها قادر به تأمین هزینه های لازم برای فراهم آوردن جهیزیه ی آنها نیستند و در بعضی مواقع حتی پدر و مادر و هیچ خویشاوندی ندارند که به آنها کمک کنند و همین موضوع باعث شده بسیاری از دختران شایسته  و جوان نتوانند ازدواج کنند و در تشکیل خانواده دهند و با وجود تمام نیاز و میل آنها به تشکیل خانواده به خاطر نداشتن  بضاعت کافی از این امر مهم خودداری می‌کنند و مجبورند بقیه زندگی خود را در تنهایی بگذرانند.

کسانی که قصد تهیه یک جهیزیه کامل را دارند  همیشه به دنبال جوابه این سوال هستند که با انتخاب چه نوع اقلامی می توان یک جهیزیه ی آبرومند برای فرزند خود تهیه کرد. در مورد کمپین جهیزیه مهربانی و خرید جهیزیه برای نیازمندان این سوال را اینگونه باید پاسخ داد که برای جهیزیه دختران بی سرپرست یا بدسرپرست باید تشریفات و تجمل گرایی را کنار گذاشته و فقط به دنبال لوازم و مایحتاجی بود که عروس و داماد در شروع زندگی مشترک خود نیاز ضروری دارند.

برای کمک به خرید جهیزیه برای نیازمندان در کمپین جهیزیه مهربانی باید چه نکاتی را در نظر گرفت؟

۱-رسم و رسومات و اعتقادات

کشور ایران دارای قومیت های مختلفی است که هر کدام از آنها رسم و رسومات مختلفی دارند. بنابراین بهتر است برای اینکه جهیزیه عروس را تهیه کنیم به این رسوم توجه کنیم تا مشکلی در خانواده ها پیش نیاید.

۲-متراژ خانه

کمک به ایتام برای جهیزیه باید به‌گونه‌ای باشد که جهیزیه با فضای خانه ای که زوجین انتخاب کردند متناسب باشد . اگر بدون در نظر گرفتن این موضوع اقدام به تهیه وسایل و جهیزیه کنیم امکان دارد لوازم به قدری بزرگ باشند که جای کافی برای آن وجود نداشته باشد و یا آنقدر مختصر و کم باشند که خانه عروس و داماد خالی به نظر بیاید.

۳- شناخت لوازم ضروری زندگی عروس و داماد:

قبل از اقدام به در اختیار گذاشتن لوازم برای عروس و داماد ابتدا باید به سراغ آنها رفته و متوجه شویم چه چیزهایی لازم دارند، در غیر این صورت ممکن است وسایلی در اختیار آنها قرار دهیم که نیاز به آنها نداشته باشند یا اینکه از قبل تهیه کرده باشند.

خرید جهیزیه برای نیازمندان و اهدای جهیزیه به ایتام به صورت مختصر و مفید درکمپین جهیزیه مهربانی

خرید جهیزیه برای نیازمندان درکمپین جهیزیه مهربانی باید مختصر و مفید باشد. به لوازمی که گران هستند و کاربرد کمی دارند نیازی نیست. زیرا فقط جنبه ی تزئینی و تجملاتی دارند. پس به جای خرید این گونه وسایل که کارایی چندانی ندارند می توانید با همان هزینه جهیزیه چندین دختر خانم بی‌بضاعت دم بخت را تامین کرده و در کمپین جهیزیه مهربانی مشارکت نمایش نمایید.

کمپین جهیزیه

هدف اصلی این کمپین ایجاد شرایط آسان و مطلوب در اهدای جهیزیه به ایتام میباشد تا دختران دم بخت و بی بضاعت بتوانند زندگی خود را به آسانی شروع کنند پس کافیست آن مقدار لوازمی که برای آغاز زندگی مشترک خود نیاز دارند را تهیه نمایید. البته لازم به ذکر است که برای انتخاب همین لوازم مورد نیاز هم بهتر است به سلیقه ی خود شخص هم توجه لازم را داشته باشید تا آنها نیز بتوانند احساسی عالی را تجربه نموده و از استفاده کردن از این وسایل لذت کامل را ببرند.

یکی از اقداماتی که موسسه خیریه ایتام بنی هاشم رضوی برای فراهم آوردن کمپین جهیزیه ی مهربانی و اهدای جهیزیه به ایتام انجام داده است شرکت در شبکه های مجازی می باشد

شبکه های اجتماعی چه تاثیری در کمک به ایتام برای جهیزیه داشته است؟

با پیشرفت علم و تکنولوژی مردم بیشتر زمان خود را در فضای مجازی  و شبکه‌های اجتماعی  صرف می کنند به همین دلیل یکی از روش‌هایی که می‌تواند به کمپین جهیزیه ی مهربانی کمک کند اطلاع رسانی مردم از طریق همین شبکه‌های اجتماعی می باشد که میتواند برای کمک به ایتام برای جهیزیه بسیار موثر باشد.

 با آگاهی مردم و خیرینی که تمایل به کمک  به کمپین جهیزیه مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی بابت کمک به ایتام برای جهیزیه را دارند، مساعدت ها خیلی سریع تر انجام شده و جمع آوری جهیزیه برای تازه عروسان پیشرفت بیشتری داشته است. با  این روش که نتیجه ی حاصل از آن به خاطر همکاری و همدلی تعداد زیادی از  نیکوکاران است  تعداد زیادی از دختر های این سرزمین سر و سامان گرفته و به خانه ی بخت راهی شدند.

جستجو در سایت

پرداخت فوری

شماره حساب‌های موسسه

شماره کارت بانک ایران زمین

5057-8570-0001-2728

شماره حساب بانک ایران زمین

119-11-343-55-1

نیکوکار گرامی

باسلام و احترام

شما می‌توانید کلیه کمک‌های خود را به شماره کارت 5057-8570-0001-2728  کارت به کار نمایید.