موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

شماره ثبت : ۱۴۳۷۱

تهیه جهیزیه مهربانی برای ایتام و نیازمندان

تهیه جهیزیه مهربانی برای ایتام و نیازمندان

کمپین جهیزیه مهربانی:

کمپین جهیزیه مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی که ،با حمایت خیرین عزیز و جذب کمک هایی که مردم چه نقدی و چه غیر نقدی انجام می دهند در حال فعالیت می باشد. تمام خدماتی که  در موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی ارائه می گردد با نیت کمک به همنوع می باشد. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی کمک های خود را در جهت تأمین مخارج و نیازهای زندگی ،خرید دارو ، بستری ،خدمات آموزشی و فراهم کردن شغل و خرید جهیزیه برای نیازمندان انجام می‌دهد.اهدای جهیزیه به ایتام

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با ۱۹ سال سابقه خدمت، به مردم امروزه در جایگاهی قرار گرفته که بیش از چهارصد و دو خانوار نیازمند، بیمار و دانش آموزانی که سرپرست ندارند را یاری رسانده است. این موسسه تمام آنچه را که در همه ی این سالها مدنظر داشته و برنامه‌ریزی کرده است با لطف و حمایت شما مردم عزیز محقق کرده است.

پرداخت انلاین


!!!توجه داشته باشید مبالغ باید بصورت اعداد انگلیسی وارد شود.!!!
جهت پرداخت آنلاین می توانید از طریق تکمیل فرم زیر اقدام نمایید.
فیلد هایی که با ستاره مشخص شده پر کردن آنها ظروری است
دقت کنید تمامی مبالغ به تومان میباشد.
مبالغ اهدایی شما باید بیش تر از 1000 تومان باشد.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی برای رسیدن به این جایگاه مدیون فعالیت تمام حمایتگران می باشد.یکی از اهداف  تاسیس این موسسه کمک به ایتام برای جهیزیه و خرید جهیزیه برای نیازمندان می باشد.

 موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به همراه حمایت‌هایی که از جانب خیرین در جهت کمک به ایتام برای جهیزیه و خرید جهیزیه برای نیازمندان شده است با اهدای جهیزیه به ایتام سعی دارد تا بتواند نیازهای این دوستان را تامین کرده و به حداقل برساند. این موسسه  از شما مردم عزیز که همیشه در صحنه حضور دارید و با دل های مهربان خود مشتاق  رساندن کمک به همنوعان خود و همچنین کمک به ایتام برای جهیزیه و اهدای جهیزیه به ایتام هستید، دعوت به عمل می‌آورد که در امور خیریه با ما همراه شده و با این کار هم در راه خیر قدم برداشته و هم به نیازمندان جامعه کمک شایانی کرده باشید.

کمک غیر نقدی

خرید جهیزیه برای نیازمندان

 

کمپین جهیزیه مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی، جهت کمک به ایتام برای جهیزیه و خرید جهیزیه برای نیازمندان و اهدای جهیزیه به ایتام:

طریقه شرکت کردن در این کمپین و کمک به ایتام برای جهیزیه و خرید جهیزیه برای نیازمندان

فعالیت این کمپین جزو خدماتی می‌باشد که، هر ساله با کمک خیرین و مددکاران در جهت کمک به ایتام برای جهیزیه برگزار می‌شود . کمپین جهیزیه مهربانی این موسسه با کمک به ایتام برای جهیزیه و خرید جهیزیه برای نیازمندان وظیفه ی خود را در قبال این عزیزان انجام می‌دهد. این موسسه در زمینه ی خرید جهیزیه برای نیازمندان و اهدای جهیزیه به ایتام، آنها را در فراهم آوردن امکانات لازم برای امر مهم ازدواج یاری می رساند. کمپین جهیزیه مهربانی اغلب اوقات در ماه مبارک رمضان و اعیاد و مراسماتی که در طول سال وجود دارند برای اهدای جهیزیه به ایتام برگزار می شود.

برای شرکت در این کمپین نیاز به شرایط خاصی  ندارد و حتی نیاز نیست برای  اهدای جهیزیه به ایتام کمک‌های نقدی خیلی سنگین پرداخت کنید بلکه می‌توانید برای شرکت در کمپین جهیزیه مهربانی با معرفی کردن افراد نیازمند جامعه به موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی دین خود را ادا کرده و در این کارخدا پسندانه و خیرخواهانه که اهدای جهیزیه به ایتام است شرکت نمایید.

کمپین جهیزیه مهربانی این موسسه  در زمینه اهدای جهیزیه به ایتام هر گونه کمک نقدی و غیر نقدی را از خیرین محترم می پذیرد و شما می‌توانید با رجوع به سایت این موسسه کمک های نقدی خود را پرداخت نمایید.

در مورد کمک‌های غیرنقدی کمپین جهیزیه مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی و خرید جهیزیه برای نیازمندان لیست کاملی شامل سرویس‌های جدیدی تهیه نموده ایم بدین صورت که خیرین عزیز در صورت تمایل می‌توانند طبق آن  هدایای غیر نقدی خود را ارائه دهند.یکی از رسالت های مهم زندگی هر انسانی کمک به نیازمندان و گرفتن دست آنهاست، به فرموده ی پیغمبر اسلام هر کس بتواند یکی از نیازهای مومنی را تامین کند خداوند مهربان حاجت های فراوانی برای او در نظر می‌گیرد که کمترین آن بهشت است.یاری رساندن به نیازمندان یکی از بزرگترین کارهای خیر و ثوابی است که انسان پاداش آن را در دنیا و آخر دریافت می‌کند.با تمام این تفاسیر یاری رساندن و کمک کردن به جوانان دم بختی که قصدشان شروع یک زندگی جدید است پاداشی هزاران برابر بیشتر نزد خداوند متعال دارد. بنابراین چنانچه قصد یاری رساندن دارید چه عالیست که در این زمینه اقدامی هرچند بسیار کوچک انجام دهید.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی،کمک به ایتام برای جهیزیه

 

تهیه جهیزیه مهربانی برای مددجویان موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

 خرید جهیزیه برای نیازمندان کمپین  جهیزیه مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی و اهدای جهیزیه به ایتام باید شامل چه اقلامی  باشد؟

در این کمپین موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی اقلامی که برای سرویس های جهیزیه نوعروسان تهیه شد به شرح زیر می باشند:

یخچال 

اجاق گاز

لباسشویی

دو تخته فرش 6متری

آبمیوه گیری

اتو

جاروبرقی

فلاکس

آون توستر

کتری و قوری

سرویس قاشق و چنگال

سرویس اوپال

سرویس کارد و ساتور

کفگیر و ملاقه

سرویس شیرینی خوری

سرویس آجیل خوری

سرویس میوه خوری

سرویس چینی

پتو دونفره

سرویس تفلون

سینی

زودپز

پلوپز

جا ادویه

بندرخت

پارچ و لیوان

چای ساز

 

برای شرکت در این کمپین مهربانی همانطور که پیشتر هم اشاره کردیم، لازم نیست هزینه سنگینی را پرداخت کنید، بلکه شما می توانید با معرفی افراد نیازمند به موسسه در این اقدام شایسته شرکت کنید. برای ارائه کمک های نقدی و غیر نقدی خود یا معرفی افراد نیازمند می توانید به سایت موسسه مراجعه کرده و از این طریق با مددکاران موسسه تماس بگیرید تا آن ها شما را در این اقدام شایسته راهنمایی و همراهی کنند.

 

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی،کمک به ایتام برای جهیزیه،خرید جهیزیه برای نیازمندان،کمپین جهیزیه مهربانی

همانطور که در بالا اشاره شد برای شرکت در این کمپین و اهدای جهیزیه به ایتام نیاز به پرداخت هزینه سنگین نیست، بلکه می‌توانید با معرفی افرادی که به موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی و خدمات آن نیاز دارند، در این اقدام خیرخواهانه و خداپسندانه شرکت نمایید.

خدمات کمپین جهیزیه ی مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی  برای دختران بی سرپرست و بد سرپرست شامل چه چیزهایی است؟

امروزه با وجود شرایط سخت اقتصادی بسیاری از خانواده ها قادر به تامین جهیزیه برای دختران خود نمی باشند اما حقیقت آن است که بعضی از دخترانی که خانواده‌هایشان تحت پوشش این موسسه هستند، نیاز به خرید جهیزیه برای شروع زندگی خود دارند ولی خانواده های آنها قادر به تأمین هزینه های لازم برای فراهم آوردن جهیزیه ی آنها نیستند و در بعضی مواقع حتی پدر و مادر و هیچ خویشاوندی ندارند که به آنها کمک کنند و همین موضوع باعث شده بسیاری از دختران شایسته  و جوان نتوانند ازدواج کنند و در تشکیل خانواده دهند و با وجود تمام نیاز و میل آنها به تشکیل خانواده به خاطر نداشتن  بضاعت کافی از این امر مهم خودداری می‌کنند و مجبورند بقیه زندگی خود را در تنهایی بگذرانند.

کسانی که قصد تهیه یک جهیزیه کامل را دارند  همیشه به دنبال جوابه این سوال هستند که با انتخاب چه نوع اقلامی می توان یک جهیزیه ی آبرومند برای فرزند خود تهیه کرد. در مورد کمپین جهیزیه مهربانی و خرید جهیزیه برای نیازمندان این سوال را اینگونه باید پاسخ داد که برای جهیزیه دختران بی سرپرست یا بدسرپرست باید تشریفات و تجمل گرایی را کنار گذاشته و فقط به دنبال لوازم و مایحتاجی بود که عروس و داماد در شروع زندگی مشترک خود نیاز ضروری دارند.

برای کمک به خرید جهیزیه برای نیازمندان در کمپین جهیزیه مهربانی باید چه نکاتی را در نظر گرفت؟

۱)رسم و رسومات و اعتقادات

کشور ایران دارای قومیت های مختلفی است که هر کدام از آنها رسم و رسومات مختلفی دارند. بنابراین بهتر است برای اینکه جهیزیه عروس را تهیه کنیم به این رسوم توجه کنیم تا مشکلی در خانواده ها پیش نیاید.

۲) متراژ خانه

کمک به ایتام برای جهیزیه باید به‌گونه‌ای باشد که جهیزیه با فضای خانه ای که زوجین انتخاب کردند متناسب باشد . اگر بدون در نظر گرفتن این موضوع اقدام به تهیه وسایل و جهیزیه کنیم امکان دارد لوازم به قدری بزرگ باشند که جای کافی برای آن وجود نداشته باشد و یا آنقدر مختصر و کم باشند که خانه عروس و داماد خالی به نظر بیاید.

۳) شناخت لوازم ضروری زندگی عروس و داماد:

قبل از اقدام به در اختیار گذاشتن لوازم برای عروس و داماد ابتدا باید به سراغ آنها رفته و متوجه شویم چه چیزهایی لازم دارند، در غیر این صورت ممکن است وسایلی در اختیار آنها قرار دهیم که نیاز به آنها نداشته باشند یا اینکه از قبل تهیه کرده باشند.

خرید جهیزیه برای نیازمندان و اهدای جهیزیه به ایتام به صورت مختصر و مفید درکمپین جهیزیه مهربانی

خرید جهیزیه برای نیازمندان درکمپین جهیزیه مهربانی باید مختصر و مفید باشد. به لوازمی که گران هستند و کاربرد کمی دارند نیازی نیست. زیرا فقط جنبه ی تزئینی و تجملاتی دارند. پس به جای خرید این گونه وسایل که کارایی چندانی ندارند می توانید با همان هزینه جهیزیه چندین دختر خانم بی‌بضاعت دم بخت را تامین کرده و در کمپین جهیزیه مهربانی مشارکت نمایش نمایید.

کمپین جهیزیه مهربانی

هدف اصلی این کمپین ایجاد شرایط آسان و مطلوب در اهدای جهیزیه به ایتام میباشد تا دختران دم بخت و بی بضاعت بتوانند زندگی خود را به آسانی شروع کنند پس کافیست آن مقدار لوازمی که برای آغاز زندگی مشترک خود نیاز دارند را تهیه نمایید. البته لازم به ذکر است که برای انتخاب همین لوازم مورد نیاز هم بهتر است به سلیقه ی خود شخص هم توجه لازم را داشته باشید تا آنها نیز بتوانند احساسی عالی را تجربه نموده و از استفاده کردن از این وسایل لذت کامل را ببرند.

یکی از اقداماتی که موسسه خیریه ایتام بنی هاشم رضوی برای فراهم آوردن کمپین جهیزیه ی مهربانی و اهدای جهیزیه به ایتام انجام داده است شرکت در شبکه های مجازی می باشد

شبکه های اجتماعی چه تاثیری در کمک به ایتام برای جهیزیه داشته است؟

با پیشرفت علم و تکنولوژی مردم بیشتر زمان خود را در فضای مجازی  و شبکه‌های اجتماعی  صرف می کنند به همین دلیل یکی از روش‌هایی که می‌تواند به کمپین جهیزیه ی مهربانی کمک کند اطلاع رسانی مردم از طریق همین شبکه‌های اجتماعی می باشد که میتواند برای کمک به ایتام برای جهیزیه بسیار موثر باشد.

 با آگاهی مردم و خیرینی که تمایل به کمک  به کمپین جهیزیه مهربانی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی بابت کمک به ایتام برای جهیزیه را دارند، مساعدت ها خیلی سریع تر انجام شده و جمع آوری جهیزیه برای تازه عروسان پیشرفت بیشتری داشته است. با  این روش که نتیجه ی حاصل از آن به خاطر همکاری و همدلی تعداد زیادی از  نیکوکاران است  تعداد زیادی از دختر های این سرزمین سر و سامان گرفته و به خانه ی بخت راهی شدند.

 

 

 

برای حمایت از کودکان نیازمند کلیک کنید
حمایت 

مطالب مرتبط

7 نظر

 1. مهتاب دهقان

  با سلام من به تازگی عقد کردم و خانواده ام توانایی تهیه جهیزیه برایم ندارند. چطور می توانم با موسسه شما ارتباط برقرار کنم. ۲۵ ساله و ساکن بوشهر هستم… خواهش میکنم تمنا میکنم حتی اگر امکان تهیه جهیزیه از سوی موسسه شما وجود ندارد هم به بنده اطلاع دهید. خسته شده ام از بس به موسسه های مختلف نامه نوشته ام و هیچ پاسخی نداده اند… ۰۹۱۷۶۶۶۳۵۴۴

  پاسخ
  1. محمد برغمدی

   با سلام خدمت شما. مددجویانی که تحت حمایت این موسسه قرار گرفته اند ایتام هستند و مجوز ما فقط در سطح تهران می باشد و متاسفانه نمی توانیم به شما کمکی را ارائه دهیم.

   پاسخ
  2. ساینا صفرلو

   سلام وقت بخیر جهت راهنمایی بیشتر با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۱۵۳۷ تماس بگیرید

   پاسخ
 2. هستی

  سلام هفده ساله هستم پدرم وقتی شش ساله بودم فوت کرد حدود هشت ماه هست عقد کردم ولی جهزیه ندارم برای شروع زندگی

  پاسخ
  1. نسرین حسین آبادی

   با سلام لطفا شماره تماس بفرستید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و یا با شماره ۰۲۱۷۷۱۴۱۴۳۷ تماس بگیرید باتشکر.

   پاسخ
 3. سیدمهدی حسینی

  سلام وقت بخیر..
  خانمم دختر بی سرپرست هست ..پدرشون 10سال پیش فوت شدن. وحدود 2ساله که بخاطر مشکلات خانوادگی با خواهر بزرگترشون زندگی میکنن.
  حدود1 سال هم هست عقد کردیم..الان به دلیل کمبود نیاز مالی و شرایط اقتصادی بازار نمیتوانیم جهزیه بگیریم ..لذا از شما خییرین عزیز میخوام اگه لطف کنین کمکمون کنین.

  پاسخ
  1. Samira Rahimdust

   سلام وقتتون بخیر با شماره 09129293036 واحد جهیزیه تماس بگیرید.

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مارا حمایت کنید.
عضویت
از اینکه در یاری رساندن به کودکان بی سرپرست همراه ما هستید سپاسگزاریم.
close-link
برای حمایت از کودکان نیازمند کلیک کنید
حمایت 
close-image