موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

شماره ثبت : ۱۴۳۷۱

اهداف موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

اهداف موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

همکاری با موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

اهداف موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در صورتی می تواند به تحقق برسد که شما خیرین نیکوکار ما را در این مسیر یاری کنید. ما با تعداد بسیار زیادی از کودکان بی سرپرست و ایتام در ارتباط هستیم. بدون شک فقط با کمک های اعضای اصلی موسسه قادر نخواهیم بود، یاری بسیاری از نیازمندان باشیم. شما می توانید کمک های خود را به صورت نقدی، یا متناسب با حوزه ای که فعالیت دارید به ما برسانید.  همچنین ما نیازمند شما عزیزان برای انتقال کمک های جمع شده نیز هستیم. موسسه خیریه وایتام بنی هاشم رضوی با توکل به یاری خدا، پایه گذاری شده است تا با اهداف کمک به کودکان بی سرپرست بتواند در روزهای سخت،  امیدی برای ایتام باشد.

زندگی سختی های خود را دارد. حال تصور کنید کودکی بدون پدر و مادر به تنهایی با این سختی ها دست و پنجه نرم کند. بدون شک اگر ما امروزه به فکر کودکان نیازمند نباشیم، اگر ما شرایط لازم برای تحصیل آنها فراهم نکنیم ، فردا به یک جامعه ی بسیار خطرناک تبدیل خواهیم شد. جامعه ای که در فساد، جرم بیداد می کشد.  پس بیایید دست در دست هم دهیم تا بتوانیم  گره ای از مشکلات یک کودک بی سرپرست یا یک نیازمند باز کنیم. اهداف موسسه خیریه وایتام بنی هاشم رضوی شامل کمک رسانی در روزهای خاص، ایجاد رفاه برای این عزیزان با ارائه ی کمپین های مختلف است.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

اهداف موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

با هر دستی که می دهید، با همان دست خواهید گرفت. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی یکی از بزرگترین موسسه های فعال در زمینه ی کمک رسانی به کودکان بی سرپرست و نیازمند، با  اهداف والایی تاسیس شده است. ما از روز نخست، در تلاش هستیم که روز به روز بتوانیم کمک های خود را افزایش داده و موجبات شادی بسیاری از کودکان باشیم. ثوابی که با نیکوکاری به ویژه نیکی به کودک بی سرپرست و ایتام به دست خواهید آورد، می تواند توشه ای برای آخرت شما باشد.

شما می توانید ما را در رسیدن به اهدافمان یاری کنید. بدون شک پاداش این نیکوکاری هم برای دنیا و هم برای آخرت شما خواهد بود. برای ارائه ی کمک های خود به موسسه خیریه وایتام بنی هاشم رضوی می توانید از طریق راههای ارتباطی موجود در وب سایت مان با ما در تماس باشید یا از طریق لینک موجود در وب سایتمان ، کمک های نقدی خود را به ما ارسال کنید. پیشنهاد ما آن است که حتما یک بار هم شده به صورت حضوری به موسسه خیریه وایتام بنی هاشم رضوی تشریف بیاورید و در پروسه ی کمک رسانی با ما همراه باشید. بدون تردید خواهید دید تا چه اندازه یک کودک نیازمند، منتظر کمک های ما است.

چرا موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی را انتخاب کنیم؟

موسسه خیریه وایتام بنی هاشم رضوی با اهداف کمک رسانی به ایتام تاسیس شده است. امید داریم روزی هیچ کودک بی سرپرست در خیابان های شهر به دستفروشی نپردازد. امید داریم روزی هیچ کودک نیازمند به دلیل فقر مالی، از تحصیل باز نماند. ما در صورتی می توانیم در اهداف خود موفق باشیم که با یاری خدا، و واسطه ی شما عزیزان بتوانیم کمک رسان بسیاری از کودکان بی سرپرست مان باشیم.

اهداف ما آن است که چراغ امید در دل کودکان نیازمند مان روشن کنیم. آنها را برای تحصیل تشویق کرده و شرایط لازم را برای زندگی مطلوب آنها ایجاد کنیم. اگر کودکان بی سرپرست بتوانند از تحصیل خوبی برخوردار باشند و دانش کافی به دست آورند. در آینده قادر خواهند بود از حق خود دفاع کنند و در جایگاه های مطلوبی باشند. از یک کودکی که در خیابان ها دستفروشی می کند، چگونه انتظار این را داریم که فردا بتواند یک عضو سالم در جامعه باشد.  یکی از مهمترین اهداف ما آن است شرایط روحی و روانی مطلوبی را برای کودکان نیازمند فراهم کنیم. کودکی که از زندگی مطلوب بهره مند نباشد گرفتار بسیاری از بیماری و مشکلات در نوجوانی و جوانی خواهد بود. بیایید کودکان بی سرپرست مان را با یاری هم نجات دهیم. آنها مظلومانه در این گرفتاری افتاده اند. بیایید زندگی سالمی را برای آنها ایجاد کنیم. 

پرداخت انلاین


!!!توجه داشته باشید مبالغ باید بصورت اعداد انگلیسی وارد شود.!!!
جهت پرداخت آنلاین می توانید از طریق تکمیل فرم زیر اقدام نمایید.
فیلد هایی که با ستاره مشخص شده پر کردن آنها ظروری است
دقت کنید تمامی مبالغ به تومان میباشد.
مبالغ اهدایی شما باید بیش تر از 1000 تومان باشد.

 

حمایت

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مارا حمایت کنید.
عضویت
از اینکه در یاری رساندن به کودکان بی سرپرست همراه ما هستید سپاسگزاریم.
close-link
حمایت
close-image