نیکوکار عزیز! درصورتیکه تمایل به مشارکت در کمپین نوروزی را دارید لطفا کلیک کنید.

گزارش عملکرد سال 1397

 1. خانه
 2. »
 3. گزارش عملکرد
 4. »
 5. گزارش عملکرد سال 1397
گزارش عملکرد سال 1397

 درسال 1397مبالغی که صرف خرید این اقلام شد ، از طریق کمک های مردمی و خیرین این موسسه اهدا شده است .خیرین وحامیان مالی این موسسه باکمک هایی که تاکنون کرده اند ،توانسته اند به بیش از 150 خانوار کمک رسانی کنند در ادامه جهت مطالعه گزارش عملکرد سال 1397 با ما همراه شوید.

مراحل کمک های غیرنقدی به نیازمندان درسال 1397:

مرحله اول اردیبهشت 97
مواد غذایی هفتگی مرحله اول اردیبهشت ماه 97 شامل قند و چای می باشد.

مرحله دوم اردیبهشت 97

مواد غذایی هفتگی مرحله دوم اردیبهشت ماه97 شامل ماکارانی ، رب ، تاید ، تخم مرغ ،سویا می باشد.

خرداد 97

مواد غذایی هفتگی مرحله اول خرداد ماه 97 شامل برنج و روغن می باشد .

مرحله اول تیر 97

مواد غذایی هفتگی مرحله اول تیر ماه 97 شامل تخم مرغ ، ماکارانی ، سویا ، رب ، دستمال کاغذی و تاید می باشد .

مرحله اول مرداد ماه97

مواد غذایی هفتگی مرحله اول مرداد ماه 97 شامل گوشت گوسفندی و مرغ می باشد

مرحله دوم مرداد 97

مواد غذایی هفتگی مرحله دوم مرداد ماه 97 شامل قند و چای می باشد .

مرحله سوم مرداد ماه

خیریه ما را درجمع چهار خیریه ی برتر کشور اعلام نماید. موادغذایی هفتگی مرحله سوم مرداد ماه97 شامل برنج و روغن می باشد

مرحله چهارم مرداد ماه

مواد غذایی هفتگی مرحله چهارم مرداد ماه 97 شامل تخم مرغ ، سویا ، رب ، دستمال کاغذی ، تاید ، ماکارانی می باشد .

مرحله چهارم مرداد ماه

مواد غذایی هفتگی مرحله چهارم مرداد ماه 97 شامل تخم مرغ ، سویا ، رب ، دستمال کاغذی ، تاید ، ماکارانی می باشد .

سفره هفت سین 97:

حضور بیش از 900 نفر از مددجویان و نیازمندان با پخش بیش از 300 سبد کالا سفره ی هفت سین نیازمندان را رنگین ساخت. درگوشه کنار مراسم مدیریت به رفع مشکلات مددجویان و نیازمندان پرداختند.درپایان از کلیه ی مددکاران و حامیان عزیز و سایر دست اندر کاران در برگزاری این مراسم تشکر و قدر دانی می نماییم

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

گزارش موادغذایی نیمه اول97 ، اهدا مواد غذایی

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در تمامی زمینه ها سعی بر برآورد خواسته های مددجویان دارد که پخش مواد غذایی یکی از این زمینه های می باشد. موسسه خیریه نبی هاشم رضوی هر ماهه و به صورت هفتگی در روز پنجشنبه تمامی اقلام مورد نیاز مددجویان را تهیه نموده و به دست کودکان بی سرپرست و ایتام می رساند.

از جمله اقلامی که در این موسسه به خانواده های بی سرپرست و نیازمند اعطا می شود عبارتند از: برنج،چای، پرس غذا، پنیر، تخم مرغ، جگر، خرما، رب، روغن، سویا، قند، کله پاچه، گوشت، ماکارونی و… که هر پنجشنبه اقلامی که حامیان و خیرین موسسه تامین کرده اند را به صورت بسته بندی شده تحویل خانواده های بی سرپرست می دهند.

برخی از این کمک ها به صورت حضوری بوده و خیرین کالای خریداری شده را به موسسه تحویل داده اند و برخی از طریق پرداخت آنلاین مسئولین موسسه را مسئول این کار کرده اند.

گزارش موادغذایی نیمه اول97

در 6 ماهه نخست سال 97 اهدا مواد غذایی طی 24 مرحله انجام پذیرفت که هر ماهه 4 مرحله بوده است و تمامی پنجشنبه های هفته اقلام مورد نیاز به دست خانواده های بی سرپرست و ایتام می رسیده است. طی 6 ماه نخست سال 97 اهدا مواد غذایی به 1161 خانواده صورت پذیرفت.

به لطف خداوند منان و یاری حامیان موسسه توانسته ایم در این 6 ماهه نخست سال 97 دل بیش از 1161 خانواده را امیدوار نماییم. یاری و کمک رسانی خیرین محترم موسسه سبب روشن شدن جرقه امید در دل نیازمندان خواهد شد. در ادامه جهت مطالعه گزارش عملکرد سال 1397 با ما همراه شوید.

کالاهای کمک رسانی شده در 6 ماهه نخست سال 97(گزارش موادغذایی نیمه اول97)

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی سعی بر این داشته، که روز به روز تعداد بیشتری از نیازمندان را تحت حمایت قرار دهد و به لطف خدای منان روز به روز به افراد تحت حمایت خیریه افزوده می شود.

طی 6 ماهه نخست سال 97 که اهدا مواد غذایی طی 24 مرحله انجام شد و اهدا مواد غذایی به 1161 خانواده صورت پذیرفت اقلام زیر به دست نیازمندان رسید:

 • پک مواد غذایی افطاری که در ماه رمضان در 4 مرحله انجام پذیرفت به تعداد 144 عدد
 • آرد مخصوص بیماران سیلیاک به تعداد 3 عدد
 • برنج به تعداد 3673 بسته
 • پرس غذا به تعداد 146 عدد
 • پنیر به تعداد 359 بسته
 • تخم مرغ به تعداد 4023 عدد
 • جگر 18 عدد
 • چای به تعداد 1125 بسته
 • خرما به تعداد 358 بسته
 • رب به تعداد 1000 بسته
 • روغن به تعداد 2151 عدد
 • سویا به تعداد 1781 بسته
 • قند به تعداد 3202 بسته
 • کله پاچه به تعداد 8 دست
 • گوشت به تعداد 279 بسته
 • ماکارونی به تعداد 2443 بسته
 • مرغ به تعداد 1176 عدد که همگی در بسته بندی های کارخانه بوده اند.
 • نان به تعداد 315 بسته
 • و اقلام دیگر 89 عدد

تمامی این اقلام در بسته بندی های مناسب جمع آوری شده و به صورت مساوی در میان نیازمندان پخش گردید. در زیر برخی از تصاویر اهدا مواد غذایی به مدد جویان را مشاهده می کنید:

گزارش عملکرد سال 1397، مهر 97 کمپین کارآفرینی ، کمک به ایجاد اشتغال برای خانواده های نیازمند 

کارآفرینی برای مددجویان یکی از اعمال خداپسندانه می باشد که موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی برای بسیاری از مددجویان اشتغال ایجاد کرده و سبب کسب درآمد آنها از راه کار کردن شده است. برخی مددجویان حتی با کار کردن توانسته اند خرج دیگر اعضای خانواده خود را نیز در بیاورند.

یکی از اهداف موسسات خیریه توانمند سازی مددجویان می باشد که بتوانند برای خود کسب و کاری به راه انداخته و کسب درآمد نمایند از این رو سعی خود را بر این داشته که از مددجویان توانا جهت کار کردن در مراکزی که در نظر گرفته شده است مخارج مورد نیاز خود را در بیاورند.

البته لازم به ذکر است که این کار کردن به عنوان کار کردن به ازای پول نخواهد بود و این موسسه سعی توانمندسازی این مددجویان را دارد تا بتوانند در بازار کار به کسب و کار مشغول شوند و می توان کار کردن در موسسه را به عنوان آموزش تلقی نمود.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی جهت کارآفرینی و کمک کردن به ایجاد اشتغال از مددجویان توانمند کمک می گیرد که در امور تولیدی کمک نمایند. در مهر ماه 97 تعداد 81 پک ست دم کنی تهیه شده به دست مددجویان موسسه ساخته شد که این اقلام خریداری شده توسط 74 نفر از حامیان موسسه شد که این امر خرید به خودی خود امری خیرانه بوده و سبب ایجاد انگیزه کار در وجود مددجویان خواهد شد. بعضی از حامیان این پک ها را برای جهیزیه نوعروسان خریداری کردند و به نوعروسان نیازمند اهدا کردند.

در مهر ماه 97 موسسه خیریه بنی هاشم این توفیق را داشته است که به بسیاری از مددجویان کار کردن درست را آموزش دهد تا بتوانند به کار کردن مستقل بپردازند. خیرین می توانند از طریق درخواست اقلامی که ساخت دست بوده و مددجویان امکان آماده سازی آن را دارند به این موسسه کمک نمایند تا هم روحیه کار کردن در وجود مددجویان شکوفا شده و هم سبب شاد شدن آنها شود. در ادامه جهت مطالعه گزارش عملکرد سال 1397 با ما همراه شوید.

نحوه کارآفرینی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی طی مهر ماه 97 تعداد 81 پک ست دم کنی تهیه شده به دست مددجویان موسسه داشته است که این عمل با یاری مسئولین موسسه و آموزش های لازم میسر گشته است. چنانچه یاری موسسه و خیرین نباشد امکان آموزش و ایجاد اشتغال برای مددجویان امکان پذیر نخواهد بود.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی جهت توانمند سازی مددجویان از هیچ کاری دریغ نکرده و تمامی تلاشس خود را بر این داشته تا به یاری خداوند پیشرفت روز افزون مددجویان را شاهد شود. در همین راستا تمامی امکانات لازم را برای مددجویان فراهم نموده تا بتوانند به کار کردن پرداخته و کسب درآمد نمایند. داشتن انگیزه برای مددجویان از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که بسیاری از آنها تصور ضعیف بودن خود را دارند.

تلاش موسسات خیریه در توانمندسازی مددجویان

توانمند سازی مددجویان یکی از مهمترین اهداف موسسات خیریه میباشد که موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی توانسته تا حدی به این هدف دست یابد. به کار گرفتن مددجویان و کسب درآمد از طرف خود آنان یکی از روش های آموزشی و کسب درآمد موسسات خیریه می باشد. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی کسانی را که شرایط کار کردن را داشته باشند با تقبل هزینه به کارگاه های کارآموزی می فرستند تا مراحل اولیه کار کردن را فراگیرند.

پس از توانمندسازی این افراد، آنها می توانند به کار کردن مستقل پرداخته و نیاز های خود را برطرف سازند. موسسات خیریه جهت توانمندسازی مددجویان و دادن انگیزه به آنها اقدام به راه اندازی نمایشگاه های فروش می نمایند که در این نمایشگاه ها تمامی محصولات مددجویان به فروش گذاشته شده است.

بسیاری از خیرین با خرید از این نمایشگاه ها سبب شاد کردن مددجویان و ایجاد انگیزه در آنها خواهند شد. همچنین موسسه خیریه برخی از مددجویان را به فروشگاه های معتبر معرفی می کنند تا بتوانند به کسب و کار خود رونق بیشتری بدهند.

در حالت کلی می توان گفت موسسات خیریه سعی بر این دارند که از طریق ایجاد اشتغال و کارآفرینی نیاز های بسیاری از مددجویان را به دست خود برطرف نمایند. در ادامه جهت مطالعه گزارش عملکرد سال 1397 با ما همراه شوید.

گزارش عملکرد سال 1397

گزارش عملکرد سال 1397، آبان 97 اولین همایش خیرین و نیکوکاران موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی 

موسسه خیریه بنی هاشم رضوی جهت آگاه سازی مردم و شفاف سازی عملکرد در طول سال 97 اقدام به برگزاری مراسم نمود که تعداد شرکت کننده از حامیان: 58 نفر بوده است و 6 نفر از حامیان اسپانسر برگزاری این برنامه شدن تا مراسم بتواند جلسه ای برای آگاه سازی هرچه بیشتر مردم و جلب توجه آنها گردد.

موسسه بنی هاشم رضوی این مراسم را با هدف بهبود وضعیت مددجویان و راه های شناخت هر چه بهتر آنها ارائه نموده که با برگزاری سخنرانی انگیزشی با عنوان خجولی و نکاتی برای رفع آن توسط استاد عیسی پره توانست این مراسم را رونق بخشد.

شناخت مددجویان و درک کمک رسانی صحیح به آنها از مواردی است که در این مراسم راجب آن سخنرانی شد.

هدف اصلی از برگزاری این مراسم گزارش عملکرد موسسه خیریه بنی هاشم رضوی طی سال جاری بوده است. که در ابتدا با خواندن چند کلام از آیات کلام الله مجید آغاز شد.

مراحل برگزاری مراسم:

پس از اتمام قرائت قرآن به ارایه و قرائت گزارش عملکرد خیریه توسط جناب آقای حسین بر غمدی مدیر داخلی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به حامیان عزیز پرداخته شد که تمامی عملکرد خیریه بدون کم و کاست به حضور جنابان ارائه گردید.

پس از ارایه گزارش عملکرد خیریه به برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با مدیریت موسسه خیریه و شنیدن راهکارها و نظرات حامیان پرداخته شد چرا که مسئولین خیریه بنی هاشم سعی بر این دارند تا از نظرات حامیان موسسه نهایت استفاده را کرده و از نظرات موثر تقدیر نمایند.

داشتن ایده از جمله مهمترین مواردی است که موسسات خیریه سعی بر ارائه ایده جدید جهت هرچه سرعت بخشیدن به کمک رسانی هستند. برگزاری این مراسم هم سبب آگاه سازی مردم از عملکرد موسسه خیریه گردید و هم مسئولین موسسه توانستند از بیانات حضار که تعداد شرکت کننده از حامیان: 58 نفر بوده است نهایت استفاده را نمایند.

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با مدیریت موسسه خیریه و شنیدن راهکارها و نظرات حامیان مزایای بسیاری داشت که یکی از این مزایا پاسخ دادن به سوالاتی بوده که ذهن برخی از حامیان را مشغول کرده است. به تمامی سوالات پاسخ داده شد تا هیچ شک و شبه ای در میان حامیان باقی نمانده باشد.

پس از اینها مراسم تقدیر از کارمندان افتخاری موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی شروع شد که در این مراسم از تمامی خیرین که خود را وقف موسسه کرده اند و کمک های بسزایی در کمک رسانی داشته اند و در قبال این عمل خداپسندانه  هیچگونه چشم داشتی نداشته اند قدر دانی شد.

برگزاری این مراسم به شناخت هرچه بیشتر خیرین از کودکان بی سرپرست و ایتام منجر شد که شیوه برقراری ارتباط صحیح با این کودکان نیز بررسی شد.

طی این برنامه تمامی اعمال خداپسندانه موسسه خیریه از قبیل کمک رسانی به مددجویان بی سرپرست، کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای مددجویان بی سرپرست، کمک رسانی مستقیم به خانواده های بی سرپرست، اهدای گوشت قربانی به خانواده های بی سرپرست و… ذکر شد تا تمامی خیرینی که در این عمل به نحوی کمک کرده بوده اند از به هدف رسیدن خود مطلع شوند.

موسسه خیریه بنی هاشم رضوی هرساله با برگزاری مراسم اینچنین تمامی اعمال یک ساله خود را ارائه می نمایند.

ارایه و قرائت گزارش عملکرد خیریه توسط جناب آقای حسین برغمدی مدیر داخلی موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به حامیان عزیز این امر را آشکار کرد که موسسه خیریه در جهت کمک رسانی به مددجویان و کودکان بی سرپرست از هیچ عملی دریغ نکرده است و سعی خود را بر این داشته تا با پیشرفت روز افزون مددجویان بیشتری را حامی بوده باشد.

این مراسم مورد تقدیر بسیاری از مسئولین و خیرین قرار گرفت چرا که تمامی مفاهیم مربوط به خیریه و کودکان بی سرپرست و ایتام در این مراسم مورد بررسی قرار گرفت. در ادامه جهت مطالعه گزارش عملکرد سال 1397 با ما همراه شوید.

گزارش عملکرد سال 1397، شهریور 97 کمپین مهر و مهربانی، اهدای لوازم التحریر به کودکان بی سرپرست و ایتام

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در جهت تحقق آرمان هایش اقدام به راه اندازی کمپین مهر و مهربانی نمود که در این کمپین انواع لوازم التحریر مورد نیاز کودکان بی سرپرست و ایتام توسط خیرین محترم تهیه گردید. این کمپین پیش از شروع سال جدید به منظور برطرف کردن نیاز های کودکان بی سرپرست و ایتام صورت گرفت تا سال تحصیلی جدید خود را با شادی شروع کنند. طبق آمار آوریل سال 2018 آمار کودکان یتیم و بی سرپرست به بیش از 153 میلیون نفر رسید. این کودکان قطعا به خودی خود توانایی تحصیل نخواهند داشت و باید یک نهاد آنها را تحت پوشش خود قرار دهد.(گزارش عملکرد شهریور 97)

گزارش عملکرد شهریور 97 کمپین مهر و مهربانی

پس از انجام هر عمل خیر خواهانه موسسه بنی هاشم رضوی جهت شفاف سازی وقایع شرح حالی از نوع هدایا و طریقه اهدا ارائه می دهد تا خیرین از به هدف رسیدن خواسته خود آگاه شوند. طی این کمپین که توسط 159 حامی در کل اهدا شده به اهدا لوازم التحریر به 78 کودک بی سرپرست پرداخته ایم. این کمک ها برخی به صورت نقدی و برخی به صورت غیر نقدی بوده است.

مسئولین موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با داشتن بانک اطلاعاتی قوی توانایی شناسایی کودکان بی سرپرست و ایتام را به خوبی دارند و طبیعتا بیشتر از هر شخص دیگری با خلق و خوی آنها آشنایی دارند و می توانند تمامی خواسته های کودکان را شنیده و جهت برطرف کردن نیازهایشان اقدام نمایند.

اهدا لوازم التحریر یکی از این اقدامات بوده است که موسسه در شهریور ماه سال 97 به اهدا لوازم التحریر به 78 کودک بی سرپرست پرداخت البته این هدایا توسط 159 حامی در کل اهدا شده بوده است. در ادامه جهت مطالعه گزارش عملکرد سال 1397 با ما همراه شوید.

شرح حال اهدا لوازم التحریر به 78 کودک بی سرپرست

در شهریور ماه سال 97 که توسط 159 حامی در کل اهدا شده موسسه اقدام به پخش لوازم التحریر اهدایی نمود که طی این عمل به اهدا لوازم التحریر به 78 کودک بی سرپرست دست یافت. گزارش عملکرد شهریور 97 این هدایا از قرار زیر است.

13 اتود که توسط خیرین ارائه داده شده بود

58 برچسب جهت استفاده کودکان

61 پاک کن و 61 تراش

یک تخته وایت برد جهت استفاده در کلاس

59 جامدادی و 59 خط کش

14 خودکار آبی

28 عدد کیف و 43 کیف مدرسه ای

مداد رنگی 12 رنگ به تعدا 47 عدد

مداد قرمز 38 عدد و مداد مشکی 38 عدد

میز تحریر جهت استفاده در کلاس 1 عدد

دفتر 100 برگ معمولی 116 عدد

دفتر 60 برگ معمولی 232 عدد

دفتر 40 برگ معمولی 128 عدد

دفتر زبان 40 برگ 28 عدد

دفتر نقاشی 60 برگ 43 عدد

پس از شناسایی کودکان و بررسی نیازهایشان اهدا لوازم التحریر به 78 کودک بی سرپرست انجام گردید. لازم به ذکر است که تعدادی از کودکان برخی از لوازم التحریر ها را داشته اند و کسانی که از هر کدام از هدایا نداشته اند آن را دریافت نمودند.

به دلیل شرکت افراد بسیار در این کمپین نیاز به پرداخت هزینه هنگفت نیست و با پرداخت کوچکترین هزینه و با جمع شدن این مبالغ می توان دل بسیاری را شاد نمود. در ادامه جهت مطالعه گزارش عملکرد سال 1397 با ما همراه شوید.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

مراسم افطاری و اهداء مواد غذایی1397

مراسم بزرگ افطاری به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی در تاریخ دهم خرداد 1397

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی طی مراسمی ، افطاری بزرگی را تدارک دیدکه در آن خیرین و کودکان بی سرپرست تحت حمایت موسسه در سالن بزرگ بنی هاشم گرد هم آمدندو حضور بهم رسانیدند. این مراسم بزرگ با دعوت از مولودی خوان اهل بیت جناب آقای محمد طیبی فرد و حضور مدیر عامل محترم موسسه سرکار خانم زهرا برغمدی برگزار شد. در این مراسم با حامیان و مددجویان و شرکت کنندگان مصاحبه ای صورت گرفت .

نحوه ی اجرای این مراسم را از نوشته ی یکی از مددجویان که در زیر نوشته شده است می شنوید :

با سلام 

در روز سه شنبه تاریخ 08\03\1397 از موسسه با بنده تماس گرفتند و گفتند که پنجشنبه به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی (ع) مراسم افطاری با خانواده دعوت هستیم . هم چنین گفتند که پس از اتمام مراسم افطاری ، مواد غذایی خرداد ماه هم بهمون تحویل می دهند.روز پنجشنبه که شد با خانواده به موسسه آمدیم و به ما بن های مواد غذایی دادند و راهنمایی کردند تا به سالن بزرگ بنی هاشم برویم.بعد ازینکه به سالن رسیدیم با فرزندانم دور یکی از میز ها نشستیم که به غیر از ما خانواده ی دیگری از مددجوها هم بودند. کارمندان موسسه میز ها رو با لیوان و ظروف و قاشق و چنگال ها تزئین کرده بودند و با صدای صوت مولودی همه سرگرم بودند.مولودی خوان هم در رابطه با ولادت چند بیتی را خواند و همه دست می زدند و با نوای یا حسن یا حسن خوشحالی می کردند.بعد از اذان مغرب مددجوها و حامیان مشغول بازکردن روزه هایشان شدند و پس از آن هم مسابقه ای بین کودکان برگزار شد که مجری آن ، همان آقایی که همیشه نظم را برقرار می کند.آخر مراسم هم آقای دژبان با همکارنش مشغول پخش غذا شدند و بعد از گرفتن غذاها به سالن بالا رفتیم تا موادغذایی رو دریافت کنیم . به ترتیب و نوبت به نوبت رفتیم بالا و بن هایمان را دریافت کردند و منتظر ماندیم تا شماره ی مارا بخوانند.بعد از ده دقیقه شمارهی مارا خواندند و پس از گرفتن مواد غذایی به منزل رفتیم . خداروشکر مراسم خیلی با نظم برگزار شد و و به همه غذا رسید و هم چنین حامیان هم خیلی راضی بودند .با تشکر از دست اندرکاران موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

کلام آخر:

درسال 1397 توانستیم سبد مواد غذایی شامل قند ،چای ، روغن،برنج و… به نیازمندان در طی مراحل محتلف اهدا کنیم .همچنین اقلام مورد نیاز دیگر، شامل پوشاک ،کفش و البسه مورد نیاز نو و دارای مارک بین نیازمندان توزیع شد. برای خیلی از این عزیزان نیازمند که تنوانستند در موسسه حضور پیدا کنند،سبد های مواد غذایی و اقلام مورد نیاز توسط همکاران موسسه به درب منزلشان ارسال یا به ایشان تحویل داده شد . موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم با همیاری شما حامیان گرامی توانست حامی کودکان و نیازمندان بسیاری باشد.امیدواریم بتولنیم در کنار یک دیگر بیش ار پیش این راه را ادامه دار کنیم.

جستجو در سایت

پرداخت فوری

شماره حساب‌های موسسه

شماره کارت بانک ایران زمین

5057-8570-0001-2728

شماره حساب بانک ایران زمین

119-11-343-55-1

نیکوکار گرامی

باسلام و احترام

شما می‌توانید کلیه کمک‌های خود را به شماره کارت 5057-8570-0001-2728  کارت به کار نمایید.