نیکوکار عزیز! درصورتیکه تمایل به مشارکت در کمپین نوروزی را دارید لطفا کلیک کنید.

گزارش عملکرد سالیانه 1400 کمک­های موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی منتشر شد.

 1. خانه
 2. »
 3. گزارش عملکرد
 4. »
 5. گزارش عملکرد سالیانه 1400 کمک­های موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی منتشر شد.
گزارش عملکرد سالیانه 1400

گزارش عملکرد سالیانه 1400 موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی موسسه­ای مردم نهاد با شماره ثبت  14371 می­باشد. این موسسه با مجوز از پلیس امنیت با کمک خیرین محترم در جهت رفع نیازهای نیازمندان و ایتام می­کوشد. این کمک­ها شامل مستمری (نقدی)، سبد کالا (خوراک، پوشاک، تحصیلی، سیسمونی و…)، سلامت و درمان (بستری و دارویی)،ازدواج و جهیزیه است.

گزارش عملکرد سالیانه 1400 موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

طبق گزارش عملکرد سالیانه 1400، موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم, رضوی در مجموع 10/177/602/297 ریال کمک­های غیر نقدی خیرین محترم را جمع آوری کرده است. این کمک­ها به 1425 مددجو در تاریخ­های مشخص و همچنین در 3 کمپین تقدیم شد.

گزارش عملکرد سالیانه 1400 ، موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

توزیع سبدهای کالا در تاریخ 31 فروردین 1400

موسسه خیریه ایتام بنی هاشم رضوی 374/352/000 ریال در مجموع با ارزش 2/842/000 ریال برای هر بسته به  123 مددجو اهدا کرده است. سبدها شامل اقلام زیر بود.

برنج (5 کیلوگرم)

 قند (2کیلوگرم)

 رب (1 عدد)

 ماکارانی (2 بسته)

 روغن (1 عدد)

گوشت (1 کیلوگرم)

 پودر لباسشویی (1 بسته)

 شکلات صبحانه خوری (2 عدد)

توزیع سبدهای کالا در تاریخ 7 اردیبهشت 1400

ما و همکاران موسسه خیریه ایتام بنی هاشم رضوی 194/704/000ریال در مجموع با ارزش 2/264/000 ریال برای هر بسته به 86 مدد جو اهدا کرده است. سبدها شامل اقلام زیر بود.

برنج (5 کیلوگرم)

قند (2کیلوگرم)

رب (1 عدد)

ماکارانی (2 بسته)

روغن (1 عدد)

پودر لباسشویی (1بسته)

توزیع سبدهای کالا در تاریخ 8 اردیبهشت 1400

در موسسه خیریه ایتام بنی هاشم 54/474/240 ریال در مجموع با ارزش 4/539/520 ریال برای هر بسته به 12 مدد جو اهدا کرده است. سبدها شامل اقلام زیر بود.

برنج (4.5 کیلوگرم)

نبات (1 کیلوگرم)

ماکارانی (1 بسته)

روغن (1 عدد)

تن ماهی (2 قوطی)

رب (1بسته)

چایی (1 بسته)

توزیع سبدهای کالادر تاریخ 13 اردیبهشت 1400

در موسسه خیریه  ایتام بنی هاشم رضوی 67/000/000 ریال در مجموع با ارزش 1/000/000 ریال  برای هر بسته به 67 مدد جو اهدا کرده است. سبدها شامل اقلام زیر بود.

پرس غذا (5 عدد)

توزیع سبدهای کالادر تاریخ 12 تیر 1400

این اقلام مجموعا به ارزش 423/319/150 ریال در مجموع با ارزش 4/692/435 ریال برای هر بسته به 90 مدد جو اهدا کرده است. سبدها شامل اقلام زیر بود.

برنج (10 کیلوگرم)

گوشت (1 کلیوگرم)

کرم شوینده پوست (1 قوطی)

کرم ضد آفتاب (1 قوطی)

کرم (1 قوطی)

کمک به مدد جویان در کمپین­های سال 1400 توسط موسسه خیریه به شرح زیر انجام شد

کمپین عید قربان

در کمپین عید قربان موسسه خیریه و ایتام. بنی هاشم رضوی مورخ 5 مرداد 1400 به 116 مددجو کمک کرده است. این اقلام مجموعا به ارزش 4/808/609/364 ریال و هر سبد کالا به ارزش 41/453/529 ریال بوده است. بسته­ها شامل اقلام زیر بود.

برنج (10 کیلوگرم)

گوشت (2 کیلوگرم)

قند (10 کیلوگرم)

لباس (30 عدد)

غذای گرم قیمه (2 عدد)

شوینده پوست (9 عدد)

کرم ضد آفتاب ( 5 عدد)

کرم (7 عدد)

کمپین عید قربان

کمپین مهر و مهربانی

در این موسسه خیریه ایتام بنی هاشم رضوی همانند سایر موسسات خیریه هر ساله در کمپین مهر و مهربانی شرکت نموده. در این کمپین اقلام مختلفی برای ایتام و نیازمندان تهیه و تقدیم می­شود.

موسسه خیریه  برای 72 نفر از نیازمندان عزیز تحت پوشش اقلامی را تهیه کرده بود. اقلام به استان­های تهران و البرز (قیامدشت، حصار امیر، پردیس، بومهن، رودهن) و مناطق محروم کشور اهدا شد. اقلام اهدایی در کمپین مهر و مهربانی، لوزام تحریر شامل تبلت، دفتر، مداد، خودکار، جامدادی، ست کامل خطکش، پاک کن، تراش، آبرنگ و مداد رنگی بود.

کمپین نوروز

موسسه خیریه ایتام بنی هاشم .رضوی مورخ 12 اسفند 1400 در کمپین نوروز به 119 مددجوی عزیز کمک کرده است. مجموعا 997/300/000 ریال و هر سبد کالا به ارزش 8/450/000 ریال بوده است. هر بسته شامل اقلام زیر بود.

برنج (10 کیلوگرم)

گوشت (1.5 کیلوگرم)

ماکارانی (5 بسته)

رب (3 عدد)

قند (3 کیلوگرم)

روغن 5 کیلویی (1 عدد)

شکلات (1 کیلوگرم)

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

کمک به نیازمندان در ماه رمضان و عید فطر (گزارش عملکرد سالیانه 1400)

ماه رمضان ماه مهمانی خدا است، در این ماه بزرگ و باشکوه مومنین و مسلمانان بیش از پیش رو به سوی معبود خود می گیرند و با قلبی مالامال از معشوق الهی سعی دارند با انجام کارهای خیر بیش از پیش فرمان پروردگار خود را اطاعت کرده و محبت خود را به خالق آفرینش ابراز کنند. کمک به نیازمندان، مظلومین و ایتام یکی از صدها کار خیری است که می توان در این ماه مبارک و عید فطر انجام داد، چرا که ثواب و پاداش هر کار خیر هر چند کوچک در این ماه مبارک چندین برابر خواهد بود.

این محبت الهی است که پاداش هر کار خیر در ماه مبارک رمضان را چندین برابر برای بندگانش قرار داده؛ اما آنچه مومنین و مسلمانان را در این ماه به انجام کار خیر تشویق و ترغیب می کند، حال و هوای روحانی و عرفانی است که در سراسر روزهای این ماه عظیم و شان وجود دارد. روزه گرفتن درک انسان را از حال فقرا و ایتام افزایش می دهد و برگزاری مراسمات عرفانی مختلف در شب های قدر و روزهای مختلف ماه رمضان این حس را به انسان منتقل می کند که باید به فرمان پروردگارش روبه سوی هم نوعان خود داشته و دست نیاز نیازمندان و مظلومان را بگیرد.

در واقع این ماه مبارک یادآور ذات پاک انسان، حس نوع دوستی، همیاری و همدلی است که به انسان می آموزد چه در این ماه و چه در روزهای عادی عمر خود باید به رسم بخشندگی های پروردگارش او نیز نشانه ی بندگی خود را با کمک به خلق الله نشان دهد، هر چند که هر گام او در این راه پاداشی عظیم از سوی پروردگارش خواهد داشت.

چگونه در ماه مبارک رمضان به نیازمندان کمک کنیم؟

پرداخت زکات فطریه در روز عید فطر یکی از مرسوم ترین کارهای خیری است که می توان در این ماه انجام داده که البته این کار خیر حکم شرعی و واجب در روز عید فطر بر تمامی مومنین و مسلمانان روزه دار دارد؛ اما شاید بتوان با انتخاب روش های دیگری در سایر روزهای ماه رمضان نیز به یاری نیازمندان شتافت.

کمک به نیازمندان و ایتام در هر زمانی بر انسان واجب است و این موضوع به دین خاصی تعلق ندارد؛ اما مسلمانان به عنوان الگویی برای جامعه های جهانی باید بیش از پیش به این موضوع توجه داشته باشند و ماه رمضان با مراسمات خاص خود فرصت مناسبی است که شما به بهانه های مختلف به نیازمندان کمک کنید.

شب های قدر، عید فطر و اعیاد و ولادت ها فرصت خوبی است که به بهانه های مختلف دست یاری نیازمندان را بگیرید و با کمک های نقدی و غیر نقدی خود به افراد مختلف کمک کنید. شما می توانید در این روزهای مبارک با خرید لوازم زندگی به زوج های تازه و بی بضاعت کمک کنید یا با تهیه غذای گرم به نیازمندان بی سرپناه در مناطق محروم سر بزنید. همچنین شما می توانید با حضور داوطلبانه در مراکز بهداشت به بیماران، سالمندان و معلولین کمک کنید یا اگر استعدادی دارید، می توانید آن را به افراد محروم آموزش دهید و به هر طریقی دست نیاز نیازمندان را بگیرید.

کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان تنها به زکات عید فطر یا کمک های نقدی ختم نمی شود بلکه شما با هر توانی و هر شرایطی می توانید به نیازمندان کمک کنید. موسسات خیریه معمولا در این ماه کمپین های مختلفی راه اندازی می کنند و شما می توانید بسته به شرایط مالی و توانایی های خود در این کمپین ها مشارکت داشته باشید.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی هر ساله در ماه مبارک رمضان و روز عید فطر کمپین های مختلفی را برای کمک به ایتام و نیازمندان با حمایت خیرین راه اندازی می کند تا بدین طریق نور امیدی باشد به تاریکی و بی پناهی نیازمندان کشور و شما خیرین عزیز با هر توانایی می توانید در این کمپین ها شرکت کرده و دین خود را به جامعه محرومین و نیازمندان ادا کنید.

عملکرد موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در ماه رمضان 1400 و عید فطر (گزارش عملکرد سالیانه 1400)

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی همچون سال های گذشته به کمک خیرین گرانقدر و همراهان همیشگی خود، امسال هم کمپین های مختلفی را در جهت کمک به نیازمندان سراسر کشور راه اندازی کرد. در این کمپین ها به بهانه های مختلف و در فرصت های گوناگون از جمله عید فطر کمک های نقدی و غیر نقدی زیادی برای نیازمندان استان های تهران و البرز و شهرستان های پاکدشت (قیامدشت و حصارامیر) پردیس، بومهن، رودهن و مناطق محروم کشور جمع آوری شد که از جمله مهم ترین آن ها جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی برای کودکان و ایتام تحت حمایت موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی بود.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با لطف و حمایت خیرین شریف و گرانقدر خود توانست امسال عملکرد بهتری را در زمینه کمک به ایتام و نیازمندان سراسر کشور داشته باشد و با توجه به کمک های جمع آوری شده، امسال توانستیم:

 • برای 359 خانوار پک مواد غذایی(گوشت، مرغ، برنج، ماکارونی، چایی، رب، روغن، قند، شکلات و …) و پک بهداشتی(الکل و ماسک)
 • جمع آوری کمک نقدی برای بیماران
 • جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی تحصیلی برای دانش آموزان نیازمند( تهیه تبلت و لوازم التحریر)
 • اهدای 420 غذای گرم در شب احیا
 • تهیه اثاثیه منزل(اجاق گاز، پتو، تلویزیون، یخچال، مبل راحتی، میز ناهار خوری، جاروبرقی، فرش، ظروف منزل، جاکفشی)
 • جمع آوری 4 پک جهیزیه (یخچال، یک جفت فرش، اجاق گاز، لباسشویی، توستر، زودپز، پلوپز، جارو برقی، آبمیوه گیری، اتو، سرویس قابلمه، سرویس چینی، سرویس آرکوپال، بلورجات، جا ادویه، سرویس قاشق چنگال، کتری برقی، فلاسک، سینی، ساعت، پتو)
 • تهیه سیسمونی( کمد لباس،کمد اسباب بازی، تخت، کریر، سرویس روتختی کودک ، لباس، عروسک)

برای ایتام و نیازمندان محروم استان های تهران، البرز و سایر نیازمندان مناطق محروم کشور  در روزهای مختلف ماه رمضان و عید فطر تهیه و جمع آوری کنیم.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با سال ها سابقه تلاش و کوشش در جهت کمک به نیازمندان و ایتام سراسر کشور از حامیان خود در این راه تشکر می کند و از تمامی هموطنان عزیز به منظور ایجاد جهانی بهتر و جامعه ای مهربان تر برای حمایت از نیازمندان، ایتام و محرومین سراسر کشور دعوت به عمل می آورد. در این زمینه می توانید از بخش خدمات سایت نسبت به ارائه کمک های نقدی و غیرنقدی خود اقدام کنید.

جستجو در سایت

پرداخت فوری

شماره حساب‌های موسسه

شماره کارت بانک ایران زمین

5057-8570-0001-2728

شماره حساب بانک ایران زمین

119-11-343-55-1

نیکوکار گرامی

باسلام و احترام

شما می‌توانید کلیه کمک‌های خود را به شماره کارت 5057-8570-0001-2728  کارت به کار نمایید.