موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

شماره ثبت : ۱۴۳۷۱

کمک های غیر نقدی

کمک های غیر نقدی

کمک های غیر نقدی

بارها برای شاد کردن فرزندتان یا کودکان برای آنها هدیه تهیه کرده اید. هدیه می تواند رویای هر کودکی باشد. هیچ چیز به اندازه بازکردن هدیه و انتظار برای دیدن محتوای هدیه، کودکان را شاد نمی کند. کمک غیر نقدی به کودکان بی سرپرست می تواند به اندازه کمک های نقدی اهمیت داشته و تاثیر گذار باشد. اگر برای فرزندانتان پوشاک، کیف، کفش، اسباب بازی، ، مداد رنگی و … تهیه می کنید، می توانید برای شاد کردن یک کودک بی سرپرست نیز هدیه مشابهی را تهیه کنید و شادی بی انتهایی را برای او به ارمغان بیاورید.

هدایای غیر نقدی شما می تواند شامل بسته های آموزشی، لوازم التحریر، کتاب داستان و … نیز باشد. آموزش حق هر کودک است. فراموش نکنیم برخی از کودکان برای آموزش به حمایت و کمک های ما نیاز دارند.

 

 

فرم کمک ها و هدایای غیر نقدی

کمک غیر نقدی

کمک های غیر نقدی برای تامین مایحتاج نیازمندان

تامین مایحتاج نیازمندان به ویژه نیاز های کودکان بی سرپرست تنها به عهده نهاد های دولتی نیست، تمامی ما انسان ها در برابر نیازمندان و کودکان معصوم مسئولیت اجتماعی داریم. بسیاری از کودکان برای تغذیه سالم نیازمند حمایت و کمک های ما هستد. کمک های غیر نقدی به کودکان بی سرپرست می تواند شامل مواد غذایی مرغوب، سالم و با کیفیت از جمله برنج، مرغ، گوشت، حبوبات و … باشد.

لوازم خانگی همچون یخچال، فریزر، لوازم گرمایشی و … نیز می تواند از جمله هدایای شما به نیازمندان باشد. این لوازم علاوه بر این که می تواند بخشی از جهیزیه یک نوعروس برای آغاز یک زندگی باشد، می تواند رویای یک کودک بی سرپرست را برای داشتن رفاه و راحتی محقق نماید.

 

 

برای کودکان بیمار و نیازمند مراقبت های پزشکی، این کمک ها می تواند شامل تامین دارو، خدمات پزشکی، وسایل کمک پزشکی مثل عینک ، ویلچر و … باشد.

کمک غیر نقدی در قالب تهیه سیسمونی

تمامی افرادی که منتظر تولد کودکی هستند، دوست دارند تا بهترین وسایل را برای او تهیه نمایند اما ممکن است تهیه سیسمونی برای خانواده ای مقدور نباشد. کمک های غیر نقدی شما می تواند تهیه سیسمونی برای یک نوزاد باشد. تلخی فقر نباید شادی تولید یک نوزاد و آغاز یک زندگی را تحت تاثیر قرار دهد.

 

 

کمک های غیر نقدی می تواند تخصص و توانمندی شما باشد

اگر نیت شما کمک به نیازمندان ، سالمندان، کودکان بی سرپرست و ایتام است، می توانید تخصص و توانمندی خود را هدیه کنید. برای مثال پزشکان، دندان پزشکان می توانند با ارائه خدمات پزشکی، از نیازمندان و کودکان بی سرپرست حمایت نمایند.

تخصص شما می تواند کمک غیر نقدی باشد که موجب رونق موسسات خیریه می شود. رونق موسسات خیریه می تواند در رفع مشکلات و نیاز های افراد واجد شرایط بسیار مفید و تاثیرگذار باشد. کمک شما می تواند، طراحی بنر، پوستر یا تهیه محتوا برای معرفی موسسات خیریه باشد. مدد جویان نیز می توانند با موسسات خیریه همکاری نمایند. شناسایی و جذب حامی از جمله نیاز های اغلب موسسات خیریه است.

کمک غیر نقدی به کودکان بی سرپرست که با فرزندانمان تهیه می کنیم

کمک غیر نقدی به کودکان بی سرپرست که با فرزندانتان تهیه کرده اید، بهترین روش برای آموزش مهربانی و کمک به همنوع می باشد. اجازه دهید تا فرزندتان با اشتیاق برای کودکی دیگر هدیه تهیه کند. با این کار او بخشندگی را یاد می گیرد. کودکان بخشنده می توانند حس حسادت خود را مدیریت کنند و روابط اجتماعی بهتری با سایر کودکان برقرار نمایند.

 

مدیریت نذورات خود را به مراکز و موسسات خیریه معتبر بسپارید

موسسات خیریه می توانند به بهترین شکل ممکن نذورات شما را به دست نیازمندان برسانند. نذورات شما می تواند فطریه، غذای نذری در مناسبت های مختلف یا هر نذر دیگری باشد که در قالب کمک ها غیر نقدی در موسسات معتبر مدیریت می شوند.

 

کمک های غیر نقدی و موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

اگر قصد تهیه کمک های غیر نقدی برای نیازمندان را دارید، به احتمال زیاد دغدغه شما، نحوه رساندن کمک ها به نیازمندان واقعی است. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی، این امکان را برای شما فراهم آورده است که انواع کمک های غیر نقدی خود را به دست نیازمندان از جمله کودکان بی سرپرست و ایتام برسانید. اگر تصمیم به این کار خیر گرفته اید، با مراجعه به سایت https://banihashemrazavi.com و انتخاب لینک هدایای غیر نقدی، فرم مربوطه را تکمیل می نمایید. از طریق این سایت، شما می توانید از تمامی طرح های مناسبتی و ویژه موسسه نیز با خبر شوید و در برنامه های جمعی شرکت نمایید.اگر تصمیم به این کار خیر گرفته اید، هم اکنون فرم کمک ها و هدایای غیر نقدی زیر را تکمیل کنید.

 

فرم کمک ها و هدایای غیر نقدی

کمک غیر نقدی

 فرشته های کوچک زندگی

بیایید با کمک های کوچک خود لبخند را بر لبان فرشته ها جاری کنیم

برای حمایت از کودکان نیازمند کلیک کنید
حمایت 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مارا حمایت کنید.
عضویت
از اینکه در یاری رساندن به کودکان بی سرپرست همراه ما هستید سپاسگزاریم.
close-link
برای حمایت از کودکان نیازمند کلیک کنید
حمایت 
close-image