نیکوکار عزیز! درصورتیکه تمایل به مشارکت در کمپین نوروزی را دارید لطفا کلیک کنید.

انواع روش های پرداخت مالی به خیریه

  1. خانه
  2. »
  3. مطالب
  4. »
  5. انواع روش های پرداخت مالی به خیریه
روش های پرداخت مالی به خیریه ، کمک آنلاین

انواع روش های پرداخت مالی به خیریه

کمک آنلاین به کودکان بی سرپرست،موسسه خیریه وایتام بنی هاشم رضوی جهت کمک به همنوع راه اندازی شده که توانسته بسیاری از نیازمندان بی بضاعت را تحت پوشش این سازمان قرار داده و از آنها پیروی نماید.( روش های پرداخت مالی به خیریه) به لطف خیرین گرامی توانسته ایم بیش از 1550 نفر از نیازمندان واقعی را بی نیاز سازیم. روش های بسیاری جهت پیوستن به جمع خیرین این موسسه در نظر گرفته ایم تا همگان بتوانند در این کمک رسانی شریک باشند.

خیرین گرامی می توانید از روش کارت به کارت نیز استفاده نمایید در این مرحله می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 2728-0001-8570-5057 واریز نمایید.

در هنگام پرداخت مبلغ می توانید توضیحات اضافی جهت قصد خود از این عمل خییرانه را ذکر نمایید. در تمامی روش های پرداخت نوع کمک از شما درخواست خواهد شد. کمک آنلاین به خیریه از دیگر روش های پرداخت می باشد که به صورت کمک آنلاین به کودکان بی سرپرست انجام می شود.

کمک آنلاین به خیریه(کمک آنلاین به کودکان بی سرپرست)

کمک به همنوعان در وجود همه مسلمانان وجود خواهد داشت و کمک هر چند کم هر یک از هموطنان همانند قطره ای است که سبب به وجود آمدن دریا خواهد شد. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در جهت رفاه حال خیرین در وب سایت رسمی خود صفحه ای را جهت کمک آنلاین به خیریه اختصاص داده است تا بتوانید به سهولت از این سیستم پرداخت استفاده نمایید.

پس از مراجعه به وب سایت موسسه خیریه و ایتام  بنی هاشم رضوی بخشی در منو سمت راست مشاهده خواهید کرد که به کمک آنلاین به خیریه اختصاص داده شده است. پس از انتخاب این آیتم به صفحه پرداخت انتقال خواهید یافت که در این صفحه چند فیلد خالی مشاهده خواهید نمود. فیلد اول جهت وارد کردن مبلغ می باشد که حداقل هزار تومانی برای آن در نظر گرفته شده است.

سپس فیلد های بعدی جهت وارد کردن شماره تلفن و نام شما می باشد که می توانید به صورت اختیاری این فیلد ها را نیز پر کنید. در قسمت بعدی نوع کمک خود را می توانید انتخاب نمایید همچنین بخشی به اسم نام توضیحات در نظر گرفته شده که می توانید توضیحات اختصاصی خود را در این بخش وارد نمایید که در صورت نبود نوع کمک شما در کادر های ذکر شده می توانید توضیحات بیشتری راجب نوع کمک خود ارائه نمایید. سپس با کلیک بر روی آیتم پرداخت به صفحه پرداخت آنلاین منتقل خواهید شد.

کمک آنلاین ، روش های پرداخت مالی به خیریه

کمک آنلاین به کودکان بی سرپرست

کمک به کودکان بی سرپرست از بالاترین درجه برخوردار خواهد بود. کمک آنلاین به کودکان بی سرپرست نیز در انواع مختلف خواهد بود. برخی از بی سرپرستان در پوشش موسسه خیریه بوده و برخی در خانه خود زندگی می کنند و مسئولین موسسه با شناسایی این افراد که توانایی برطرف کردن نیاز های خود را ندارند اقدام به خدمات رسانی نموده است.

به لطف خدای منان و خیرین حامی این موسسه توانسته ایم بسیاری از این افراد را شناسایی و کمک رسانی نماییم. جهت اطمینان خاطر خیرین این موسسه بخشی را جهت آشنایی با زندگی نامه کودکان در نظر گرفته که می توانید با مطالعه این بخش و اطلاع از زندگی کودکان بی سرپرست یکی از آنها را انتخاب و سرپرستی آن را قبول نمایید. قبول سرپرستی به این معنی نیست که تمامی نیاز های کودک را برطرف کنید و می توانید مبلغ مورد نظر خود را هر ماهه جهت کمک به آن واریز نمایید.

کمک آنلاین به خیریه سبب سرعت بخشیدن به این عمل شده که می توانید با مراجعه به بخش پرداخت آنلاین و پر کردن فیلد های در نظر گرفته شده از بخش توضیحات کمک آنلاین به کودکان بی سرپرست را انتخاب نمایید. موسسه خیریه بنی هاشم جهت حمایت از نیازمندان طرح های گوناگونی در نظر گرفته است که همگی به دست خیرین میسر شده است. کمک آنلاین به خیریه جهت کمک به کودکان بی سرپرست با پرداخت مبلغ جهت اهدای گوشت قربانی، تهیه ملزومات مدرسه، خرید پوشاک و… میسر خواهد بود.

جستجو در سایت

پرداخت فوری

شماره حساب‌های موسسه

شماره کارت بانک ایران زمین

5057-8570-0001-2728

شماره حساب بانک ایران زمین

119-11-343-55-1

نیکوکار گرامی

باسلام و احترام

شما می‌توانید کلیه کمک‌های خود را به شماره کارت 5057-8570-0001-2728  کارت به کار نمایید.