موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

شماره ثبت : ۱۴۳۷۱

چتر حمایتی شما

چتر حمایتی شما

کمک به نیازمندان و تجلی روح انسانیت

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی سال ها است که به کمک خیرین خیرخواه خود و چتر حمایتی شما از نیازمندان کشور حمایت کرده و به یاری بی پناهان و یتیمان می پردازد. کمک به نیازمندان و گرفتن دست یاری دردمندان همواره از جمله کارهای ثوابی است که توسط پیامبران و ائمه اطهار علیه السلام توصیه شده و بارها و بارها پاداش و ثواب این کار خیر در قرآن کریم آمده است؛ اما فراموش نکنید که حمایت از محرومین و بی پناهان تنها یک کار ثواب نیست بلکه حمایت از محرومین و کمک به افراد نیازمند حس بشر دوستانه ای است که در سرشت انسان نهادینه شده و بهتر است برای تجلی روح به این نیاز ذاتی توجه ویژه ای داشته باشیم.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با هدف ترویج کارهای خیرخواهانه در کشور تاسیس شده و توانسته طی سال ها سابقه فعالیت درخشان خود هزاران نیازمند را با کمک خیرین گرانقدر تحت پوشش خود قرار دهد. این اقدام شایسته موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی قطعا بدون حمایت خیرین و چتر حمایتی شما میسر نمی شد و از این پس نیز موسسه نمی تواند بدون حمایت خیرین خیرخواه خود قدمی در این راستا داشته باشد، چرا که این موسسه با تمام تلاش های شبانه روزی مددکاران خود همواره پلی برای اتصال خیرین خیرخواه جامعه به نیازمندان و مستضعفین کشور می باشد. بنابراین اگر شما هم قصد حمایت از نیازمندان را دارید و می خواهید با کمک های نقدی و غیر نقدی خود به ایتام و بی پناهان کشور کمک کنید، می توانید از طریق موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در این زمینه اقدام کنید.

چگونه به نیازمندان کمک کنیم؟

امروزه موسسات خیریه مختلفی در سراسر کشور تاسیس شده اند که هر یک با کمک خیرین خیرخواه جامعه در تلاش برای رفع نیازهای افراد نیازمند، بی بضاعت، بدسرپرست و ایتام می باشند؛ اما فراموش نکنید در هر جای دنیا افراد سودجویی نیز وجود دارند که معمولا در چنین مواقعی با سوءاستفاده از نیت پاک نیکوکاران کلاهبرداری های کلانی انجام می دهند.

بنابراین اگر قصد حمایت از محرومین و مستضعفین را دارید، بهتر است پیش از هرگونه اقدام در این زمینه تحقیقات لازم را انجام دهید و اگر می خواهید از موسسات خیریه برای رساندن کمک های نقدی و غیر نقدی خود استفاده کنید، بهتر است اعتبار و اقدامات مختلف موسسه در این زمینه را بررسی کنید.

کمک به نیازمندان اقدام خداپسندانه ای است و پاداش فراوانی چه در دنیا و چه در آخرت برای مومنان دارد. این کار خیر آنقدر نزد خداوند متعال محبوب است که بارها در احادیث ائمه و آیات قرآن اشاره شده که مومنان با هر چه در توان دارند، می توانند در این راه خیر قدم برداشته و پاداش هزار برابر آن را از خداوند دریافت کنند. با این تعابیر کمک به نیازمندان می تواند در هر زمینه انجام شود و شما می توانید در حد توان خود با کمک های نقدی، غیر نقدی و ارائه خدمات مختلف به نیازمندان کمک کرده و در این اقدام خداپسندانه شرکت داشته باشید.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با راه اندازی کمپین های مختلف در مراسمات گوناگون همواره سعی دارد در این اقدام خداپسندانه شرکت داشته و بدین طریق به نیازمندان کشور کمک نماید، به همین منظور این موسسه سال ها است که در این زمینه از هرگونه کمک نقدی و غیر نقدی خیرین با عنوان “چتر حمایتی شما” استقبال کرده و تاکنون به کمک خیرین گرانقدر موسسه توانسته بیش از ده هزار مددجو را با چتر حمایتی شما تحت پوشش خود قرار دهد.

بنابراین شما هم اگر قصد دارید به هر نحوی دست یاری نیازمندان و ایتام جامعه را بگیرید، می توانید کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به کمک موسسه رضوی به دست نیازمندان کشور برسانید. چتر حمایتی شما خیرین عزیز سال ها است که همچون پناهگاهی امن زندگی مددجویان تحت پوشش موسسه در برگرفته و همواره از آن ها در مراحل مختلف زندگی حمایت کرده است.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

چتر حمایتی شما در کمک به نیازمندان و مددجویان تحت پوشش موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

چتر حمایتی شما در واقع عنوانی است که موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی روی کمک های خیرین خیرخواه خود گذاشته است، چرا که کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین همچون چتری روی زندگی مددجویان موسسه قرار گرفته و با رفع نیازهای مالی و غیرمالی مددجویان از آن ها در دوره های مختلف زندگی حمایت کرده است.

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی به منظور استقبال از چتر حمایتی شما خیرین عزیز و گرانقدر همواره کمپین های مختلفی را به منظور جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی راه اندازی کرده است که از جمله آن ها می توان به کمپین های حمایت از کودکان بی سرپرست، جهیزیه مهربانی، کمک به خانواده های بدسرپرست و ایتام اشاره کرد.

حمایت از محرومین و نیازمندان تنها به کمک های مالی یا رفع نیازهای رفاهی این افراد ختم نمی شود، بلکه نیازمندان به دلیل کمبود رفاه مالی در زندگی عموما دچار فقدان عاطفی در زندگی نیز هستند و چه بسا نیازهای دیگری نیز دارند که به تنهایی قادر به رفع آن ها نیستند. موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی در این زمینه با کمک چتر حمایتی شما خیرین گرانقدر تلاش های فراوانی داشته که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جمع آوری صندوق های صدقات
 • شرکت در طرح های مختلف اکرام ایتام و کودکان بی سرپرست
 • پرداخت کمک هزینه سرپرستی کودکان بی سرپرست تحت حمایت موسسه با پرداخت های ماهیانه
 • پرداخت کمک هزینه درمان بیماران نیازمند، افراد بی بضاعت و ایتام
 • اهداء لوازم و مایحتاج زندگی از جمله لوازم منزل نو و در حد استفاده، کیف، پوشاک وکفش
 • اهدا لوازم التحریر و مایحتاج تحصیلی
 • اهدا نذورات در اعیاد و ماسبت های مختلف مثل فطریه، قربانی، کفاره، عقیقه و …
 • ارائه کمک های غیر نقدی و خدماتی مثل خدمات تدریس، مشاوره و کارآفرینی برای خانواده های نیازمند، بی بضاعت و ایتام

پرداخت انلاین


!!!توجه داشته باشید مبالغ باید بصورت اعداد انگلیسی وارد شود.!!!
جهت پرداخت آنلاین می توانید از طریق تکمیل فرم زیر اقدام نمایید.
فیلد هایی که با ستاره مشخص شده پر کردن آنها ظروری است
دقت کنید تمامی مبالغ به تومان میباشد.
مبالغ اهدایی شما باید بیش تر از 1000 تومان باشد.

 

حمایت

مطالب مرتبط

2 نظر

 1. یعقوب افرا

  سلام کارگری هستم ۳۵ساله شرکت کارمیکردم تصادف کردم باید۷۵ملیون خسارت بدم هیچ راهی ندارم کلیه ام گذاشتم برا فروش تورو خدا،توروقران اگه میتونید کمکم کنید هیچ راهی ودرامدی ندارم یه بچه هم دارم مشکل مغزی داره بخدا به مردن خودم راضی هستم یکبار هم خودکشی کردم ولی نجاتم دادن تو روقران کمکم کنید

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مارا حمایت کنید.
عضویت
از اینکه در یاری رساندن به کودکان بی سرپرست همراه ما هستید سپاسگزاریم.
close-link
حمایت
close-image